0 oy
672 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2 puan) tarafından
Lütfen bana yardım eder misiniz 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bakın kuaföre komşuya arkadaşa yaptıracağınıza annenize kardeşinize yaptırın mahremiyet derecesi daha az ve o senin annen yani küçükken her yerini görmüş seni büyütmüş her şeyden önce doğuran kadın. Bizdeki de nasıl bir huy anlamam kuaförde arkadaştan utanmayız annemizden utanırız:) Benim kanım bu konuda böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Linç yiyecem belki ama oğlumda 1 gün öncesinde ablam bana geldi yaptı jilete asla vurmam, kızımda da annem yaptı milletin kadınlarına ( kuaföre yani ) göstereceğime annem ablam görsün amann, jilet daha da erkek gibi yapıyor valla
(4,700 puan) tarafından
Niye linç yicen ki valla sezeryan oldum oğlum da zaten her yerimi gördü annem yani bana bakarken yapacak bişey yok anneler en sağlamı :)
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Annem o senin neden utaniyorsun

0 oy
(1,929 puan) tarafından
Bende anneme pek yaptırmazdım çekinirdim ama kız kardeşime yaptırırdım canım yada varsa çok samimi komşuna da yaptırabilirsin 
0 oy
tarafından
Yaptır kız annen sanki senin heryerini gormemis daha nasıl postlar gorecz:)))
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben olsam utanırım yaptırmam komsumda eşine yaptırmış :))
0 oy
tarafından
Bende olsa anneme söylemeye utanırdım kendin yapabilirsen yap alisirsin canm çünkü bir gün deilki hep yapılıyo ilk zorlanırsin ama zamanla alışırsın 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
28 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 316 göst.
18 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,415 göst.
0 oy
3 cevap 136 göst.
16 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Seda_34 (11 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı

...