0 oy
748 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Söylediğim güzel kelimeleri değiştirerek ve kötü yorumlayarak söylemediğim kelimeleri üretip eltime anlatmış! Genel de hep küseriz eltimle en son barıştık biz iyi olmaya çalışırken kaynanam aramızı açmaya çalışıyor neden neden neden ‍♀️

14 Cevaplar

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Fesatligindan ödün vermek istemio
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onu bir olup cekistirmeyesiniz diye klasik kaynana eskiden buyukler tutkunlugu Birliği beraberliği için uğraşirlardi şimdi ki insanları çözemiyorum 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Oyleler ilk günden beri benimki der eltilerin seni kıskanıyor eltilerime der siz onu kiskaniyorsunuz başta tanimiyordumm kimseyi kaynanam doğru soyliyor sanıyordum oooooo herkesi birbirine düşürüyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Keşke kaynanalar olmasa :D

(928 puan) tarafından
Kız aman senin annende kaynana keşke kalplerinde vicdan merhamet olsa iyi olsalar olsunlar yeterki zararları olmasın
(791 puan) tarafından
Kaynana olmzsa oğluda olmz:)))
(928 puan) tarafından
Hii o bakımdan :)))
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Benim kaynana taktigi ı başka gitti geldi eltimi.bana övdü 

Sonra duydum ki beni de ona övmüş , eltimde saf ***** peşinde pervane o iyi de ben de iyi olayım diye djjfjfjfjf 

Emeline ulaştı valla , eltimle konuşmam etmem ne p.ooooog yiyorsa yesinler ucuz insan işleri 
(1 puan) tarafından
Bizde tersine kavga ettik diyelim eltimle o üzülmesin diye ona gidiyor boşver ben onun ağzına..... Bana geliyor boşver ben onun ağzına.... Diye saçma sapan küfürler söylüyor... Aaa gerizekalı öyle yapacağına bizi karşına alıp yapmayın anlaşın bir olun diyeceğine bide barışmamımızı istermiş gibi yapıp ikimizin arkasından da atıp tutuyor anlam veremiyorum yaa
(1,320 puan) tarafından
En büyük günahlardan birinden alıp birine gitmek arayı bozmak kendi çıkarı için yapıyor anlaşılmayacak birşey yok sizi birbirinizden soğutmaya bakıyor işte
Allah akıl versin koca kadın otur yerinde ağır ol hanım ol nerede bunlar şeytanla iş birliği yapmışlar valla fellik fellik kötülük pesindeler Allah ıslah etsin
0 oy
(742 puan) tarafından
Iki elti bir  olup is  birliği  yapmayın die   kaynanan  kendince  çözüm  bulmuş  ☺
(1 puan) tarafından
Bende eltime dedimki bu bizim anlaşmamızı istemiyor formaliteden kavga edelim de içi rahatlasın dedim
0 oy
tarafından
Manyak demekki.Ruh hastasi boyleleri bosver kendi kendine egleniyo demkki
(1 puan) tarafından
Olabilir
0 oy
(616 puan) tarafından
Benimki de aynı. Hakkımda kendi kötü konuşur eltin dedi der. En son eltime sordum. Çocukların üzerine yemin etti ben demedim kaynanam dedi diye. Bide ne yaparlarsa yapsınlar eltimle kavgada etse bana böyle kıymet veriyor bana bunu yapıyor deyip rekabete sokuyor. 
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Kaynananin canı sıkılmış:D

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yüzleş ozamn
0 oy
(4,725 puan) tarafından
İkiniz bir olursunuz yalnız kalırım diyor galiba fesat kadın
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yaaa evet kaynanalar beden eltileri birbirlerine karşı kötüler benim kaynanamda yapıyoo bunu bazen
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Eltin de inanıyor mu
(1 puan) tarafından
İnanmış ama bana gelip söylememiş yine kavga edip küsmeyelim diye
(1,615 puan) tarafından
Sende eltine otur konul enine boyuna sana bilerek kötülüyor böyleyken böyle diye ne ara bozucu insanlar var
0 oy
(942 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 765 göst.
0 oy
6 cevap 492 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 482 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu