0 oy
191 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Bazen yapmak istemiyorum pes ediyorum ama sonradan vazgeçip tekrar başlıyorum 6 7 kilom kaldı vermem gereken ama bende bunalmış durumdayım ayağı kalkmam lazım ama nasıl!!

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben diyetten çok spora önem veririm günlük iki set yapıyorum spor sayesinde daha çok su iciyosun diyet için illa kendini ac bırakmam gerekmiyor zararlı tatlı hamur işlerinden uzak durup düzenli spor yaparsan çok güzel kilo verirsin 

Biranda kendini yemekten kesip hızlı kilo verirsen bıraktığın an malesef iki katını alıyosun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla kilo problemim yok ama olsa ben yapamazdım heralde yerdim 
0 oy
(677 puan) tarafından
Eşinden yardim al cnm biz çok yediğimiz yada canımız abur cubur istediğinde eşimle birbirimizi durdururyoruz sana engel olan yeme diyen biri lazım.
0 oy
(91 puan) tarafından

Hiç bir zaman diyet yapmadım daha doğrusu yapamıyorum sağlıklı beslenmeyle, yememem gereken besinleri çıkarıyorum hayatımdan o kadar 

0 oy
(3,836 puan) tarafından

her an vazgeçebilirim :D suan diyette sayılmam aslinda az yemeye çalışıyorum tatliyi kesemiyorum ya. hep aklımda sanki. oruç tutarken iyiydi azar azar gidiyordu malum günlerimde olduğum için tatli diye çıldırıyorum resmen. 60 insem yeterli olur diyordum. tam 64 kusur oldum yine yemeye başladım. simdi yine 66 kusurum :(

0 oy
(2,972 puan) tarafından
İstediğim kiloya ulaştıkça yavaş yavaş salmıştm yoksa diğer türlü hiç pes etmedim inat etmiştim baya iyikide pes etmemişim 9 kilo verdim 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Tabiki oldu kilon çok fazlaysa ilk zamanlar hızlı gidiyor bida yavaşlıyor o çok zorluyor 
0 oy
tarafından
O son dilim pastayı yemiyecektim dediğim hergun 
0 oy
tarafından
118 kiloydum 99a dustum ama pes ettim halbuki vermem gereken bi 25 daha var :(
0 oy
(15,951 puan) tarafından

Ben pazartesi başlayıp salı günü bozanlardanim :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 405 göst.
0 oy
5 cevap 259 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
28 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (433 puan) tarafından soruldu

379,420 soru

11,357,152 cevap

34,835 kullanıcı

...