+1 oy
806 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
2 sokak yukarı çıktım kayınvaldeme yogurt bıraktım, sadece şu 2 sokak ana baba günü çoluk çocuk yaşlı genç sohbet muhabbet anası babası salmış sokağa top oynayan cocuklar dolu, maskesiz yaşlılar taburelere oturmuş muhabbet ediyo, gençler desen söylemek istemiyorum. Gerçekten Allahınızdan bulun dedim ya biz boş yere içerdeyiz gerçekten. Sadece şu 2 sokak böyleyse koca ülkeyi düşünün siz... 

34 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Ama virus bitmicekki herkes evde olsada olmasada. Tek cozumu ilac aşı. Bu yasaklarin tek sebebi ceza yaziyor olabilmek. Tekrar soyluyorum bizim ulkemizde bitmesinin hicbir anlami yoook. Baska ulkelerde bitmedigi surece. Sonucta 1 kisiden bulasti  En ufak bir hesaplama hatta dusunseniz. Dahi zaten 1 degil 3.4 ay cikilmasa bile bitmeeez
tarafından
Siz coranamisiniz? Bebekleriniz nasil, nasi anladiniz
(25,224 puan) tarafından
İhtiyaç dışında çıkmıyoruz zaten ki bi havayı güzel görünce boş sokakta yürüyüş yapıyoruz çocukla anca. Önemli olan toplanmamak kalabalığa girmemek. Evet eşlerimiz hep dışarda çalışıyo ama o mecburiyetten keyfi değil imkan olsa da çalışmasa keşke. Bu tarz düşünürsek zaten herkes salar, nasılsa eşim dışardan geliyo kapacaksam ondan kaparım zaten diye düşünürsek olmaz. Benim derdim keyfi gezip tozan la zaten malesef bu konuda çok duyarsız halkımız.
tarafından
Oyle oyle ama o konu doğru tabi duyarsizlik konusunda. Nebilim ya hayirlisi olsun cok sukur suanlik birsey yok bilmiyorum
(25,224 puan) tarafından
Çok şükür bizede olmadı. Zaten bu virüsü kapmadan virüs biterde kurtulursak çocuk sevindircem adağım var. Kime sorsam ya virüslü ya virüs geçirmiş. Yakalanmayana helal olsun
tarafından
Gercekden oyle birde benimki marketde calisiyor dusun gelmesin cok sukur diyelim
-Reklam-
+2 oy
(48,710 puan) tarafından
artik ne olacaksa olsun rahatligi mi geldi noldu kimse takmiyo virusu
(25,224 puan) tarafından
Aynen takan yok valla
(6,825 puan) tarafından
O artı veren yine bnm bugün bendensin :D ikom☺️
(48,710 puan) tarafından
tugbam♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(10,402 puan) tarafından
Kısıtlama bitsin ben de salacam selo millet için 1 yıldır evdeyim sanki deli çıkacam
(25,224 puan) tarafından
Salınca nolcak ki olan san aokur çocuguna olur Allah korusun bulaşırsa
(10,402 puan) tarafından
Muhtemelen atlattık gecen hafta eşim felaket nefes darlığı yaşadı hastane sigaradandır hocam kendini izole et dedi :) sağlık ocağında aile hekimimiz zatürre deyip bi dünya ilaç verdi. 12 gündür izole eşim her ihtimale karşı bugün markete çıktı. Yani bulaşacaksa dikkat edince de gelıyor kuzum. Salacamdan kasıt dışarı çıkcam kız ben hiç çıkmıom da :) zaten kimsem yok misafir falan alamam eve. Market dışında en azından bi çıkar yürürüm
(25,224 puan) tarafından
Kız o şekilde bizde çıkıyoruz zaten boş sokaklarda gezdiriyom çocugu markete gidiyoz geliyo onlar elbet oluyo ama bari şu yasaktan kimse kimseye gitmesin ya. Dışarı çıkmak mesele değil mesele kalabalığa insanlar içine girmemek zaten temas olmaması ama insanlar anlamıyo
(10,402 puan) tarafından
Kalabalığa okul dışında Allah seni inandırsın hiç girmedim ben ona uzun süre cesaret edemem zaten. Misafir ağırlama olayı benşm de canımı sıkıyor en çok da öyle artıyor
0 oy
(379 puan) tarafından

image

ahan da al burasıda böle ;((( yazık vallah 
(25,224 puan) tarafından
Hani denetim hani sıkıydı anca gösteriş tv de polis gelip geçiyo Bi laf bile etmiyo ne biçim polis bunlar ben anlamadım
(379 puan) tarafından
Her garantinin önünde bak polis arabası ;))) daha yan tarafta oturanlari çekmedim
tarafından
Canım o polis gezenlere değil  gerçekten hastaneye gidenlere hasta olanlara .yada simitciye balkonunda bahçesinde oturana kesilir..
0 oy
tarafından
Coronayi en çok hak edenler 
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Hep öyle maalesef bitmicek bu gidişle Allah ıslah etsin 
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(703 puan) tarafından
Kimse uymuyor canm bı biz çıkamıyoruz
(25,224 puan) tarafından
Bi biz salağız
0 oy
tarafından
Kafaları boş hepsinin bomboş........ 
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Cidden nereler kapandı yaa  hiç kapanmış gibi değiliz nasıl bi milletimiz var 
(25,224 puan) tarafından
Hiç biyer....
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ben ağlıyorum onları görünce yaamarketi netten yaparız maske vs çok dikkat ediyoruz aydan aya bebeğimin kontrolü için çıkıyorum sadecevarsa bi hakkım helal etmiyorum onlara,.
(25,224 puan) tarafından
Çok haklısın canım
0 oy
tarafından
Waikiki de kapanma olmadan 1 gün önce bütün kiyafetler yerdeydi hınca hinc doluydu millet birbirinin sırtına çarpa çarpa kasaya koşuyodu
(25,224 puan) tarafından
Beyin.sizler
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Ulen ben bilmez miyim 17 gün anama kardeşime gitmeyi:'( vicdanım olmaz der malesef. Hakkımıza girenleri Allah'ıma havale ediyorum, yazık bizde de dışarda top oynarlar bi avuç çocuk maskesiz. 

(25,224 puan) tarafından
Aynen burada öyle
0 oy
tarafından
İhtiyacı olan çıkamıyor yasakdan umursamazlar yüzünden
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(5,530 puan) tarafından
Yasak yasak değil ki en büyük sıkıntı bu millette de artık bi bıkmışlık var 1 yılı geçti düzeltmeyi bırak daha da arttı herkes evde dur dur bıktı Allah sonumuzu hayır etsin inşallah 
(25,224 puan) tarafından
Hepimiz bıktık ama korkudan çıkamıyoruz biyere insanlarda bu cesaret nerden geliyo bilmiyorum
(5,530 puan) tarafından
Bende bilmiyorum malesef kızıyorum da onlar yüzünden masumlar hasta oluyo
0 oy
tarafından
Yok ben inanmıyorum yasak olduğuna. Dün hastaneye gittim. Millet sokakta akın akın. Polis napiyorsun diyo yalandan hastaneden geliyorum yok yolda yoruldum dinleniyorum diyor. He tamam deyip gidiyor.
(25,224 puan) tarafından
Ay beynime s.ıçayım eve kapanan beynime :D
tarafından
He bende arada öyle diyorum. Yaz gelsin cikacam yetti gari :D
0 oy
(13,081 puan) tarafından

Oyle canım devlet polis asker ne yapsın 

İnsanlarımız da bilinç sıfır düşünce sıfır ne olacak sonumuz diye oturup düşünen yok 
(25,224 puan) tarafından
Devlet ne yapabilir artık bu duruma sokak sokak gezip kolundan tutup eve mi soksun insanları ben bilmiyorum
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Aynen oyle canım. Esim iste marketler 5 de kapaniyor diye yetisemiyor diye bana markete git bana uc paket sigara al dedi yarinda kapali ya  hamileyim tansiyon problemimden dolayi oruc tutamiyorum. Kahvaltilik peynir domates salata felan alim kapanmadan dedim. 5 dk bile yok aram marketle gittim. Bir baktim butun millet sokakta copler yerlere dagilmis yolun ortasina afedersiniz kirli orkid atilmis midem bulandi eve kendimi zor attim. Vay halimize valla
(25,224 puan) tarafından
İğrenç yaa gerçekten edepsizlik bu
(1,238 puan) tarafından
Aynen oyle bu bir imtihan ama ders almiyoruz malesef
0 oy
tarafından
Sen gel bizim sokağa bak cnm yaşlısı çoluk çocuğu kadını erkeği genci hepsi sokakta biz boşuna evde oturyrz vallahi onlrda bizim gibi düşünceli olsydı şimdiye kdr bu virüs geçmişti bile
(25,224 puan) tarafından
Nerde onlarda o düşünce
0 oy
(17,852 puan) tarafından
:( bizim burda davul çalıyo millet kafayı yemiş valla
(25,224 puan) tarafından
Allahım ağzımı bırakıp kıçımla gülcem şimdi ağlanacak halimize
(17,852 puan) tarafından
Valla millet iyice sıyırdı
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Bizim bina önü de öyle karılar bir Camel yada erkekler diğerinde bebeler ortada top bisiklet bla bla.bnde evde bebemle korona ateşiyle uğraşıyorum.. o kadar dikkat eden bn yine bni buluyor korona vay arkadaş bı yanda bn bı yanda bebikim :(

(25,224 puan) tarafından
Offf Allah şifa versin inşallah :(❤️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 556 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 885 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 248 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ecrininannesi (7 puan) tarafından soruldu