0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (1,267 puan) tarafından
Kızlar emzirme sütyeni değil de hamile sütyeni diye bişey varmış işte 3. Ayda almaya başlayabilirsiniz falan yaziydordu nedir bilgisi olan var mı 

8 Cevaplar

0 oy
(17,811 puan) tarafından
:D amaaan eskiden hamile sütyenimi vardı 
(266 puan) tarafından
Her  kes tarlada dogururdu degilmi ))))
(1,267 puan) tarafından
Çok doğru :) yapmislarsa alayım yahu
(17,811 puan) tarafından
:D heeee ehehehehhe
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben kullanıyrum canm 6 aydayım. Çok kullanışlı. Rahat bir şey. Ben tavsiye ederim yani
(1,267 puan) tarafından
Yaa nerden aldin acaba canım benim de almam lazım göğüslerim biraz büyüdü ama sırtım da kilo aldı normal sutyenlere giremiyorum
(266 puan) tarafından
Çarşıdan aldım canm. Çok rahat hangi iç çamaşırı satılan yere sorsan sana gösterir.
0 oy
tarafından

Onun adi bence para tuzagı :D

(1,267 puan) tarafından
Haklılık payın var bi düğünde bi doğumda insanı nerden kaziklasalar diye bakıyorlar :D
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Para tuzağı valla ya emzirme sütyeni almayı çok istedim alacağım yerde ki kız abla normal al daha iyi kullanışlı olmuyor dedi bir daha da bakmadım 
(2,443 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kız kullanışsız olur mu? Çıt çıtlı hemen açıp kapatıyorsun. Çok rahat oluyo kızımda hep emzirme sütyeni kullandım. Eskidiler onları atcam şimdi yenisini alcam inşallah ikinciyede
(3,527 puan) tarafından
Zeynep katılıyorum sana bende ilk başta almadım baktım olacak gibi değil aldım acayip rahat kullanışlı çıtçıtını aç kapat bitti
(2,443 puan) tarafından
Aynen canım. Tabi tercih meselesi kimi yarim atlet tarzı alıyor
(5,500 puan) tarafından
Bana öyle denilince bende almadım normal telli olanlardan aldıydım canım hala da onları kullanıyorum bilmiyorum belki de haklısınız:)
(2,443 puan) tarafından
Doğrudur canim :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O neymiş yav tak gitsin evdekilerden :D 
(1,267 puan) tarafından
Kız valla sıgmiyorum göğüslerim az büyüdü sırtım kilo aldı dengesiz bir haldeyim acaba dedim rahat ettirecek bişey mi :D
0 oy
tarafından
Kız büyümesini engelliyorsa alalım ben normalde südyen takmıyordum belli olmuyordu 3. Aydayım ben Burdayım diye çıktı meydana ikizler ahahha
(1,267 puan) tarafından
Anaa ne güzel ya :D keşke benim de buyuse accik
0 oy
(150 puan) tarafından
Aynı fiyat trendyolda falan da var
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Para tuzağı hepsi, parası çok olanlar için

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 454 göst.
15 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cerencim35 (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 212 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu

380,253 soru

11,384,779 cevap

34,884 kullanıcı