0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Sıcakta ptt ye gidip gelmiştim bide oructum aşırı derece sıcak vardı burda .kafam ağrımaya başladı ensemden bide tepeden alnima doğru ağrıyor. Sinuzit gibi de geldi bana sıcaklar azdırıyor diye biliyom.biraz öncede midem baya bulandı sıcakta mi geçti bilmiyom sizce napmaliyim ne iyi gelir 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay sorma ya benim de gunduzden beri basim agriyor .2 tane parol ictim hafifledi ama gecmedi .
tarafından
Buz koyunca rahatliyor biraz kuzu
(723 puan) tarafından
Benimde iftardan sonra başladı ya Çatliyo hafif mide bulantısı da var napcam bilmiyom kuzu
(723 puan) tarafından
Sinuzit mi acaba kuzu
tarafından
bende var sinuzit .Sacim da islakti bugun o da etkiliyor beni .Parol ic canim sonra da buz koy ensene falan .Bas agrisiyla mide bulantisi cok zorlayici oluyor
-Reklam-
0 oy
(723 puan) tarafından
Sizce kizlae
0 oy
(677 puan) tarafından
Sinüzit sıcak aldırmaz ki tam tersi iyi gelir.sinüzit soğukta üşümede ıslak saçtan sonra olur.sicak geçmiştir yada tansiyonunu alakalıdır 
0 oy
(241 puan) tarafından
Enseden geliyorsa agrı tansiyon yüksek olabilir buz koyunca rahatlar yarım limon suyunu sulandırıp içebilirsiniz sinüzite burunda tıkanıklıga ve gözlerin agrımasına sebep olur bunun içinde yarı elma sirkesi yarı su karıştırışıp buruna çekilir açılana kadar geçmiş olsun tatlım 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bi tansiyonuna bak tansiyonda cikmis olabilir

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap 871 göst.
27 Mayıs 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
12 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 181 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
15 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nur.06 (567 puan) tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,769 cevap

34,954 kullanıcı

...