0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar eltim in kızın doğum günü ve tüm aileyi çağırmış gorumleri mi diğer kaynim kaynanmlar falan fakat bizim aramız açık konuşmuyoruz ortamlarda beraber bulunuyoruz ama konuşmuyoruz kendisi yaptığı bir yanlış hatadan dolayı Bn arayı actm tüm ailede biliyo fakat eşim diyoki çağırması a ne gerek var biz gideriz diyo Bn gitmesem eşim çocukları alıp alt kata evlerine gidecek ve uzun uzun oturacak sizce bnde eşimle gitmeli iyim eşime gitmeyelim desem beni dinlemez maalesef kendi kafasına agore davranır ne olur Bi fikir verin evine gideyim hiç konuşmayayım maksat kanımın çocukların hatrina gidip geleyimmi yoksa eşimi yalnızım göndereyim bu arada 1 nisanda benimde oğlumun doğum gününe kaynim hediye getirdi eşiyle gelmedi Bn evine pasta ve yemek yolladım durumu bildiğinden eşiyle gelmedi

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yerinde olsam polisi araradim bu nne arkadas ya
(79 puan) tarafından
Hahahsha ne güldüm hasha
(3,076 puan) tarafından
Ben markete gitmeye korkuyorum yan binadaki bütün kadinlar bahçede oturuyor bütün gün sosyal mesafe 0 çocuklar da öyle ne maske ne bir şey. Biz evde oturalım millet ne güzel gezsin
(79 puan) tarafından
Doğru diyorsun Bn 6 aydır çıkmdm çocuklarımı düşünmem lazım. Bi sağlık ocağına gitmişimdir
-Reklam-
+2 oy
(3,107 puan) tarafından
Adres versene ihbar edeyim
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
E o gelmediyse bn hic gitmezdim
+1 oy
tarafından
Asla gitmem esimi de gondermem kaynin oyle yaptiysa siz de hediyesini gonderin gitmeyin
(309 puan) tarafından
Hediye almadık ki canm haberimiz yoktu işte davet etmediği için bilmiyorduk doğum günü olduğunu görümcemden duydum ama eşim beni dinlemez gider ki huyu batsin
+1 oy
tarafından
Eltin çağırmasa kaynın çağırsaydı ama gitme boşver eşin gitsin hediyesini versin
+1 oy
(119,275 puan) tarafından
ben cagirilmadigim eve adim atmam gidecek kocaninda anlini karislarim neettt
(309 puan) tarafından
Ama napim beni dinlemez ki o benim ailem der VS laflar söyler beni saymaz hiç gider malesed
0 oy
(1,690 puan) tarafından
O gelmediyse sen de gitme.. 
(309 puan) tarafından
Bn gitmem ama eşim gider bak kaynim geldi hediyesi ayak üstü verdi gitti oturmadı bilee ama eism giderse uzun uzun oturur
(1,690 puan) tarafından
Eltinle konuşmama sebebin büyük bir şey mi
(309 puan) tarafından
Ewt canm iftira attı üzerime ve oda ortaya çıktı artı çocuk için de kavga etti benimle
(1,690 puan) tarafından
Kötü olmuş ya :( çok üzüldüm
0 oy
tarafından
Canm oda senin oğlunun doğum gününe gelmemiş sende gitme bence
(309 puan) tarafından
Bn gitmek istemiyorum zaten eşim gider uzun uzun oturur orda beni dinlemez :/
0 oy
tarafından

Nerde oturuyorsun bacım şikayet edim güzel hediye olur  :D

(309 puan) tarafından
Gaziantep deyim :/ Benden bilirler valla gitmedim diye ilk suphelenecek kişi benim maalesef üstelik iki gorumum maddi sıkıntılati var eğer şikayet olursa ceza yer hepsi vicdan azabı çekerim ozaman
tarafından
Şaka yapıyorum canım gitme eşini yola gidib asik suratını çekme bence
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Vallaha pes ya ben kızımın doğum gününü bile kutlamadım millet partilerde 
(309 puan) tarafından
Bnde kutlamadım ama annem oğluma pasta alıp gelmişti bide kaynanalar vardı bnde alt katta oturuyor diye davet ettim ama gelmedi kaynimin hatırı için etmiştim gelmedi kynmda ayak üstü hediye verdi gitti Bn bugün. Doğum günleri olduğunu bile bilmiyordum akşam 6 gibi öğrendim gorumleri ı burda görünce doğum günü ne geldik dedi
(24 puan) tarafından
Sen iftiraya uğruyorsun ve onu çagurıyon oda gelmiyo yazıklar olsun
0 oy
tarafından
Eşini gondermeee şikayet et valla yapardım ben olsam :D
0 oy
tarafından
Çağırmayan yere simitçiler gider bacım
0 oy
tarafından
Eşini tek gönder cnm oda gelmemeiş eşi tek gekmiş sonuçta sen gidersen herşeyi altan almş olursn boşvr gitme
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Kız sen cekirdekci dondurmacı misin burda davetsiz onlar gider ☺☺☺☺☺ 
0 oy
(689 puan) tarafından
Ben gitmezdim kesinlikle
0 oy
(147 puan) tarafından
Bn olsam gitmezdim eşim de gitmek istese gidebilir 
0 oy
(4,543 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim 
0 oy
tarafından
Gitme derim aranız açksa yzsüz gbi hiçde davet edlmedgm yere gtmem eşin gitsn çocuklarla srn de hediyesini gönder .
0 oy
tarafından
Seni çağırmadıysa gitme canım. Çocuklarımıda göndermezdim. Valla ara polisi şikayet et bu pandeminde ne diye toplanırlar kii korkma isimde vermiyorlar :)
0 oy
(195 puan) tarafından
Off cok can sikici durumlar bacim. Senile ayni durumdayiz suan asada bahcede eltim iftsr verio gorumcemler kaynansm orda bizde balkonumizda kendimiz iftar yapiyorus. Cagirilmadik aramiz acik cunku. Kotusu cociugima bunu anlatamiyorum nie bize gelmiyolar biz nie gitmedik soruyo ne diyim simdi? Esim abisuyle konusuyor. Allahtan beni hakli goruyo bu duruma takilmadigini soyliyor senin girmek istemedin yere bende gitmem dior ama benim yusumden dislanmis oluyor vicdan yapiyorim. Boyle durumlarda buyuklerin araya girmesi gerekli bence eltine cagir sanada git demesi lazim iki tarafta gurur yapiyor kuslukler uzuyor. Huzursuzluk cikiyor. Kayninin bari esine soylemesi lazimdi. Ck sacma esininde gitmesi.
(309 puan) tarafından
Kaynim biliyo durumu ama avrat ağızlı işte korkuyor ve onun yönlendirmesi e gore hareket ediyi Napalim kendileri düşünsün
(195 puan) tarafından
Aynen oyle zmaninda eltim yapmadini birakmadi hic birine herkes senelerdir konusmiyodu. Nolduysa herkesle arayi duzeltti. Hic bsi olmamis gibi yasiyolar ama ben inat ettim. Ben kotu oldum nie barismadim die . Esime ogluma uzuluyorum sadece.Esinin cagrilmamasina ragmen gidicek olmasi cok sacma aranizdaki kuslugin sebebi ne bilmiyorum gurur kirici biseyse seni ezip gitmesin bence
(309 puan) tarafından
Ewt eşimin gözünde değersiz im işte üstüme iftira attı oda ortaya çıktı tabi yalancının. Mumu yatsıya kadar yanarmış eşim ah ahh git gide soğutuyor beni kendisinden ah Bi iş ciksada karşıma calissamda kafam kulağım rahat etse işten eve evden işe giderdim hiç bisey görmem duymam enazindan tek derdim iş olur sabrediyorum işte Allah büyük yaa kimsenin yaptini yanına koymaz
(195 puan) tarafından
Insallah rabbim gonlune gore verir gercekten is terapi gibi .bende calismaya basladigimda okadar ferahladimki gun boyu evden uzakta iki insan goruyorsun sohbet ediyorsun calisiyorsun eve geldinde hic bisi dusuncek halin olmuuo evde dura dura kuruyor insan. Dogum iznindeyim bitince bende takmaz olurum insallah sadece ev alip surdan kurtulmak icin calismak istiyorim
(309 puan) tarafından
Amin inşallah canm sağol Benim ev alacak param hazırda duruyo ama malesed eşim gitmek istemiyor Bi türlü buraya çakıldı yaa nefret ediyorum daha akşam iftarda aşağı kaynanamlara indik yemeği yedik bulaşığı yıkadım tam oturdum  tlf elime aldım kayinbabam laf söyledi akşama kadar tlfla ugrasiyo falan bnde sinirlendim çocuğu aldım bir hızla yukarı çıktım eşim burda ailesiyle anlaşamadımi goruyi fakat gitmiyi Bi yere daha bana utanmadan gelmiş aşağıda sen aileme nasıl saygısızlık yaparsın diyi Allahım cildircam valla inşallah biranonce iş haberi gelir tek dileğim bu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 149 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ruyam1212 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde beyzademir_18 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 714 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 661 göst.