0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tezgaha kadar geldiler ya yemeklere fln girecekler banyo koridor mutfakta bazı yerlerde cıkıyo lar netten ilaç aldım dün serpim hala varlar Ankarada olup ilaç alabilcem yer varmı kapıda ödemede olur yada başka çözümü 

7 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bereket yağıyor:) 

Tuz doksen takip et nerelerde yuvaları var
tarafından
Öyle derlerde biz taşınınca sadede banyoda vardı şimdi sardı canım mutfak olunca kızdım artık doğal olarak kaçırmak istiyotuk ya
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Karınca tozu sürdüm o günden beri yoklar
tarafından
Nasıl bişey canım o nerden bulurum
(3,282 puan) tarafından
Toz canım banada eltim vermişti az bişey kutusu yok aktarlara falan bi sor istersen
tarafından
bende pek ise yaramadı o ya toz şeklinde turuncu bi kutusu vardi
(3,282 puan) tarafından
Çıktığı yere parmağınla içeri doğru iterek mi sürdün
0 oy
tarafından
Beyaz sirke yi bir fisfis şişeye köy canım üzerine de birazcık su ekle sık. Ben öyle kurtuldum. Kapı altlarından geliyordu oralara tursil doldurmuştum. Bide dolabın yanındaki boşluğa limon dilimleyip üzerine nane dökmüştüm. Şükür bir yıl olacak daha hiç görmedim
tarafından
Kuru nane mi canım tursilin kokusu gecince etkisi gider mi mutfak kapı altından geliyor diyor eşim oraya döküm bari
tarafından
Evet kuru nane canım. Çok az açıklık vardı kapı altlarimda ben tursille doldurdum canım. Diyorum ya bir yıl olcak daha hiç görmedim karınca falan.
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Toz tarçın kokusuna gelmiyorlar 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Çiktiklari yerlere salatalik kabugu koy  bir yerde okumustum 
0 oy
tarafından
Benim eski evim 1. Kattı ve hiç eksik olmazlardı. Bebek pudrası döktüm bir daha hiç gelmediler o şekil kurtuldum. Başka ne yaptiysam boş ama bebek pudrası çok etkili oldu
0 oy
tarafından
karınca jelleri var  trendyolda bi bak şırınga gibi  
tarafından
ha bide ben  Domestos yağcoz hepsini karıştırıp çıktığı yere döktüydüm  :-D. o zamandır yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 199 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 555 göst.
0 oy
12 cevap 97 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mami (559 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 58 göst.

378,993 soru