+1 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Malesef umutlar tükeniyor, bitmeyecek... Sebep olan sorumsuzlar Allahından bulsun... 

image

22 Cevaplar

+2 oy
(17,723 puan) tarafından
Kime konuşuyon selo kadın dalga geçer gibi misafir menüsü soruyo yazık kafalarına durmuyolar hiç
(25,224 puan) tarafından
Ha duvara konuşmuşuz ha onlara
(17,723 puan) tarafından
Ay bide ciddi ciddi soruyo ya sinir oldum
(25,224 puan) tarafından
Boş insan çok napıcan be anşa biraz vicdan olsa başkasının hakkına giriyorum vebal alıyorum Der zaten
(17,723 puan) tarafından
Hayır bu ramazanda kimse olmasın bu bayramda kimse olmasın nolur yani biraz dayansa insanlar neden bu kadar ısrar ediyolar anlamıyorum
-Reklam-
0 oy
(756 puan) tarafından
Her yerde biter ama bizim cahiller yüzünden burda bitmez 
(25,224 puan) tarafından
Sonumuz hindistan olacak bu gidişle...
(756 puan) tarafından
Ay Allah korusun :(
0 oy
tarafından
Yasak bitsin, üstüne 10 gün say bak bakalım vakaya kaç kat artacak covidler göçü yüzünden
(25,224 puan) tarafından
Sonunuz hindistan mı dersin
tarafından
Yazın iyice artacak bence. Durum vahim
(25,224 puan) tarafından
Ahmak milletimiz sayesinde
0 oy
tarafından
Bu virus benim lohusaligimi bebgimle gecerdigim en guzel aylarimi mahvetti ya psikolojim bozuldu daha yeni kendimi toparliyorum biktim valla
(25,224 puan) tarafından
Malesef bende öyle..
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Canlari yanmadan anlamiyorlarki. Bu işin ciddiyetini anlamak icin ölümle burun buruna gelmesi gerekiyor herkesin. 
(25,224 puan) tarafından
Geçen gün burda Bi insan kılıklı mahkuma denk geldim yazmış ki yengesimi amcası mı ne ölmüş koronadan tam hatırlamadım hala diyor ki inanmıyorum elbet bir gün öleceğiz diyor. Ne denir şimdi buna
(13,848 puan) tarafından
Sadece kendi başlarina ölüp gitmeyecek onun farkinda degil. Böylesine hangi şekilde anlatirsan anlat almaz s.alak kafalari.
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ah ah hâlâ menü soruyorlar misafir gelecek diyorlar hergun yüzlerce insan ölürken o menüler  nasıl yeniyor nasıl mide var bu insanlarda merak ediyorum gerçekten öyle bir milletiz ki insanlara yasaklar tatlı geliyor normalde bir ekmek almaya gitmeye usenen insanlar yasak olunca ekmek almak için dışarılara atıyor kendini hoş ekmekte bahane.. allah ıslah etsin yani katil olmak için birini fiziken öldürmeye gerek yok hepimizin bu ölümlerde hastalıklarda payı var az yada çok yada hiç ama.var..
(25,224 puan) tarafından
Boğazlarında kalsın ne diyim onlara laf yetişmiyo beyinleri çalışmıyo çünkü
(1,343 puan) tarafından
Koronaya bile tedavi bulunacak bir gün ama onları tedavi edecek.bir yöntem yok ne yazık ki..
(25,224 puan) tarafından
Bu en acısı işte
0 oy
tarafından
Bitmez bitmez ayyy hele.o hindistanın hali ney ya dünya alt üst of eski günleri  ozledim insanlardan kacmamayi markette elimizi  biseye attigimizda acaba  demedigimiz gunleri deli gibi avm.gezmeyi kiyafet denemeyi en yakınımız korona olduğunda amannnn uzak dur der olduk mahser yasiyoruz resmen herkes birbirinden kaçar  oldu
(25,224 puan) tarafından
Sonumuz hindistan gibi olacak bu gidişle ahmak milletimiz yüzünden
tarafından
Tabiki 17 mayistan sonra gör sen
(25,224 puan) tarafından
Görmek bile istemiyorum ya
tarafından
Herşey düzelse bile artık eskisi olmaz ki
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Hakkimi ben helal etmiyorum en yakınların başta geliyor 3 eltim memlekete gezmeye gitti bunun dönüşü de var 15 gün her yer bom boş olsa ne yazacak dönüşler h.alanlari otogarlar trafik ana baba günü olcak olan işsiz maaşsız kalan insanlara olcak 
(25,224 puan) tarafından
Diyecek söz bulamıyorum
(4,661 puan) tarafından
Herkes yaptığın bedelini içecek ya kendi bedeni yada sevdiğinin Allah kimseye yaratmadan herkes bi kendine gelse duam bu
0 oy
tarafından
Daha az önce misafir için iftar menüsü sorusuyla karşılaştım. Söyleyeceklerim bu kadar.
(25,224 puan) tarafından
Ne diyim ki bıktım bu insanlardan ya
0 oy
(2,881 puan) tarafından
O kadar doluyum o kadar çok şey yazmak isterim ki anlayan yok,zaten en yakınlarimla görüşüyorum,evime zaten beş dakika annem kaynanam vs,park hemen evimin dibinde,sadece binadakilerle görüşüyorum,daha nicesi,anladın beni..Ha birde 17 gün için gidilen memleketler vs.ve oralardan dönüşlerde yaşanacak virus patlaması....çok şey varr çok ANLAYANAAAA!!!!
(25,224 puan) tarafından
Aynen canım beyinleri su dolu galiba
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Valla ne kadar cahil insanımız varmis ya bu sürecte gördüm bikez daha..biraz kendimizi aştık sanıyodum ama bi adim öteye gidememisiz..hala misafir cagiran,gezme derdinde olanlar var..hee bide surekli korona diyenlere de çemkiriyolar..sen hic markete gitmiyon mu diye..algı seviyeleri cidden cok düşük bazilarinin yazik..onlar yüzünden bu haldeyiz her seye hasretiz..
(25,224 puan) tarafından
Ve hala inanmayan var virüs yok diyen var zır cahil bunlar
(3,901 puan) tarafından
Onlara tıp bile çözüm bulamaz cnm ole gelmis ole gitck onlar..arkadasimin babaannesi de inanmiyodu eve misafir aliyodu ve koronadan vefat etti..dencek söz yok Allah rahmet eylesinden baska..
0 oy
(3,836 puan) tarafından
yok kuzum bitmez. bizim burası var ya dünden daha canliydi hava iyice ısındı diye herkes 8e 9a kadar dışarıda. Allah başkasının vebaline girenleri bildiği gibi yapsın. ben çift maske takıyorum yeri geliyor haftada bi kere markete ya inerim ya inmem o da 1 saat tutuyor. bu gezenler sanırsın hayatları boyunca hep böyle fıldır fıldır gezmisler. vloggerlar bu kadar gezmiyor
(25,224 puan) tarafından
Ah canım ah bitmicek gerçekten
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Esim almanyada diyor burda kimse maske takmıyor burda hayat normale dönmüş bizim Türkiye rekor kırıyor diyor 
(25,224 puan) tarafından
Burası Türkiye :/
0 oy
(194 puan) tarafından
Her gün bi uçak dolusu insan ölüyor:(  Vefat sayısına bakmak istemiyorum.
(25,224 puan) tarafından
Özellikle milletin gözüne sokmak istiyorum burda hergün paylaşcam ibret alsınlar o sorumsuzlar. Sesimizi 1 kişiye bile duyursak kardır
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Hele şu 20 gün yasaklar açılmadığından belli millet marketlere mağazalara akın ediyor akıl yoksunumu bunlar gıt kafalılar mı bu günden sonra sayılar tavan olacak fikirsizler ya millet 
(25,224 puan) tarafından
Söylenecek çok şey var ama ahh ahh
(3,276 puan) tarafından
Aynen öyle market açık zaten benim evin bir sürü eksiği var kardeşim marketler çok dolu dedi girme o zaman haftasonu gidersin dedim yarın nasıl olacak bakalım
Güya bugün yasak var herkes dışarda market bahanesine gezdi etti bebeler akşama kadar dışarıdaydı polis dahi gelmedi eşim işten gelirken ceza  yazmışlar sanırım iş yeri de izin kağıtlarında yanlışlık olmuş demiş toplamışlar
(25,224 puan) tarafından
İnan burada öyleydi pişman oldum çıktıgıma ama bi yandan da dedimki biz salağız galiba bu güzel havada yavrumu tıktım içeri bütün sorumsuzların çocugu dışarda
(3,276 puan) tarafından
Bi evinde oturup pinekleyenlere farz bende öyle düşündüm valla memleketin bir delisi ben miyim diye kızım balkondan nasıl bakıyor cocuklara
(25,224 puan) tarafından
Yolda eşim arıyo sokaklar nasıl diye tıklım tıklım çoluk çocuk dolu dedim yarın Ömeri çıkarıyorum dışarı dedi. Boşver dedm çıkana küfür ediyoz bizde küfür yemeyelim ahahah :D
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok dostum Cook baktimda of
(25,224 puan) tarafından
Bitmicek işte
0 oy
tarafından
Korona değil de u*y*u*z bulaşsaydı millet yüzü eli yara olsaydı kaçarlardı 
0 oy
(802 puan) tarafından
Bitmez canım bitmez millet 18 gün kapanmayı bile tatil sanıp akın akın tatil beldelerine gitti nasıl bitsinki olan bizim gibi gariplere oluyor bn korkuda hastaneye bile gidemiyorum ya prematüre bebeğin var bulaşır korkusuyla 
(25,224 puan) tarafından
Bide orası kapalı burası kapalı ay burası neden kapalı off yapan gereksiz insanlar var ya yasak geldi işte kıtmısın ondan kapalı yani heryer açık olunca ne anladım bu işten keşke daha fazla kapatsalar
0 oy
tarafından
Çinde yasaklar olduğunda insanlar markete beyaz korumalik giyinip gidiyorlardı görüyorduk haberlerde . Bizimkilerinde maske burnundan aşağıda... aslaaa bitmez
(25,224 puan) tarafından
Kıçlarına soksunlar o maskeyi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Ne desek ne etsek boş boş boş   Allah ıslah etsin inşallah 

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 805 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 162 göst.
28 Kasım 2022 Aile kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu