0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ara ara eşimin yalan söylediğini hissediyorum yani öyle çok ileri giden değil pembe yalanlar mesela kendine bir kıyafet alıyor ama bunu bana hemen  değil bir kaç gün sonra gösterip cok daha eskiden  aldığını söylüyor nerden aldın deyince aldığı yerden farklı bi yer söylüyor tabiki ben bunları fis bilgisinden yakalıyorum ama ona belli etmiyorum . 4 yıllık evliyiz normalde haddinden fazla dürüst ama son zamanlarda yakaladım bunları . Acaba bebek olucak masraf yapmasına izin vermiyorum hiç ondan mi böyle ?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence cevabını kendin vermissin canim
tarafından
Nasil davranmaliyim peki
tarafından
Cok üstüne gitme bence bebek olcak diye harcamalarini kısıtlama oda babasi sonucta dusunur bebegini biz kadinlar biraz fazla pimpirikli oluyoruz bu yuzden erkekler yalan söylüyor cunku dogruyu soylersem tartisma baslicak diye düşünüyor olabilir
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Yalanın pembesi grisi olmaz sakince konuşup halledin ki alışmasın yalana 
tarafından
Işte nasıl bir üslupla konusucam bu konuyu yanlış bişey diyip hastalık haline getirmekte istemiyorum
(94 puan) tarafından
Yani güzelce nasıl hitap ediyorsan benden çekinip te saklamanı gerektirecek ufakta olsa birşey olmamalı benimde senden gizlediğim olmamalı planlı ve programlı harcama yapalım istiyorum bizim iyiliğimiz için diyip kendini de açıklarsan yine alsa bile en azından yalan konuşmaz
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Genelde bunu kadınlar yapar 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Canim cevabi kendin vermissin sen cok sıkmışsın ki adam boyle biseye basvurmus

Onun yerine hayatim kucukte olsa yalanlar soylemeyelim biseye ihtiyacimiz varsa birbirimize soyliyelim para denklestirelim o sekilde al de yada bi ay o kendi eksigini alsin diger ay sen kendi eksigini al

Ne demek istedigimi umarim anlamissindir

Bebek icin cabaliyoruz ama kendinizdende vazgecmeyin
tarafından
Çok haklısın ama hamilelik psikolojisiyle keşke bu kadar sakin konusabilsek
(2,484 puan) tarafından
Sakin konusman lazim canim ben bi kere esime boyle biseyde ufak bi yalan soyledim bi dahaki ay o beni alisverise cikardi
Ben senle evladim icin calisiyorum ufakta olsa birbirimize dogruyu soyliyelim dedi bende de hata var dedi ben biraz fazla sıktım dedi o gunden beri her ay oturur eksiklerimizi soyleriz elimizde 100 tl kaldi mesela 50 siyle yer iceriz 50 sini kenara atarız
Emin ol bu zamanlar bidaha gelmicek o yuzden keyfini cikarmaya bak canim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
E masraf diye kisitlarsan yalana tesfik edersin otur konus çıkın beraber alin yalan yalani dogurur bence
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Cvp soru da zaten canım .  Maddi durumunuzu bilemem ama kısıtlaman doğru değil zaten. Dikkat edelim dersin o ayrı. Eşinin senden birşey saklamasını istemiyorsan ona yanında rahat olabileceği hissini yaşat.Eşin tabiki yalan söyleyerek doğru birşey yapmamış ama belki tepki gostermenden cekinmistir. Uygun bir dille söyle sen ona böyle böyle diye .Bildigini bilsin. 
0 oy
(48 puan) tarafından
Atiyorum sana de facto dedi sen fisten baktin kigili dan almis gomlegi de ki o zaman canim kigili da buyuk indirim varmis keske ordan alsaydin 
tarafından
Yok kız öyle değil farklı avm söylüyor yoksa kıyafetin üstünde markayı görüyorum
(48 puan) tarafından
Tamam sende de ki keske su avm den alsaydin araba cekilisi varmis vs bence daha etkili ikilimde kalir hem seni o konusmanin riskinden ve gerginliginden kurtarmis olur
tarafından
Cokta umursamaz bunu ya ama denerim  :dd
0 oy
tarafından
eşimin işyerinde de var böyle basit yalanlar söyleyen herkes he deyip geçiyormuş. eskiden varmiydi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 539 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 972 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Cadıkız (5,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 483 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Hilal❤️Ecrin❤️Tulay (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 2,218 göst.
25 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Sümeyye23 (40 puan) tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,881 kullanıcı

...