0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Kızlar . Devlette özelde giren varsa kaç dk sürüyor devlette fotoğraf veriyorlar mı özelde 30 40 dk bakıyorlar mış devlette 3 4 dk diyorlar ? Giden bilen var mı ?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben özelde  girdim ilk bi 15 dk durdum sonra senin heyecandan çişin geldi herhalde çık lavaboya git ve tatlı biseyler ye iç dedi gittim geri girdim yine 15 dk kadar baktı bebeği inceliyor rahim yolunu bebegin konumunu falan inceliyor 8 tane kadar da resmini çekti 
(97 puan) tarafından
Ne kadar ödemiştiniz doktorunuzdan memunsanız İstanbuldaysa hangi doktor ?
tarafından
Ben izmirdeyim malesef ve oturduğum semt ve yakın semtlerin devlet hastanesinde ayrıntılı yok sürekli gittiğim hastanenin özeline bakıldım araştırmadım açıkçası umarım bi problem yoktur
-Reklam-
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Devlete gittim 25 30 dakika baktılar valla 
(97 puan) tarafından
İstanbul'da gittiyseniz doktor ismi ala bilir miyim memnun kaldınız mı ?
0 oy
tarafından

Devlette girdim 25 dkk filan sürdü. 6 tane ultrason kağıdı verdi

tarafından
Özele bu konuda verilen paraya aciyorum ben ya.  Araştır devlete git
(97 puan) tarafından
Baştan savan doktorlar çok normalde bende testler için devlete gidiyorum kontrole özele ama devlet iyi değil dediler bana ondan kafam karıştı
tarafından
İstanbulun neresinde siniz siz
(97 puan) tarafından
Avcılar Avrupa yakası
tarafından
Ok meydanı eğitim araştırma hastanesi ni tavsiye ederim. Ben sakarya'dan geliyorum oraya. Doktor ismide verebilirim çok anlayışlı. Doktorları.    Yakın olsa doğuma bile oraya gelmek isterim
0 oy
tarafından
Özelde girdim 50 dik falan sürdü tependen tırnağa herşeyine baktı yorumladı her bi detayına kadar memnun kaldım bi daha olursa bi daha giderim 
(97 puan) tarafından
İstanbul'da mı gittiniz acaba ? Hangi doktor ? Hangi hastane
tarafından
Istanbul anadolu yakasında ersoy hastanesinde özel  hastane haberiniz olsun doktorun adını hatırlamıyorum ama saten bi doktor vae onlara bakan 400 tlye baktirmistim
0 oy
tarafından
Devlette 20-25 dakika sürdü canım herşeyine baktılar banada ekrandan gösterdiler benim için yeterli. Ultrason görüntüsünü de verdiler. 
(97 puan) tarafından
İstanbuldaysa hangi hastane doktor acaba?
tarafından
Bursa şehir hastanesi canım.
(979 puan) tarafından
Bana vermediler siz mi istediniz yoksa onlar kndi  mi verdi
tarafından
İstemeden verdiler canım.
0 oy
tarafından
Malesef devlete heryer dolu ya  giremedim hic  2 3 hiçbirine 
0 oy
tarafından
15aylok oğlum var onda girdiğim zaman 15 dakika sürdü belkide daha az video var çünkü doktor sağolsun hastaları biriktirmiş kapıda yetişmicek diye baya acele ettirdi döndü arkasını alamıyorum resim video bitti dedi çıktık o zamanlar 300tl gibi bir fiyata baktırdık bu gün bir hastaneyi daha aradım 20 haftalık hamileyim 1000tl dışarıdan geliyorsanız hastane içine 650tl süre bilgisi paylaşmadı her zaman gittiğim özele gitmeyi düşünüyorum ordaki doktorum kendisi renklendirip en az 10 dakika inceliyor 
0 oy
(880 puan) tarafından
Ben özelde girmiştim yaklaşık 40 dk sürmüştü ayrıca renkli fotoğrafı için 2 defa ara verip bekleyip öyle bakmışlardı 500 TL idi 2019 da 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Oglum da devlette girmiştim en fazla 10 dk sürdü gecn gün tekrar detayli ya girdim özeldi yine 10 dkka sürdü yani bi fark yok sanırım 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim ben özelde girdim 20 dakika bile sürmedi bu bebeğin duruşuna annenin kilosuna göre degisiyo ve detaylı ultrason 4 dakika olmaz 
0 oy
(692 puan) tarafından
Şehir Hastanesi'nde girdim 5 dakika anca surdu
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben gittim devlete yine 5 10 dk arası net bakıldı. Doktorum çok iyiydi. Foto verecekti ama kızım yüzünü göstermedi. 
0 oy
tarafından

Hastanenin yeni adı bu doktorun adida yazıyor

image

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
0 oy
8 cevap 189 göst.