0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar 35 haftalık hamileyim hem kendimin hem bebeğinin eksikleri henüz çok fazla eşim daha yeni başladı çalışmaya borç harç hepsi üst üste birikti ayrıca 1 senedir evliyim düğünümde annemlerin bana taktığı bi yüzük var eşime dedim onu bozdurmak istemiyor bende istemiyorum ama doğurdum doğuracağım daha bir sürü eksik sizce siz olsanız bozarmısınız öylece kalakaldım acaba iç çamaşırım dahi yok hastanede giyineceğim 

Kızlar sattım eşimede söyledim başta kızdı niue sattın olsun dedim bugünler için çok üzüldüm ağladım allah hepimizi darda olan müslümanları feraha cikarsin oda biliyorum dedi bizim için yapmışsın ben sana en güzellerini alicam dedi öptü beni 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabiki bozardim sonuçta bebek alışverişi yapıcan hem eşininde durumu musait değilmis
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Esin çalışıp para vermemezlik yapmamış. Napsin yeni girmiş ben olsam bozarım. Bozdum da. Eşim çalışmıyordu, hamileyken sıkıntılı dönemdi. Alyansimi satmıştım. Pişman değilim. Kızım doğunca toparlandı ve bana kolyye bileklik altın aldı. Allah razı olsun
0 oy
(2,819 puan) tarafından
Para yerine konuyor inşallah daha güzellerini alırsınız ilerde 
0 oy
tarafından
Tabiki hiç düşğnmezdim bozardım
0 oy
(3,830 puan) tarafından
bozardim canim
0 oy
tarafından
Bende künyemi bozup eşimin faturasını yatırmıştım telefonu kapanacakti.  Hiç pişman değilim yine olsa yine bozardim
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Tabiki bozdururdum oyle bi durum da Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin
0 oy
(545 puan) tarafından
Mecbur bozardim eksikleri almak için keyfi bozdurmuyosun sonuçta canım 
0 oy
tarafından
Hiç düşünmeden hemde cnm bütün calışmamız çabalarımız evlatlarımız icin degilmi 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bozardım canım sonuçta eşin de yeni işe girmiş ihtiyaçlarınız var 
0 oy
(120 puan) tarafından
Ben de tm altinlarimi verdm bozdm
0 oy
(120 puan) tarafından
Senin gibiydik hic durumumz yoktu en son nişan yùzùgùmù eşimin ehliyet sinavina vermistim zor gùnler gecirdk sende boz sabret 3 sene yokluk çektik belki inanmicaksn ama ekmek alacak paramz bile yoktu calistigi halde yoktu simdi allaha şùkùr 10 gunde 1 çeyrek altn yapıp veriyor :)
0 oy
(1,724 puan) tarafından
Ben çok sevdigim kolyemi satgım eşim sakın bozdurma dedigi halde akşam parasını verdim ona altın para yerine gelir canım hem bebegin olacak eksiklerini alırsınız eşimin o akşam gözleri doldu kıyamazdı o bozdurmaya ama ondan benden degerli degilki
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Borç bulur eşin bir yerden o da bozulmaz ki canım anısı olan bir şey ama durum çok zor bir durumsa boz tabi eşya yerine konur canım 
0 oy
(12,924 puan) tarafından
Doğum çok yakınsa çıkar yol yoksa mecbur diyip bozdururdum 
0 oy
(816 puan) tarafından
Mecbur canım bende olsam bozdururum benmde ne uruplar bilezikler gitti hastane masrafına hasta olduklarında param olmazsa bozdururum evlatlarımızdan önemlii değil ya
0 oy
tarafından
Böyle günler için var o altınlar 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 306 göst.
0 oy
25 cevap 696 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu

378,043 soru

11,314,897 cevap

34,755 kullanıcı

...