0 oy
1,197 göst.
Aile kategorisinde (716 puan) tarafından

• Vallahi kafayı yicem ya aptallar kaç kişiler bi kıza sahip çıkamamışlar bide ***** gibi gülüyorlar normalmiş gibi. Hepsini paralayasim var. Ben tek kişi aksama kadar kızımın peşindeyim onlar 10 kişi 10 dk kıza sahip çıkamadılar indirmesemde ben kötü oluyorum anasını satim. Bu ne ya. Kizlar birşey olur mu ya nasıl yer ya :angry::'(

28 Cevaplar

0 oy
(716 puan) tarafından

En İyi Cevap

Ebeyi aradim konuştum birşey olmaz dedi. Ama yine de yarın göturcem içim rahat değil sizde sagolun kizlar. Bu annelik nasıl bir duygu ya sevmesi etmesi iyi hoşta evladının başına birşey gelince ölüyorsun resmen yaşarken ölümü tadiyorsun :'(

-Reklam-
+1 oy
(310 puan) tarafından
Hiç bi şey olmaz yenmesi helal olan da bi canlı her ne kadar tiksinsekde besin değeri de iyi
(141 puan) tarafından
Evet hiç duymadım yiyildigini valla
(2,633 puan) tarafından
Çinliler yiyor. Çünkü adamlar o kadar fazla ki yiyecek birşey bulamadıklarından yiyorlar.
Bu zamana kadar böceğin yenip de faydasını görmedim çok garip
(310 puan) tarafından
Tutup bende yedirmem ama hastahaneye götürmeye gerek yok diyorum   ayrıca bilmeden konuşmuyorum protein değeri çok yüksek çocuğumu yerken görsem tabiki müdehale ederim ama yemiş ve yapacağım bi şey yoksa kendime dert etmem
(2,633 puan) tarafından
Ya böcek ilaçlıysa, başka böcekler de üstundeyse? Ya zararı olursa? Ya bebeğe zarar verirse? Emekleme döneminde bebekler bulduğu herşeyi ağzına atıyor ama gözetliyoruz demi herşeyi.. ciddiye alınacak bir durumda bu kadar rahat olunmaz. En azından doktor aranır, sorulur. Sizde saçmalamayın.
(310 puan) tarafından
Ebeye sormuş zaten ebe bi şey olmaz demiş hala içi rahat değil
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Çekirge mi yemiş dogru mu anladım
(716 puan) tarafından
Salagın önde girenleri hatta
(716 puan) tarafından
Yok doğrudur çünkü Bu Ara burası nereye bakan çekirge var
(5,876 puan) tarafından
Hemen acile götürsene cocugu. Durumu nasıl aglaması falan var mı. Kusturmaya mi çalışsan ne biliyim hastaneye gidene kadar cok tehlikeli çünkü
tarafından
Ne bekliyorsunuz doktora götürün
(712 puan) tarafından
Ben cekirdek sandım töbe bismillah Allah ıslah etsin bu insanları
0 oy
tarafından
Doktora götür kuzum kızını. Canlı iken yuttuysa ya 
(716 puan) tarafından
Parçası varmış ölü yani
tarafından
İstersen dünyanın kötüsü ol ama o çekirge yedikten sonra üzerine gülen insanlara bebeğini teslim etme!
(716 puan) tarafından
Bundan sonra asla
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne yemiş çekirgemi çekirdek mi
(716 puan) tarafından
Cekirge
(25,224 puan) tarafından
Aaa bnce doktora götür cnm
0 oy
(219 puan) tarafından
Şaka yapmış olmasınlar kız.. yani nasıl tutmuşda yemiş?? Yerinde durmaz ki o ******.. o değilde bunlar cekirgeyi ağzına görmüşler  kii o zaman yemiş diyebiliyorlar.. atlayıp cocugun ağzına parmak sokup cikarmamışlar mi.. el insaf.. birak daha indirme !!
(716 puan) tarafından
Burda bu ara dolu var çıkarmaya çalışmışlar ama sadece yarışı alabilmisler
0 oy
(765 puan) tarafından
Götürüp birakmicaksin madem böyle tantana yapicaksin başında dur sende ne diye bırakıyorsun 
(716 puan) tarafından
'ne diyorsun sen ya tantanaymis anneyim ben anne 'ne yapayım gülüp geçeyim mi. Ben ne bilim böyle ***** olacaklarını
(219 puan) tarafından
Tantana yapılcak bir durum bence.
(765 puan) tarafından
Tabikide gülüp gecmiceksin tabikide onlara kizicaksin ama çocuğunuda gözünün önünden ayırma sana soylemeyedebilirlerdi
tarafından
Insan babaanne dedeye de torununu emanet edemeyeckse tamam yani
(765 puan) tarafından
Demekki edilmicek. Senin gözün üstünde olucakki huyu suyu değişmesin .
0 oy
tarafından
Ayyy cekirgemi nasıl yer ya nerdeymis o kadar insan bir acile götür midesini yıkarlar belki 
(219 puan) tarafından
yok canım sende miğde yıkatcak kadar vahim değildir o.
tarafından
Bilmiyirum işte insan korkar kız çekirge yani birşey yapmaz mı
(219 puan) tarafından
japonlar cinler ciğ ciğ yiyior sanırım 1 kereden yapmaz.. inşAllah :) iyice agzini yüzünü yikasin  dikkat etsin cocuk rahatsiz olmaya başlįyorsa acile getirsinler.. ama sanmam birsey olsun.
0 oy
tarafından
Nasıl müsade etmişler , kız cekirgeyi yerken onlarda bakmış mi öyle ...
(716 puan) tarafından
Yok gözlerinin önünde değilmiş görüp çıkarama kadar yarışı tek kalmış
0 oy
tarafından

Ne komik ne komik manyak mı bunlar insan bi kendini suçlu hisseder bu bize emanet çocuk diye 

Benim kardeşimde küçükken karınca yemişti ama bu çekirge bilmiyorum ki canım ben olsam cidden kendimi tutamazdım  iyi sabırlısın
0 oy
(4,980 puan) tarafından
Sen kızının yanında değil miydin cocugu nasil bıraktın onlara madem ne mal olduğunu biliyorsun

Doktora götürün cocugu buraya yazacağınıza 
0 oy
(323 puan) tarafından
Çok kötü bı durum iğrenç ama çekirge helal biliyor musun yani kuran Kerim'de yazıyor helal diye bir çok ülkede yeniyor bile ama bizlere tabiki ters ve iğrenç 
0 oy
tarafından
Bu ne ya çekirgeye uzadığını görüyorlar yediğini görüyorlar bir de gülüyorlar öyle mi. Allahın cezaları hemen acile git 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Neden yalnız gönderiyosn ki

Benimkiler de alt katta ama asla yalnız göndermem
0 oy
(505 puan) tarafından
Cekirgeyi yedigni gormusler madem napmis onlar o sira elinden alip biseyler yapip engel olamamislarmi bn cocugmu bnsiz en guvendigme bile gondermem
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Buna nasıl müsade etmisler hastaneye götür canım hemen yalniz 5 dk birakma bebeğini senin gözünün önünde sevsinler
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Cnm benim ben böyle şeyler kızıyorum ama size ben asla 2 dk bırakmam annem babam olsa da bak 10 kişi diyorsun güldüler neden gözünün önünden ayırıyorsun onlar herşey veriri gülmek için 

Ha sende bilemez sin yaptıkları çok acayip bence sen yarın sabah doktora götür yazık  Allah korusun bı de guluyolar Allah ıslah etsin 
(716 puan) tarafından
Normalde kızım tek torun ölüp bitiyorlar ama mal kaynanam salmış meydana benim kızımda 'ne bulsa atıyor ağzına bu ara her yer çekirge burda. Kaynanam görüp çıkarama kadar yarışı tek kalmış. Onlar kargaşa yapmış kız korkudan yutmustur
(12,777 puan) tarafından
Neyse olacağı varmış cnm bı daha bırakma boşver
0 oy
(2,792 puan) tarafından

1 yaşındayken bende yemişim kız bişey olmaz :D

(48,671 puan) tarafından
yarasin ☺️☺️☺️ seninki komik geldide bu bebise kıyamadım ya onca kisinin akilleri nerelerinde acaba
(2,792 puan) tarafından
Kız beni de köyde salmışlar bahçeye yemişim ne bulduysam :D babam çekirge yerken yakalamış geldiğimde yemiştin ikinizi de kurtaramadım diyor Bide:D her aklıma geldiğinde gülerim babamlar da gülerek anlatırlar gülerek hatırlarız bu anımızı:Dd
(48,671 puan) tarafından
bunu anne veya baba yapsa evet komik oluyor ama üçüncü kiside sarteller atiyor sanırım ☺️
(2,792 puan) tarafından
Evet olabilir bilemicem :))
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Allahın cezaları ya kız vida verme onlara çocuğunu salaklarrr mı bunlar Bi bebeğe sahip çıkarmadılar tövbe yarabbim nasıl sinir oldum ya doktora götür canım ya 
(716 puan) tarafından
Normalde de çok severler kayananm ben uyuyorken geldi götürmek için uyandı ben gotureyim dedim tek torun o yüzden ölüyorlar ama busefer 'ne oldu anlamadum ***** kaynanam başından salmış
(1,616 puan) tarafından
Yine salarsa başından bu sefer çocuk Bi yerlerden düşer kafası gözü yarılır Allah korusun bida verme ben olsam isterse en kötü gelin ben olim vermem
0 oy
(119,310 puan) tarafından
Nasi cekirge yedi ???
(716 puan) tarafından
Ya peteğin altında varmış kaynanam kosana kadar ağzına atmış bunlarda kesin evham yapıp kargaşa yaptılar kızda yuttu çıkarmaya çalışmışlar yarışı kalmış ağzında;(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 589 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,032 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Sumey-19 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 322 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...