0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Kızlar 6 ay 2 gün falanım ama karnım minicik dışarıdan dikkat etmeyen bilemez yani önceden bir dönem kiloluyken daha çok karnım vardı hani önemli olan saglık bebeğin kilosu gayet iyi de bende şişlik yok azıcık bali şisse sanırım resim bile çekemeyeceğim 9 aya kadar benim gibi olan oldumu az şişip doğum yapan aslında şanslıyız vallahi 

11 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Valla bende 7.aydan itibaren şişmeye başlamıştım 
(179 puan) tarafından
7 ay bittikten sonramı canım
(3,527 puan) tarafından
Yok canım 7. Ayın içinde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet benmde hic yoktu ama 3 kilo dogdu şukur saglikli olsunda canm dogumdan sonra 1 ay korse taktim kalmadi gobek
(179 puan) tarafından
Ooo harikasın
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benimde ilk gebelikte 7 buçuk aydan sonra karnım çıkmaya başlamıştı canim suanda 5 Aya gircem yok göbek falan
(179 puan) tarafından
Yok takmadım ama az şişsemde ay şiştim diye nazlansam Bn hala fıldır fıldır işleniyorum
(3,099 puan) tarafından
1 aya çıkar karnın canım inşallah birazda iyi böyle olması karnın büyük oldumu zor oluyor eğilmesi kalkmasi
(179 puan) tarafından
Ben şuan her işimi yapıyorum valla maşllah bazen bu kadarcık göbek bile eğilirken tuhaf kocaman olanlar ne yapıyor acaba merak ediyorum açıkcası
(3,099 puan) tarafından
Benim son aylarda çıkmıştı kocaman otururken bile zorlanıyordum canım işi gücü sen düşün artik
(179 puan) tarafından
Çok zordur olsun ya keşke azcık çıksa göbek
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Bazisi son aylarda bir anda şişiyor canım
(179 puan) tarafından
Anladım kuzum Bn de hala şişmediğim için şimeyeceğim sanırım
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ben gebelik boyu 20 kilo aldım patlayacaktim sanki göbekten önümü görmüyordum doğdu 3 kilo değildi oglusum
(179 puan) tarafından
Aaa demek alakası yok bu kilo şişmek ile çocuk bakalım benim minik kızım ne yapacak 4
(2,581 puan) tarafından
Yok kız 20 kilo aldım bebeğim doğdu 2900 sonra düştü  daha kilosu kuş kadar bebeğim oldu bide sezeryan olmuştum herkes diyordu boşuna sezeryan oldun pırt diye dogardi bu filan esprisine :)
(179 puan) tarafından
Çok bilyor onlar pırt diye doğarmış hıh kilo almıyorum karnım yok hamile misin diyorlar hep
(2,581 puan) tarafından
Herşeye konuşuyorlar işte keşke pırt diye doğsa
(179 puan) tarafından
Hahha aynen dimi
0 oy
tarafından
Tam da 6 aylıkken millet bile caz cüz yapmaya başladı hiç karnın yok bilmem ne. Bide kilomda var yani ona rağmen göbek yok. Ama şuan 7. Aya döndüm bacım göbeğim benden öne geçti benden önde gidiyor şmdi
(179 puan) tarafından
Yerim ya bakalım biz nasıl olacagız hamile gözü ile bakmıyoruz sana diyorlar banada kilosu iyi olsun bebek iyi olsun napayım
0 oy
(198 puan) tarafından
İç karnın büyüktür bnmde 6 da büyümüştü :)
(179 puan) tarafından
Çok minik benim sanki yemek yemiş şişmiş gibi
(198 puan) tarafından
Karın için geniştir canm bnm hiç karnında çatlak yok seninde olmaz heralde hergün zeytinyağı sür şansılıyız bu konuda ama 7 den sonra birden baya büyüyo :D
(179 puan) tarafından
Bakalım 6 dan sonra dediler yok
0 oy
(5,456 puan) tarafından
Beeen:D karnım hiç yok denecek kadardı son 2 3 ayda biraz çıktı o kadar şimdi ikinciye hamileyim bunda biraz var valla yokken çok iyiymiş diyorum :)
(179 puan) tarafından
Öylemi dersin
(5,456 puan) tarafından
Bence öyle canım emin ol ilerde anlarsın
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ilk iki ogluma karnim hic yoktu ne kadar var diye soranlara son ayim sabah aksam gelecek artik dedigimde  ne oha karnin yok  4 aylik duruyorsun yeni gibi duruyor derlerdi bu ucuncu gebeligim 25 +5 haftaligim karnim 9 aylik karin gibi :)
(179 puan) tarafından
9 çatlağın vardır ilk iki çocukta harikasın
(1,238 puan) tarafından
:) oldu biraz
(179 puan) tarafından
Olsun ama 3 çocugun var süper
(1,238 puan) tarafından
Cok sükür canım
0 oy
(237 puan) tarafından
Bende 7ayda çıktı karnım canım şuanda 7ci aydayım:)
(179 puan) tarafından
Bn bilmiyorum valla hamile oldugumu anlamak az nazlanmak isterdim ay çok şiştim uf diye hahhhaaa hala herşey bnde tüm işimi Bn yapıyorum maşallah
0 oy
(749 puan) tarafından
Son zamanlar şişmeye başlıyor benim de bi anda çok çıkmıstı 
(179 puan) tarafından
Bi anda çıkınca çatladımıda peki
(749 puan) tarafından
Hiç çatlağım yok şükür :)
(179 puan) tarafından
Maşllah tütü

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 348 göst.
0 oy
2 cevap 181 göst.
18 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ilknurbagdat (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 216 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 384 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Umara (266 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,030 cevap

34,813 kullanıcı

...