0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben fazla uyuyorum uyumayı seviyorum akşam 12 1 gibi yatıyoruz sabah 7 8 gibi gözüm açılıyor eşim gidiyo daha sonra biraz debelenip tekrar yatıyorum mesela sabah 10 da yatıyorum tekrar akşam üstü 3 4 e kadar bi sıkıntı olurmu

8 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yani şu sebepten dolayı zararlı olabilir hamilesin tansiyon düşüklüğü yaratabilir çok uyku ama zaten senin ekstra birkaç saat fazla dinlenmen gerekiyor uyku hali zaten gebelikte normal
tarafından
Aynen sarhoş oldum zaten
(5,938 puan) tarafından
Günlük 1 saat yürümeye dikkat et ayaklarını gün içerisinde 15 dakika soğuk suya sok ödemden kaçın ekmek pilav makarna kızartma bunlardan da uzak dur en önemlisi günde 3,5 litre su iç vücudun direnci artar canım
tarafından
Yürümek yasak canım doktor hep yat diyor erken doğum riski var bebek biraz daha dursun karnında diyo suda fazla icemiyorum sisiyor midem
(5,938 puan) tarafından
O zaman Evet canım yürüme Allah korusun biraz daha dursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm çok uykuda iyi değil çok sersem yapar ve beslenme yemek yemen laızm öğün atlama 
tarafından
Yemek yiyorum ya sonra gene yatiyorum
0 oy
tarafından
AŞIRI DİRENCİN DÜSÜYO ÇOK UYUYUNCA NE BİLİM BENDE GENELDE SAAT 2 GİBİ UYURUM ANCAK 11 GİBİ KALKARIM GERİ BIDAHA YATARSAM ÇOK BİTKİN OLUYORUM OYÜZDEN DE FAZLA UYUMAMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUM 
tarafından
Benim yapcak biseyim yok o yüzden yatıyorum gezsem gezemem yasak doktor hep yatcan dedi tek tuvalette kalkıyorum
tarafından
Ozaman yat yemek ye tuvalete git tv izle dikkat et kendine gerçi bebek gelince zor olacak uykusuz kalacaksin hayırlısıyla bi dogursan bari
tarafından
Evet ya uykusuz nasıl yapıcam bilmiyorum :((((((
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Ciddi bir zararini gormedim ama.vucudu tembellestiriyor. Erken kalkip uyumadigim zamanlar kendimi daha dinc hissediyorum.
tarafından
Ben hiç dinç hissetmiyorum
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Ohhh uyu valla benim yerimede uyu:)

tarafından
Hepinizin yerine uyudum bugün tam 6 saat geceyi saymiyorum bile :D
(1,353 puan) tarafından
Benim günlük toplam uykum 6 saat etmiyor :) gece 1 buçukta oglani zor yatirdim az isim vardi onlari hallettim 3de uyudum 6 bucuktam beri ayaktayim :(
tarafından
Allah yardım etsin canım
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Kerahat vaktine denk getirme yeter ben kizim ne zaman uyursa uyuyorum yoksa alamiyorum uykumu
tarafından
Kerahat vakti?
(2,931 puan) tarafından
İkindiyle aksam ezani arası yanlış hatirlamiyosam
tarafından
Valla farkında olmuyorum o kadar uykum oluyor ki yemek yemek bile istemiyorum
0 oy
tarafından
Bende oyleyim vallaha 
tarafından
Yapcak başka bişe yokki
0 oy
(553 puan) tarafından
Aboww nasıl uyuyon kız o kadar.. hayatta uyuyamam. Hele bu sıcakta hiç uyuyamam. Saat 6-7 gibi kalkarım akşam 11 kadar uyumam şimdi zaten çocuk var hiç uyuyamam 
tarafından
Bizim ev esiyor Allah'tan
(553 puan) tarafından
Essede yatamam zaten . İnsan yata yata sıkılır ys

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 110 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
+1 oy
11 cevap 166 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 457 göst.
29 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,390 soru

11,448,535 cevap

35,022 kullanıcı

...