0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (215 puan) tarafından
Kızlar mutfakta 1 tane büyük vardı biri iki kere gördüm neyse öldürdüm bidaha hiç görmedim şimdi yatak odasındaydım bi uyanmaya geçiyoruz bazen odaya bir tane küçük hamam böceği üzerime geldi nerden geldiyse hemen öldürdüm 3 4 aydık bu evdeyim nasıl böyle bir şey oldu anlamıyorum birde evim 5 kat sıfır daire di

15 Cevaplar

+1 oy
(91 puan) tarafından

Eczaneden asit borik al bir tane patates haşla sonra patatesi ez asit boriği içine kat minik top şeklinde yap her yere at direk yiyip ölüyorlar kesinlikle dene benim evimdede başka bir ufak böcek çıktı bugün bende yarın aynısını evime yapıcam 

-Reklam-
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Yuva yapmışlar bir yerlere. Ilaçlaman lazim yoksa daha çok üreyip çoğalırlar. 
0 oy
(910 puan) tarafından
Hamam böcekleri için tablet var canım çıkmalarını düşündüğün yerlere koyabilirsin
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Giderinden geliyor olabilir mi ?
0 oy
(48,735 puan) tarafından
rutubet mu var onların ciktigi bir yer olur ilaclaman lazım oldurunce iyice ez
0 oy
(4,716 puan) tarafından

Bu ilacı bulursan çok iyi

image

0 oy
tarafından
Wc den çıkıyorlar canim bizimde çıkıyor arada bir
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Töz bi ilaç var alicaniz  yere soleyin  suyla karıştırılıyor fisfis  şeklinde  sklyr  bida asla gelmiyor eve böcekler 
0 oy
(196 puan) tarafından
Bizim evde de vardı kaç defa ilaclattiysak bas edemedik en sonunda taşındık kurtulduk. Aşırı derecede hızlı uruyolar tek seferde 400 tane mi yumurta birakiyolarmis,hatta biz taşınırken bazayi kaldırınca altından rahat elli tane ölüsü çıktı ve düşün ki kaç defa temizledim bilmiyorum,ona rağmen öyle oldu ben şok 
0 oy
(1,006 puan) tarafından
İlaçla annemlerinde var ilaç alıyor duvar diplerine kapı eşiklerine sıkıyor 
0 oy
(8 puan) tarafından
Evet benim bir zamanlar en büyük derdimdi canını sıkmak istemem ama eğer bir kere gorduysen devamıda vardır benim oturduğum evde ki hamam boverklerini görsen ben byle büyük hamam böceği görmedim simsiyah igrenclerdi kocaman heryerde ozellikleTuvalet deliğinin üstünde dolaşıyorlardi rüyalarıma girerdi baya pskolojmj bosmuslardi. Ben evi ilaçlamaya başladım surkli ilacliyordm bu seferde ölü böcek toplayıp duruyordum ilaclattim yine olmdi en son evden taşındım. Bunların siyah olanları giderden geliyormuş kahverengi olanlarında dışardan eve gelenlermis bana ilaçlayan adam öyle demişti ins kurtulursun rabbim yardmcn olsun
0 oy
tarafından
Sorma 2 yildir neler cektim ben  iki ev değiştirdim   yine var her sabah tuvalete  cikiyor  banyoda   yatak odasinda okadar ilacladim yine yok 
0 oy
(250 puan) tarafından
Bizim evdede çıkıyor çok korkuyorum npcagimida bilmiyorum önceden oturduğu muz evdende cikiodu ordan taşındık sırf buyuzden taşındık diye sevindim bu otrdgumuz evdede ckio maleseff
0 oy
(7,412 puan) tarafından

image

canim ben bunla kurtuldum tavsiye ederim. Zirai ilac bayinden aldim.
0 oy
(2,493 puan) tarafından
İlaçlatman lazım. Bizim de çıkmaya başladı. Neler denedim geçmedi. İlaçlatınca geçti ancak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Manas (910 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 543 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 161 göst.