0 oy
481 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar 15 yaşındayım ama âdet düzensizliğim var 2 aya bi falan oluyor oldumuda çok ağrılı oluyor benim gibi olan yada önerisi varmi

6 Cevaplar

+1 oy
(111 puan) tarafından

15yasinda hamilemisin yoksa değilsen burasi sana fazla gelir

(1 puan) tarafından
Bazıları da beni anlıyor ama anlamak istemeyeler anlamiyor
(29 puan) tarafından
Gitte oyunu nu oyna canım sen burda ısın yok:)
(1 puan) tarafından
Sizlerde okuma diye bişey yok herhalde yanlış anladığımı yazdım annem hamile bende gördüm o yüzden sıkıntımı yazdım
(135 puan) tarafından
Sultan senin sikintnini buraya yazma git kizlarsoruyor oraya yaz Allah askina birak 15 yasunda olmayi birak brkar olmayi evli olup hamile olmayanlar bile buraya gelmesi sacma ya valla iyicene cigrindan cikti sacmalayip duruyor herkes
tarafından
Valla gerçekten  bu yaşta  burayı nerden buldun
Adet duzensizligin icin  kadin  doğum doktoruna git hormonlarına baktir
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bunun için bi kadın dogum doktoruna görünebilirsin canim. Utanacak sıkılacak bi durum degil bu.Agrili ve duzensiz adet gordugunu soylersin herhangi bir sıkıntı olup olmadıgına muayene ederek bakabilir. Öneride bulunabilir. 

Ama bu yaslarda adetin düzensiz olmasi normal zamanla düzene oturur diye düsünuyorum. Agrili olmasina da genellikle stres sebep oluyor. Kendini kadinligi sevmen ve kabul etmen, adeti bi kabus bi ceza olarak degil Allah in bi lütfu olarak görmen olumlu olman ve tabii ki okul arkadas vs gibi konularda cok stres yapip kendini üzmemen kasmaman faydali olabilir.

(1 puan) tarafından
Teşekürler abla ama bazıları öyle dusunmuyor
(1 puan) tarafından
Çok önyargılı insanlar var bilmeden yaziyorlar
tarafından
Baskasina sormaya cekinmissindir diye soruna cevap verdim canim umarim onerilerimi dikkate alirsin, ama diger arkadaslarin dedigi gibi burasi senin için pek de uygun olmayabilir. Cunku hamilelerin hamilelik dişinda konulari konustugu bi yer burasi:)
(1 puan) tarafından
Bilmiyordum işte bilseydim yazmazdim ama bu son oldu
0 oy
(39 puan) tarafından

Kuzum git arkadaşlarınla gez eylen ne işin var burda daha 15 yasin  burası gebeler için senin için uygun degil

(1 puan) tarafından
Bilmiyordum annem hamile ve bu programı indirdi bende söyledim zaten eğleniyorum ben siz merak etmeyin
(39 puan) tarafından
Baştan desene biz sen sandık
(1 puan) tarafından
Yok hayır abla herkes sıkıntısını yazınca zaten gebelik dışı olduğu için yazdım
(39 puan) tarafından
Anladım canım tam sıkıntı yok
0 oy
(14 puan) tarafından

Sen 15 yasinda burda ne ariyorsun cnm benimde kiz vakti vardi oyle sorunum evlendim bir bebeyim oldu hayla devam etdi sonra ben sorunlarim yuzunden 1 yil tedavi aldim o zaman duzledi ayda 1 kez oldu şimdi 2 hamileliyim

(1 puan) tarafından
Ya ablacım herkese yazıyorum burada gebelik dışı sohbet yazıyordu bende benim yaşımda da kızlar var diye düşündüm ve sordum hani yaşayan varsa nasıl geçti diye bilmiyordum ama herkes sormadan hemen yığmış lar cevabı
(14 puan) tarafından
Bizleri knama canim neticede gun gun gebelim proqrami indirmişsin o yuzden cok merek etdik soruna gelince dr gorunmen en iyisi git gide arasi acliyo kac ayda bir oluyor senim gibi olanlar sonra agirlarin arta bilir allah korusun
(1 puan) tarafından
Evt bi gozukucem önerin için saol annem hamile olduğu için o indirdi bende ondan gördüm ben indirmedim
(14 puan) tarafından
Tamam o zaman inw iy olursun anne dr falan gidince sende git gorun
0 oy
(8 puan) tarafından

Burasi anne hamile platformu ha ayrica bende 15 yasindayken ayni sikayetlerim vardi pko luyum annene soyle seni hastaneye gotursun bura sana uygun degil

(1 puan) tarafından
Annemin haberi var zaten gidicez ben sadece beni bilgilendirirmisiniz diye dusundum ama yargilamaktan baska bisey yapmadiniz bazilarindan baska
(8 puan) tarafından
Bak bende 18 yasindayim yargilamak degil amacim yasin kucuk burda yasina uygun olmayan konularda var onun icin dedim  amacim yargilamak degil
(1 puan) tarafından
Abla bende sunu demek istiyorium uygulamayi annem kendi icin indirdi bende anne burda gebelik disi sohbet yaziyor bende yazsammi belki bilgi verirler dedim o da yaz dedi zaten ben indirmedim yani
(8 puan) tarafından
Hmm anladim canim ihmal etme ama kesin git doktora  ben cok utanmistim korkmustum
0 oy
tarafından

Biz burdan bisry diyemeyiz canim yasinda kucuk zaten sen bi dr gorun sana en cok yardimci olan kisi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 120 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meva&35 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kelebek0707 (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 431 göst.
14 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Divane♥️ (127 puan) tarafından soruldu

374,571 soru

11,202,733 cevap

34,500 kullanıcı

...