0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ben bekarligimdan evliligimin ilk 1 - 1bucuk senesine kadar surekli korku icindeydim biseyler goruyodum. En son bi hoca buyu yapmaya calismislar ama olmamis yapamamislar demisti. Uzerinde durmadik. Esimle bana yapilan birseydi bu. Daha sonra eski evimden bu evime tasindim korku veya abuk subuk seyler kalmadi gormedim. (Eski evim ise dogdugum anneannemin eviydi) ogluma hamileyken isleri bitirip uzanirdim yari uykulu yari uyanikken biseyler gorurdum ama hic korkmazdim. Okurdum hep korku olmazdi. En son yasadigim ise ogluma mama yapmaya kalktim lohusaydim o zaman kaynimin yattigi odada koltukta siyah uzun brsey yatiyodu o an icime oyle bi korku geldi ki odaya nasil kactigimi bilemedim korkunctu ve geceleri gozum hep oraya takildi korkarak kalktim. Bidaha hic bisey gormedim yasamadim korku filmi zaten izlemiyorum. Ama gece bisey oldu. Sahurumu yaptim topladm falan geldim odaya oglmun uzerine baktim yattim yattigim an telefon elimde uyumusum yani ne ara uykuya daldim hâla saskinim cunki yattim telefonu actim sonrasini hatirlamiyorum uykuya dalmisim ruya mi gercekmi tam kestiremiyorum odamin kapisindan benim yatagima benden tarafa dolanarak simsiyah uzun boylu bisey geldi uzerime çöktü gozlerimi acamiyorum ama o siyah seyi goruyorum cok korktum nefesim kesildi kaskati kesildim hareket edemiyorum ayetel kursi okucam ama okuyamadim dudaklarimi dahi kipirdatamadim sureyi aklimdan gecirdim sonra o siyah sey uzerimden kalkti odada dolandi ve kapidan cikti. Karabasan cok sık gelirdi ve asla korkmazdim ve sadece agirlik cokerdi ama bu ilk kez siyah biseyin uzerime coktugunu gordum cok kotuydu. Burda cok fazla gormustum hamileyken oluyomus okusamda gecmiyo diyolar bebege zarar verir diyolar hic olmuyodu suanda hamileyim ya oyle bisey olabilirmi gece uyumaya korkuyorum. 

1 cevap

0 oy
tarafından
Canım hamileyken böyle şeylerin olması normal değil , lohusa iken açık kapı olarak düşün kendini abdest alamiyorsun ve haliyle bazı varlıklar için yani onların seni korkutması için biçilmez kaftansin. Evinin içinde sürekli Kur'an dinle yüksek sesle bebeğine de dinlet. Büyü yapmaya çalışmışlar olmamış diye bir şeyi de ilk kez duyuyorum. Eşin de sende sürekli olarak abdestli gezin her fırsatta evini sirkeli su ile Ayetel Kürsi okuyarak sil. Bende çok yaşadım zamanında hatta alıştım artık. Bu yüzden böyle postlara çok cevap yazdım belki birinden birine faydam dokunur diye. Önemli olan tek şey korkmaman ve o an sesli olmasa da içinden Ayetel Kürsi Felak Nas okumak. Sakın korkma çünkü Allah istemezse hiç bir şey olmaz her şey O'nun elinde. Buna inan ♥️
tarafından
Tabiki aynen öyle :) ama yani bakıyorum bazen benim yazacagımı başka bir arkadaş yazmış ondan dolayı gerek duymuyorum burası yanlış anlaşılmasın ❤️
tarafından
Kuzum ilk attiginin turkce okunusu varmi ya malesef arapca bilmiyorum :(
Ve gercekten cok  tssekkur ederim dediklerinizi yapicam insalalh ♡ Allah razi olsun
tarafından
İkinci kere attım orda türkçe okunuşu var canım bakabilirsin ❤️ amin ecmain olsun Rabbim faydalı kılsın
tarafından
Saol bebegim Allah razi olsun kendinize iyi bakin cikiyorum ben kullanmayida dusunmuyorum bidaha burayi. Gormussunuzdur zaten burasi kadinlara ait bi yer ve ne tuhaf ki rahatlikla kabul ediyolar. Herseye tepki veren linc eden kisiler adamla sanki kirk yikdir arkadas gbi muhabbete giriyo. Eminim ki eslerinin haberleri dahi yoktur cok rahatlar.. iyi gunler ♡
tarafından
Yaa noldu ki
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 138 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 499 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 683 göst.
0 oy
5 cevap 354 göst.

377,954 soru

11,312,906 cevap

34,747 kullanıcı

...