0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlarr merhaba fikrinize goruslerinize ihtiyacim var.  Belki de kendi kendimi elestirmekten yoruldum sizler olsaniz ne yapardınız merak ediyorum. 

Bugün gorumcemin doğum günü. Geçen sene esim pastasini yapti evde kutladik. Bi kac ay sonra benim doğum günümdü ama hic bisey yapmadı. Mesaj bile yazmadi.. bende simdi doğum gününu kutlamak istemiyorm. Yani esimin ailesi biraz soğuk tipler.. hal hatir sormazlar haslaabsan gecmis olsun demezler. Iki düşük yaptim hic gecmis olsun demediler bile. Büyük görümcem hamileydi benden önce hamile kalmıştı. Sormustum son aylarin nasil gidiyor falan diye iyi gidiyor sadece yazmıştı. Benimde ilk aylardi hic bana sormadi bisey.. kisaca samimiyet sıfır. Hatta eksilerde diyebilirim. Ama hic bi kavgamiz gürültümüz olmamıştır. Yani boyle olmalari tamamen karakter meselesi.. simdi doğumgününu kutlamazsam sizce ayip olur mu? Ben artik onlara samimi davranmak hep bi ilgi alaka gösterme işinden cok sıkıldım. Gelinim diye yanlış anlarlar diye onlar nasil davrandiysa görmezden geldim belki ben samimi olursam sicak davranirsam onlarda oyle olur dedim ama maalsef hic bi hareket olmadi.. bende elimi ayagimi cektim.. ayni onlar gibi onlara soguk ve mesafeli davraniyorum.. sizce yanlis m yapiyorum  :/
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
Eşinde.mi ayni soguklugu yapıyor 
(106 puan) tarafından
Hayir canim yani onlara karşı hic bi soguklugu yok eşimin
(124 puan) tarafından
Kendi ailesi bence çok takma bu durumu sana zararları bile olmuyor boyle olması daha iyi ne ben isterdim eşimin tarafı bana soğuk olmasını:) esinle konuş sende kardeşinin doğum günümü kutladın benimkini kutlamıyorsun diye
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından
İnsanlık sende kalsın..kendilerini bişey zann etmişler..
0 oy
tarafından
Bence sende o şekilde davran haketmisler
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Gelinsin diye yanlış anlaşılmaktan korkma sende insansın sonuçta,  ben mesafeli davranırdım senin yerinde olsam, doğum gününü kutlamazdım 
0 oy
tarafından
Senin olunca kutlanmaz kendilerinki olunca hediyeler pastalar alınır.Sen d kutlama cnm yüz verme hiç.benim de ağzım yandı bak bunda ondan dolayı ne yaparlarsa yapsınlar boşver.
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Bence insanlık bende kalsın aman kutlayım deme hiç boşver kutlama 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Çok iyi yapiosun.birak kaldırma biyerlerini
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence böyle devam et kendini değersizleştime  bırak srni arayana sıcak samimi ol aramaya nıda srnde arama
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Sana ayıp olmuyorsa ona hiç ayıp olmaz
0 oy
(184 puan) tarafından
bence kutlama ve yuz verme artik onlar kimki ağanın paşanin cocuklarimi.Sen haklisin gram pismanlik duyma kendini agirdan al

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 694 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 304 göst.
0 oy
17 cevap 360 göst.

377,273 soru