0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (262 puan) tarafından
Arkadaşlar ben 27 haftalik hamileyim.ilk bebeğim.cok bilgim olmadığı için soruyorum.kismetse temmuzda doğucak oğlum.simdi yazın hava sıcak diye koltukları yâda boynu yâda başka yerleri terden isilik pişik ya da başka bir şey olursa diye önlem alayım diyorum.esim çalışıyor bende tekim.ozaman gidip almakla uğraşmaym diye erken alayım diyorum.pudra değil de onun yerine koltuk altı için mesela siz ne yapıyorsunuz.ben pisik için mustela pişik kremi aldım.o kremi mı kullanmam gerekiyor ,boynu koltukaltı kolları için örneğin.ya da oralara ne sürmem gerekiyor.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağustosun sıcağında hemde egede doguk yapmıştım. Hiçbirsey sürmedim. Zaten yenidoğan hiç terlemez. Sonradan başlar. Başladığı zaman çok aşırı kalın giydirme mümkünse hergun duş aldırirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullanma gerek kalmaz inşallah ama sık sık her gün yıka canım en etkili yöntem bu
0 oy
tarafından
Temmuz ayında 45 derecede doğum yaptım kuzum olmadı isilik falan göbeği düşünce gün aşırı yıka yeterli kimyasal sürme 
tarafından
Hergun yıkayınca isilikte olmaz bebe yağıyla da yaglarsin çokta kalın giydirme gerek yok birşeye birde çamaşırları iki kere durdur
0 oy
(7,929 puan) tarafından
Yenidoğan da terler canım. Benim kızım Kasımda doğdu ve terliyordu evin sıcağıyla. Her seferinde yüzüne kendi sütümü sürdüm. Sütüm yoksa pişik kremi sürdüm Fito almıştım sağlık ocağı yazıyor. Hemen geçiriyor. Pahalı kremler almadım yani. Ki Fito aynı zamanda yanık kremi. Sür bir saat sonra geçiyor yani öyle söylerim
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Benim oglum iri oldugu icin boynu cok pisiyordu hergun banyo yaptiriyordum ve pisik kremi kullaniyordum sonra boncukdan kolye yaptim boynuna gore onu takincada pişik  isini en aza indirmistim  eti birbirine degmeyince pismiyordu yani
(262 puan) tarafından
Anladım.tesekkurler herkese

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 527 göst.
2 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zeynopy (44 puan) tarafından soruldu