0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (633 puan) tarafından
Kızlar sabah ac karina ılık suyun içine sirke katipda içen var mi  ben faydasını görüyorum sizler deniyormusunuz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bir ara eşim denedi faydasını da gördü canım göbeğim çıktı diyip durdu o göbeğini eritti vallahi :D

tarafından
Yaradimi kizz
tarafından
Yaradı kız eridi vallahi göbek yok oldu pantolonum düşüyor diyip duruyor şimdi de ☺
tarafından
Valla de sjs nasıl yapıyordu
tarafından
Kız sama yalan mı soyliyeyim☺ sabahları bir çay kaşığı elma sirkesini bir çay bardağı su ile karıştırıp aç karınla kahvaltıdan önce içerdi her sabah düzenli bir şekilde ama
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kaç gündür içiyorsunuz ekstra ne yapıyorsunuz elma sirkesi değil mi detay versene beeeeeee :D 

tarafından
Dimi dimii
tarafından
Diyeti saldık eskisi gibi motive olamıyorum :D
tarafından
Ben şu diyetine basladim☺️❤️
tarafından
Bende ölüm diyeti yapacam artık :D sonra geberip gitcem ahaha 65 e kadar düştüm ne güzel şimdi geri 68 oldum herhalde bakmaya korkuyorum baskül u kaldırdım :D
(633 puan) tarafından
Önce den 10 gün falan içmişti sabahları ac karnına yemeklerinden de azalttım 5 klo vermiştim şimdi  simdi 2 gundur iciyorum ama yediklerimede dikkat ediyorum
0 oy
tarafından
İse yariyormu
0 oy
(8,702 puan) tarafından
Sirke mi limon degik miydi o normalde yoksa sirke daha mı etkili ilk defa duydumda

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 126 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
28 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.

377,720 soru

11,305,074 cevap

34,731 kullanıcı

...