0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Hamilelik belirtilerin var ama test yapıyorum çıkmıyor neden böyle anlamadım değilsem belirtiler nedir hamileyken neden teste çıkmaz bugün adetim in 6 gün gecikti. Sabah ilk idrarla yaptım sonuç kan vermeye de gidemiyorum annemlerdeyim. Kekik çayı içsem mi çok rahatsız oluyorum adet gecikmesi için bilemedim de

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,790 puan) tarafından
Belirtiler belki psikolojiktir canım gecikme olmuştur 
(1,790 puan) tarafından
Geç döllenme de olabilir canım o zaman
İstiyor musun ki
Rabb'im hakkında hayırlısını nasip etsin
tarafından
6 aylık kızım var aslında kesin sonucu öğrenmek istiyorum. Varsa sevinirim yoksa üzülmem hayırlısı derim ama belirtiler olup çıkmayınca güvenmedim belirsizlik oldu
(1,790 puan) tarafından
İçimden yok gibi geldi neden bilmiyorum doğumdan sonra bu şekilde düzensizlik olabiliyor bir buçuk yıl filan bence birkaç gün daha bekle ya da özelde kan tahlili yaptır sonucu telefon ile öğren eğer tekrar gitme durumun yoksa
tarafından
Dediğim gibi canım çok şükür doğumdan sonrada düzensizlik yaşamadım tedbirlide davranıyorduk sadece geçen gün yumurtlama günüm değil diye bir kere tedbir almadık o ihtimal de var yani bilemedim ki
(1,790 puan) tarafından
Canım bak benimde öyle gitti 1 sene hatta 1 gün erken oluyordu bu sefer 8 gün gecikti aynı şekilde akıntı bel ağrısı vardı ama olunca da afedersin çok iltihapli geldi 12 gün boyunca hemde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecikme mevsim değişikliği olabilir 

Belirti de psikolojik olabilir 
0 oy
(12,794 puan) tarafından
Psikolojik olabilir arada adet olacaksın ondan da olabilir 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yediklerin bile regl tarihini etkiler,sehir degisikligi  veya psikolojik sorunlar, psikolojik genelik hepsi birer etken :) testte cikmiyorda yoktur yine de erken test alip deneyebilirsin garantili sonuc icin :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Enfeksiyon da adeti geciktirir  bu dediğin belirtileri enfeksiyon da yapıyor bir doktora git istersen 
tarafından
Enfeksiyonolsa vajinal akıntı  kokulu  yanma bunun gibi şeyler olmaz mı yoğun beyaz kokusuz geliyor
0 oy
(149 puan) tarafından
Enfeksiyonda belirti verir ve adeti geciktirebilir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 381 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Umara (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 453 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
10 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 197 göst.
20 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hiramm01 (42 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...