0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Canlarım bir kizimvar ameliy ile doğum yaptığım için çok fazla şansım yok bilirsiniz kocamda çok sorunlu gönül istiyor buda erkek olsun iki çocuk yeter. Şimdi sorum şu,

Beni eşim bir oğlanı emziririken görmüş ,

Bende üç defa kendi oglumu veya oglum olacağını gördüm yani üç defa ruuada erkek gördüm eşimde bir kes 

Sizin hamile iken gördüğünüz ruya çıktı mi alakasi varmidir bana fikir verirmisiniz 

Mesela hamile olduğumu ben rüyamda gördüm ve başkası da beni gördü ve hamile çıktım gerçekten

Âcaaba buda gerçek mi bebek erkek mi ?? 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilemezsin :D ben ilk hamile kalmadan önce gördüm hamile olduğumu sonra öğrendim eşim de görmüş bu çocukta da aynı yine eşim görmüş ve hamile olduğumu öğrendik 
tarafından
Bende rüyalar çıktığına inanıyorum yoksa istahâre felan da olmazdı demi
tarafından
Her rüya çıkacak diye bişey yok bazen izlediğimiz filmler falan da etkiliyor ama bazıları da çıkıyo hz Yusuf rüya tabir edermiş mesela eğer çıkmasa niye etsin ki? Ben geçen dizi izledim uyudum rüyamda maraşlı beni kötü adamlardan korumaya çalışırken vuruldu ben adamı korumaya başladım sonra baktım beni vuracaklar kaçtım :D bunu tabiri de olmaz şimdi yani
tarafından
Ya canikom okadar da deil tabi
Mesela benm evimde büyük bi kavga çıktı ben gecesinden gördüm rüyayı
tarafından
Öyle ben de çok görüyorum hem de bi sürü şeyi ama bakalım hayırlısı artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok tam tersi cikiyo rüyalar 
tarafından
Ben 3cu bebekte erkk gordum kız bebek gördüm kizm oldu
tarafından
Üç çocuğunu da kiz mi canım
tarafından
1oglum var 2kizm
tarafından
Allah sana bağışlasın inşallah
tarafından
Amin yavrum
0 oy
(21 puan) tarafından
Canım valla alakası var mı bilmiyorum ama ruyamda hamile oldugumu gordum test yaptım hamileydim sonra hep erkek bebek emzirirken veya severken ve hep aynı bebeği gördüm gercektende erkek bebege hamileyim 
tarafından
Beni de eşim bebegi emzirirken gördü bemde oğlan gordum kac kes
(21 puan) tarafından
Kız bide öyle biseyki hamileyken hangi arkadaşımı görsem rüyamda onlarda hamile cıktı insanın icine mi doguyor psikolojik mi bilemiyorum
tarafından
Beni de hamile gördüler canm allahim işi
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Benim hamile olduğumu ogrendigim ay herkes beni ruyasinda görmüş bir oğlum olduğunu. Esim de oglu olduğunu görmüş . Sonuc olarak oglum geliyor. Bizim rüyalar cikti:)
tarafından
Bemde çıktığına inanıyorum gülüm allah bağışlasın sana
(1,274 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Bnm ckiyor maalesef ruyalarm
tarafından
Benmde öyle ve bu bebek konusu kadama takıldı gerçekten umarım olangdır yeter bana iki tane olmayana versin Allahım
tarafından
Amin ins cnm bende msl kız gördüm rüyamda ilk bebgimde erkek oldu şimdi yine hamileyim erkek gordm kizim olck:))
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ben hep kız bebek gördüm canim ama erkekk bebek bekliyoruz rüyalarla alakslimi yoksa bilinçaltındaki bilemiyorum Rabbim gonlunuze göre versin inşallah ❤️
tarafından
Çok tesekkur ederim canım
0 oy
(32 puan) tarafından

Allah hayırlısını ve sağlıkla versin ;)

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ben de kızımda rüyamda kız çocuğu gördm böyle iki yaşlarında saçları kıvır kıvır. Aha benm kız. Onunda saçı kıvırık kıvırık
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani çoğu bilinç altı
0 oy
(150 puan) tarafından
Benim yengem hamileydi rüyasında oğlum olduğunu görmüş aynen oğlum oldu alabilir cn
0 oy
tarafından
Ben hamileliğimi öğrendikten sonra doğum yaptığımı gördüm pembe battaniyeye sarmışlar oğlun oldu dediler bende aaa ben kız sanıyordum diyordum şuan 20 haftalık hamileyim oğlum olacak inşallah.. 

Rabbim iki evladın da tadını tattırsın inşallah canım benim 
0 oy
tarafından
bnmki cikti ama hemen degil.. bir kizim var bende bir kizkardesi olsun istemistim cok sukur de oyle oldu.. belki erkek dusundugun icin goruyor olabilirsin belki de gercek olur bilinmez bir durum aslinda
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Tam tersi çıkıyor canım bende 2 defa erkek gördüm bizim cinsiyet kiz
0 oy
tarafından
Canm ben kiz oldugunu gormustm 4 ay once kizim oldu. Genellikle benim rüyqlarimda ckkiyo zaten 
0 oy
(848 puan) tarafından
Ben defalarca erkek bebek gordum ve icimden bir hic erkek diyordu kız diyenlere karsı cıkıyordum Sanki kesin bilirmişim gibi. Ve 16 haftada kesin erkek oldugu belli oldu Suan 10 aylık teyzesi. Rabbim sanada nasip eder hayirli bi evlat insallah
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benimde rüyam çıktı hamileyken gördüğüm. Hamileliğimin ilk zamanları daha cinsiyeti bile belli değilken bir oğlum olduğunu görüyorum ama doğum yapmışım günler geçmiş ben evde bekliyorum diyorum ki yanında birileri var getirin artık bebeğimi göreyim kaç gün oldu falan diyorum. Günler sonra getiriyorlar. Daha sonra rüyamı anlatırken gülmüştüm. Doğuruyorum ama günlerce görmüyorum başkasından istiyorum bebeğimi getir artık diye. 

Rüyam çıktı oğlum oldu. Suyum doğum sırasında geldi ebe su  bulanık diye yenidoğan yogunbakim hemşiresini de çağırdı doğuma. Ben doğum yapar yapmaz hemen götürdü hemşire hiç görmedim bile. Ilk telefondan fotoğrafını gördüm. Midesini falan yıkamışlar başka şehire sevk etmişler. Gitmeden yalvar yakar birkaç dakika ancak görebildim. Sonra bebeğim gitti ben doğum yaptığım hastanede kaldim saatler sonra gittim yanina. Bir hafta yogunbakimda kaldı. Ilk 5 gün emzirmeme bile izin vermediler. Sadece sütümü sağıp veriyordum. Ilk kucağıma aldiğimda 5 günlüktü. Rüyam aynen çıktı yani. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben ilk hamileliğim de hamileliğin boyunca kiz gördüm oğlum oldu bu seferde bi iki kere kiz gördüm ama şuan kiz bebeğe hamileyim bence rüyayla alakası yok 
0 oy
tarafından
Bende rüyamda erkek doguruyordum cinsiyeti erkek çıktı hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 288 göst.
0 oy
4 cevap 123 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 229 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,089 puan) tarafından soruldu

380,156 soru

11,380,508 cevap

34,871 kullanıcı

...