0 oy
927 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (640 puan) tarafından
Mercimek çorba

Içli köfte

Şekerpare kesin başka ne yapabilirim fikir verin kizlar mercimek yerine tavuk çorbası da yapabilirim 

27 Cevaplar

+14 oy
tarafından
Fırına korona at istersen birde
tarafından
Valla gelsinler hepsine de cevabım birer birer hazır, evet hiçbir yere gitmiyoruz sırf bu lanet artık bitsin diye, ama zor biter bu gezmeler yüzünden
tarafından
Yürümeyle 5 dk mesafede oturan anneme bile gitmiyorum, geçen hafta dedem vefat ettiği için 1 saat durdum geri geldim onda bile anne babam kızdı niye geldin virüs var sana bisey olursa diye
tarafından
Off allahim offff yasakta bile evine misafir aliyo allahim sen bana sabır ver ben gecen seneden beri eve tıkılıp kalmisim disarda fıldır fıldır gezenlere ne diyim artk dicek bisey bulamiyorm
(1,343 puan) tarafından
İnsanlar ikiye ayrılmış durumda birileri misafir çağıranlar yasak kavramını idrak edemeyenler yani birileri de durumun ciddiyetinde olup dikkate alanlar. Yazık vallahi yazık acıyorum halinize bence sorun sizin idrak edememeniz hâlâ acaba sorununuz ne ki ? Soru sormuş biri gitmiyor musunuz biryere diye evet gitmiyoruz olması gerekeni yapıyoruz yani sizler ve bizler ne yapacağız sizlerle acaba koronadan da tehlikelisiniz sizler..
tarafından
Ayyy öldüm canim allah da  seni güldürsün: ) bu soruya  ne denirki zaten allah akil fikir versin misafir diyo gelcek diyo napayim dio peh..
-Reklam-
+10 oy
tarafından
Puanın 10 bın olsun sonra menü iste herkes yalar seni azıcık tanın sadece 
(850 puan) tarafından
Allah akıl fikir vermiş, millet ölüyor be ayıptır, bir de Rabbim sağlıklı gğnlere kavuştursun demişsiniz, siz böyle yaptıkça bitmeyecek bu lanet. Kulun kul üzerinde hakkı vardır, ben helal etmiyorum.
tarafından
Yağız efem eline klavyene sağlık
(1,584 puan) tarafından
Ayy kesinlikle katılıyorum sana coookk Cook artı sana canım
(826 puan) tarafından
Öptüm seni ellerin dert görmesin canım )))
tarafından
Gerçekler :)
+9 oy
(25,224 puan) tarafından
İnşallah hepiniz ceza yersiniz menüye gerek kalmaz 
(17,811 puan) tarafından
Amiiiin
(3,836 puan) tarafından
:D :D
+1 oy
tarafından
Yasak var misafir nasıl gelicek ki
+1 oy
tarafından
Taze fasulye ortaya koyarain zeytinyagli 
+1 oy
tarafından
Yasak olduğu halde misfrmi çağryrsnx biz o kdr evde oturyrz sırf normalleşme olsn diye kororna naleti bitsn diye sisizn gibi insnlr haala miasfr derdn de gezme tozma derdnde oraya buraya gitme derdnde
+1 oy
(1,493 puan) tarafından
Belki altlı ustlu oturan annes veya kaynansi yada komşusu ne bilim 2 dk lik mesafeli akrabası vardır linclemeye hazirsnz Allah aşkına yani burdan kimse dışarı çıkıp gezmeye gitmiyoruz demesinler inanmam
(640 puan) tarafından
Bana bir kişi markete dahi gitmediğini hiç dışarı çıkmadığını söylesin lütfen ya hemen linç yedim kimin geldiğini biliyorum diyorum eşlerimiz zaten ger gün dışarda çalışıp geliyorlar eve onu da mi eve almayım napayım
(1,466 puan) tarafından
Aynen  benim kaynana ameliyatli  hemen karşı arada  yemek goturmeye  gitcem  diye linc  yedim  bugün:D hasda insana bile yemek goturme  dediler lan :D
tarafından
Bende evime kimlerin geldiğini biliyodum annem di ama noldu hepimize geçdi ben hiç çıkmıyorum dışarı ama geldi buldu beni ve hiç oraya buraya giden birisi değilim hastaneye bile gitmiyorum yine hasta olurum diye siz biliyonuzmu nu hastalığın zorluğunu belliki başınıza gelmemiş sizin göğüs kafesin kırılmış da içeriden batıyor gibi oluyo koku tad yok 6 aydır yazık çoluk çocuğunuz var onlar atlatamaz bakın benim daha geçmiş değil nefes alıp verirken halen batma oluyo ağlıyorum acıdan siz siz olun yapmayın tanıdık bildik dersek hepimiz düzelmez
(3,095 puan) tarafından
Anneden kayinvalideden virüs geçmiyormu  altlı üstlü oturunca
+1 oy
(17,811 puan) tarafından
Virüs çorbası virüslü salata bol virüslü sebze yemeği şaka yapıyom de ya nolur şu yasakta koronada misafir olurmu hiç
0 oy
tarafından
Canım benim yasak var misafir nasıl geliyor 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Yasak var. Canim misafirler nasil geliyor
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Ahh ahh bitmeyecek bu korona şimdi diyeceksin ki hep yan yanayız zaten arkadaşım geçen hafta doğum günü yaptı yan yanayız zaten diyerek ve şuan hepsi korona 
tarafından
Ama anlamıyorlar işte anlamıyorlar biz birşeyleri yanlış mı yapıyoruz çıkmayarak acaba
(25,224 puan) tarafından
Bugun pide almaya gittim ordan kasaba geçtim sokaklar insan kaynıyo hiçbiri de market işini görmüyo sohbet muhabbet çoluk çocuk top oynuyo rezillik diz boyu umutlar tükendi çok üzgünüm...
(14,033 puan) tarafından
Eşimde bugün işten gelirken aynı şeyi söyledi gerçekten umudum kalmadi artık çocuğum park yüzü görmedi ya
(25,224 puan) tarafından
Bir kere daha gördük ki bizim milletimiz umutsuz vaka...
0 oy
(640 puan) tarafından
Hanımlar aylardır başımı bile dışarı çıkarmadım on yargılı olmayın gelenin gbt sini biliyorum desem yeridir çok haklısınız ama eşimin isguzarligi
(48,702 puan) tarafından
sus kiz seni sevirem bilirsin ☺️
tarafından
Valla bu puan yüksek olunca ne oluyor
(48,702 puan) tarafından
hicbirsey olmuyor
(707 puan) tarafından
Herşeyini biliyor olman sonucu değiştirmez..yasak var yasak Yasak Yasak
(826 puan) tarafından
Bazen görüyoruz birisi hesap açar 5 dakikalık ilk sorusu cinsellik falan filan olur sebebide linç yemesin yada utanıyo diye kendi hesabıyıa sormuyo artık menü postlarıda böyle olucak galiba içinizden biriyim deyip sorulur artık
0 oy
tarafından
Dalga mi geciyosun
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bak bu kafadaki insanlar yüzünden bu virüs bitmiyor davette etmeyiverin yani şart mı .

Yasak yokmu size 

Millet işini gücünü bırakmış evinde oturuyor evine ekmek parası götüremiyor  millet yasak nedir bilmemeksizin davet davet geziyor.

0 oy
tarafından
Hayır anladik cezadan korkuyorsunuz da ölmekten de mi korkmuyor sunuz başkalarının dışarda gezip dolasmasindan sizene herkes kendinden sorumlu o ölürse ölür sende mi ölmek korkuyu yasamak istiyosun hergun kac kisi.oluyo senin.hasta olup ölmeyeceğin garantisi var mi
tarafından
Cezadan korkmuyorsunuz yazcaktim
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ah ah benim cocugum 2 senedir evde su lanet virus bitsin diye bekliyoz ailecek bunaldik ölüyoz az duyarlı olun nolur bitsin su virus vallahi nerden bulacağı belli degil 20 gun karantinada kaldik isyerinden bulasti . ölümden döndük yapmayin nolur 
0 oy
tarafından
Boşuna evdeyim bunu anladım sokaklar çocuk evler misafir dolu hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
tarafından
neden linc yiyorsunuz biliyor musunuz, yasak varken misafire menu istiyorum dediginiz icin.. yasak varken bari bu kadar aleni sormayin..
0 oy
(237 puan) tarafından

Korona çorbası 

Yasak var bacım yasak bitmiyor korona işte böyle misafir gelecek misafir gidicek bizde eve tıkanıyoruz

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Mercimek çorbası yap bence tavuğu da istersen bütün olarak fırına at yada çöp şiş tarzı yap içli köfte cacık pilav ortaya da biraz börek tarzı bişey yaparsan olur gibi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
12 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 643 göst.
25 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
20 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde BebegimiBeklerken07 (163 puan) tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...