0 oy
315 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (252 puan) tarafından
Kızlar evde kendime bakım yapmak istiyorum kendımı guzel bulmak için cocuk dogdu dogalı saldım. Nasıl ve neler yapmalıyım kalca ve gobek de var zayıflamam lazım 

11 Cevaplar

+1 oy
(16,489 puan) tarafından
Diyet ve spor

Saçını boya değişiklik yap maesela ')
(48,491 puan) tarafından
Boncuk gozlumun anasin♥️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(909 puan) tarafından

Diyet yapman lazım zayıflamak için :D:D

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben elimi yuzumu yikadigimda sukrederdim bi ara. Simdi en buyuk bakimin el yuz yikamak :D aa bide sacimi tariyorum :D 

Zayıflamak icin diyet canim hamurisini kes tatliyi kes yada baya bi azalt bunlari. Aksam 6-7 den sonra ymk yeme vs... Bol su
(48,491 puan) tarafından
Ela ilk dogdugunda gazdan sabahliyoduk yüzümü yikamiyodum sanirim aklima bile gelmiyodu ☺️ gündüzleri de misafir geliyodu ayy ne gunlerdi
(7,791 puan) tarafından
Aynen oluyor öyle anlar yalnız değilmişim :)
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Zayıflamak için diyet sağlıklı beslenme bakim içinde saclariji boya makyaj yap hafif kremler maskeler kullan havuç ye elma kabuğu ye aydınlık gelir yüzüne 
0 oy
tarafından
Devamlı squat yap canım,göbek için videolar falan var onları izle uygula,benim hiç göbeğim olmaz ama yine de dikkat etmek lazım,hamile olduğum için yapmıyorum.bol su iç,boyayabilirsen saçlarını boya,makyaj yap ve asla gecelikle ya da eşofmanla durma,çünkü onlarla dura dura psikolojik olarak etkileniyorum ve halsiz hasta gibi hissediyoruz,güzelce giyinince hiperaktif oluyor insan
0 oy
(966 puan) tarafından
Kizim 3l2 yasina gircek martta ben daha kendime hicbisey yapmadim . Esim sac spreyleri felan almis . Bendw kestiricem saclarima bakim yapicam . Bide kaslarim dokuluyo ona yag suruyorum devmali . Onun hairicinde baska biseybyapmiyorum . Zaten birlik duruyorum . O yuzden zamanim olmuyo cocuk ev is yemek 
0 oy
tarafından
Bir göz kalemi 1 dakikanı almaz akşam eşinin gelmesine yakın sur yada bir ruj
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay kalça diyince kadının biri kalçalarını duvara vuruyomuş erisin diye o geldi aklıma yaaaa 
(252 puan) tarafından
Yaa nerden geldı Aklınız :)
(14,428 puan) tarafından
Ayy duymuştum birinden çoook kilolu biriymiş Kafa gitmiş galiba :-))))))
(86 puan) tarafından
Ay yok var öyle bir şey de annem bana yap yap derdi yapmazdım yağlar yer değiştirip şekil bozukluğu da yapabiliyor ama annem ise yarayan 2 kişide görünce bana söylemişti sporla da küçülüyor ya ama spor yapacak götüm yok
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Yuzunu yika sur bi nemlendirici.ardindan bir kalem bir rimel.goz altini braz aydinlat.tamam tum havan degsiir.hele surekli kalem surmuyorsan sadece onu bile sursen yuzune bi kan gelir:)

0 oy
(7,542 puan) tarafından
İnsan evde bile olsa yüzünü hergün temizlemeli ve nemlendirici kremini sürmeli ama istikrarlı bir şekilde aynı ürünü kullanmak lazım habire değişik marka olursa herbiri farklı bi hasar verir cildine.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla canım diyet yap sonracima yüzüne maske yap saçlarını boya makyaj yap giyim değiştir sanada iyi gelir hem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 195 göst.
28 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,415 göst.
0 oy
7 cevap 671 göst.
2 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Tano (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.

378,183 soru

11,318,970 cevap

34,764 kullanıcı

...