0 oy
586 göst.
Diğer kategorisinde (6,812 puan) tarafından
Bu pandemi parasina annemlerin cok ihtiyaci var ama bi turlu cikmiyor evi arabasi sigortasi olana cikiyor boyle ihtiyaci olana cikmiyor deli olcam 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aaaaa olurmu bacım az önce biri yazmış bidaha çıkmış diye bana bende dedimki bırakın biraz almayanlar alsın, kendisi gibi biriyle birlikte bana laf yetiştirmeye çalışıyorlar yok ihtiyaçları varmış yok oymuş buymuş, bide utanmadan biri diyorki ben alamıyorum diye çemkiyormuşum, Allah'a havale ediyorum, parası olupta defalarca alanlara hakkımız helal olmasın
(6,812 puan) tarafından
Bende helal atmiyorum valla zor durumda olup eve 1 maas giriyor yeminle bakk onuda ev kredisi elektrik su dogalgaz oduyolar
tarafından
Kız 5 aylık bebeğim var bez yetişmiyor ya
(6,812 puan) tarafından
Oylee canim valla
-Reklam-
+1 oy
(2,587 puan) tarafından
Para parayı çekermiş diye boşa demiyorlar nerde durumu iyi var bu para onlara yatmış devlet çok iyi iş yapıyor düşünceli devlet 
(6,812 puan) tarafından
Valla aynn cok cok dusunceli ne olcak zengin iyice zengin olsun fakir acindan olsun
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Zenginden sıra gelmesi zor 
(6,812 puan) tarafından
Oylee canim malesef
0 oy
tarafından
Oyle mahalleden biri var 2 kstli evi arabasi bahce motorlari falan var koli koli yardım  geliyor arada yemek bile getiriyolar
(6,812 puan) tarafından
Bunlari gorup duydukca sinirleniyorum yani ihtiyac sahibine niye verilmiyor
0 oy
(248 puan) tarafından
1100 TL deni bahsediyorsunuz o verilmeye başlandı mi ki 
(6,812 puan) tarafından
Alanlar var canim amaa ben annemler icin basvuru bile yapamiyorum
(248 puan) tarafından
Onun için başvuru yapılmasına gerek yokmuş vereceklerinin hesabına otomatikmen yatiyormus
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim o daha verilmeye baslanmadi ki 
(9,626 puan) tarafından
Sadece pandemiye değil canim dur ben sana link atayım oralara gir oralardan başka yardımlara basvur
(6,812 puan) tarafından
Cok saol cabim
(9,626 puan) tarafından
Rica ederim canım benim insallah faydası olur..bide bulunduğunuz ilin sitesine girip ordan gıda yardımına falan başvurun mesela bizimki bursa.bel.tr sizinkiler hangi şehirse onun sitesine girip basvuru yapabilirsiniz
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kiz karşı da akraba var 3 oldu bugünde çıkmış arın çekecek iş evi var arabası var tek sigorta yok diye çıkmış galiba
(6,812 puan) tarafından
Ee keske verirken iyi arastirsalarda verseler
(3,669 puan) tarafından
Keske
0 oy
(44 puan) tarafından
Aynen öyle devlet ne zaman gorucek acaba Kaynanam kayinbabam engelli hiçbir yerden yardım destek yok napsinlar insanlar durumu iyi olanlara gelen yardımları izliyoruz bakalım 
(6,812 puan) tarafından
Ben oo sigortali + evi arabasi ve geliri olanlara hakkimi helal etmiyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,193 göst.
0 oy
27 cevap 1,031 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Sumey-19 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 278 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayallerimvardi (16 puan) tarafından soruldu
0 oy