0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar lütfen yardım edin evi bastılar resmen buzdolabındn bile çıkıyorlar çok titizim kırıntı vs olmaz doğal ne varsa çıktıkları yere döktüm ama nafile yatağın içinden bile çıkıyorlar lütfen yardım yoksa huni takcam kafama

13 Cevaplar

+1 oy
(3,669 puan) tarafından
Çözümü tasinmakla buldum bu eve iki aydir tasindim sadece yatak odasi ve cocuk odasinda cikiyor sanırım tasinacagm
tarafından
Ah kuzum ya bizim binaca aynı dertten muzdaribiz kaşıntidan varya kabardim komple
(270 puan) tarafından
Aynen bende öyle denemediğim yol kalmadi en sonunda taşındım kurtuldum.Kizim küçüktü o zaman karıncalara yem atmış halıyı kaldırmış onların oraya gelmesini saglamis sonra halıyı kapatmış ustunede oturmuş anne kurtulduk diyor bı baktım ben şok.Ne yapsam kurtulamadim çok şükür burada yok.
tarafından
Taşınma durumu çok zor kuzum kendimize ait ama cidden illallah geldi öldürmek istemiyorum da
(270 puan) tarafından
Bende kendi evimden taşındım.İste zaten bütün mesele öldürüp oldurmemekte.Malesef öldürmeden çok zor.Evi ilaclatman lazım profesyonel ilaçlama yapanlar var diğerleri geçici çözüm bı yere sık başka yerden çıkıyorlar.
tarafından
Offf cidden berekettir derler ama fazlası mide bulantısı yapıyor
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Lavanta yağı dök tarçınla beraber ben geçen sene lavanta yağı ile kurtuldum 
tarafından
Yaptım kuzum ya nafile arsızlar cidden
0 oy
(3,921 puan) tarafından

image

bunu al kurtul...:)
tarafından
Kesin mi nereye sıkcam geldikleri yerleri görüyorum ama çoklar süpürgelik falan altından her yerden geliyorlar
(3,921 puan) tarafından
Evet canim kesin.  Benim de kapi kenarlarindan balkon kenarlarindan çıkıyorlar  hep. Gördüğüm  yerlere gidiş  yollarina bundan sıktım.  Kesindi 3 yıldır  yoklar şükür..benim de tazgahima bile çıkıyorlardı.  Hatta annrme de verdim o da kullandi onun  da kesildi.
tarafından
Buzdolabında varlar kuzum dolap içleri Allah razı olsun nerden temin edebilirim
(3,921 puan) tarafından
Eczahaneden canim. İşin  görülür  inşAllahhhh.  Mubarek hayvanlar ama sinir bozuyorlar her yerden çıkınca  :)
tarafından
Ya öldürmek istemiyorum ama kaşıntidan **** gibi oldum oğlan biliyor da kız emekliyo kaç kere elinde yakaladım peşinden gidiyor hayvanların bide
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bizim de aynı maalesef deliriyorum gördükçe 
tarafından
Ayy ne yapcaz ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Bak bu kadını takip et instagramda hikayesindem ekran görüntüsü almıştm bir dene

image

tarafından
Instagramim yokki kuzum çok sağol ama çevreme derim bakar
(7,768 puan) tarafından
Kuzu bu ilaç ztn eczanelerde varmş bn başka konuda da temizlik tüyosu veriyo diye demiştim sn bu ilacı dene
https://www.hepsiburada.com/chrysamed-force-500-ml-hamam-bocegi-karinca-sinek-p-HBV000004VV4O?magaza=Chrysamed#reviews   Yorumlarıda oku bak hepsiburada daki
tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
(7,768 puan) tarafından
Hepimizden inşallah kuzum, inşallah çare olur
0 oy
(608 puan) tarafından
Tarçın dök canım 
tarafından
Boca bile ettim canım bana mısın demedi
(608 puan) tarafından
Limon dene birde olmazsa ilaçlama yaparsın artık
tarafından
Her yolu denedim kuzum mecbur ilaçlama yapcam dolap içlerinden çıkıyor habire bardak tabak yıkıyorum
0 oy
(289 puan) tarafından
Buyuk market ya da eczaneler da karınca tableti var 1 günde biter canım 
tarafından
Onu da alırım hepsini alırım yeter ki çözüm olsun sağol canım
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Limon kolanyası  dök, pudra dök,, çamaşır suyuyla sil 
tarafından
Kuzum her gün silerim ben zaten herşeyi yaptım ama nafile
0 oy
(673 puan) tarafından
Ben çareyi yuvalarına bebek pudrasi dökerek buldum 
tarafından
Birkaç yeri gördüm de kuzum kapı araları süpürgelik her yerden geliyorlar eski buna ya
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Bende de var ya o sorun kafayi yedirecek pudra sekeri karbonat karisimi yaptım bulunduklari yere döktüm azaldı gibi ama bu sefer balkon kapı altından cıktılar yine karbonat döktüm ama bitecek gibi degil sende bir dene bakalim en azindan cogalmalarini önlüyormus en etkili cözum ilac gibi 
tarafından
Denerim kuzum her yolu denerim çok sağol cidden tık oldu ya
(1,080 puan) tarafından
Havalar ısındi böcekler cıkmaya basladi valla ne yapacksk en kökten ilaclatmak ama
tarafından
Sanırım oyle yapcam çocuklar yerde kızdan korkum alır ağzına atar karınca kovalıyor kuzum
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Ben gece yatmadan karıncanın geldiği yerlere bol bol elma sirkesi döktüm bir nebze faydası oldu. Sonra baş edemeyince karınca yuvası diye bir şey var böcekler için duvar aynisi beyaz plastik bir şey markası raid galiba tam hatırlamıyorum. Ondan koydk eve bi kac gun içinde kesildi 
tarafından
Kuzum ya eğer resmini bulursan atar misin çok dua ederim sana. Onu da yaptım kaç gun diyorum ya yapmadığım şey kalmadı
0 oy
(358 puan) tarafından
Suan bende cozuk ariyorum
tarafından
Umarım buluruz ya
(358 puan) tarafından
İnşallah kesin çözüm bulursan banada söyle
0 oy
(2,947 puan) tarafından

Buydu sanırım ama bütün koloniyi yuvasında öldürüyormuş Allah affetsin

image

tarafından
Ya bereket temsili hayvanlar ama sülalece geliyorlar edepleri ile dursalar neyse ailece evdeler. İnşallah Allah affetsin ne diyim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 144 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 389 göst.