0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Arkadaslar doğum sonrası kilo verenınız oldu mu. Süt miktarını etkilemeden duzenli bı sekılde kılo nasıl verebılırız . 4 bucuk aylık oldu kızım hala kılolarım duruyo 

3 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Ben 2 aylikken basladim vermey3
tarafından
Nasıl verdınız acaba ben veremıyorum. Verecegım yerde alıyorum habıre
(2 puan) tarafından
Bol su ictim lesle yaptim 6dan sonra yemedim
-Reklam-
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Bende beklim burda benimde 6 aya giricez hala yarım dünya ben 
(4,060 puan) tarafından
Sorma aynen ya zatn tel bölgeye toplandı hepsi maalesef o gitse hersey düzelecek
tarafından
Ben bgun basladm canm ınsallah yakn zamanda  verebılırım kılo. Sende basla ınsallah verırız canm
(4,060 puan) tarafından
Emziriyorum nasıl olck ki o dedin
tarafından
Bende emziriyorum canım. Sabahdan korselerimi taktım hem karın ıcın almıstım hemde taytım var korse gıydım ıkısınıde. Bolca sıcak su ıcıyorum . Suyu kaynatıp ılıtıp hafıf sıcak ıcıyorum ekmek yemedım pilav makarna hayatımdan cıkarıyorum seker yok. Kendı dıyet lıstemızı kendımız yapacaz . Ara ogunlerde cevız fınfık veya meyve . Insallah sutum etkılenmez canım
(4,060 puan) tarafından
Ins canım bklim sen Bi dene iyi olursa hemn bende başlarım
0 oy
(11,174 puan) tarafından
Baştan isi sıkı tuttum. 18 kilo aldim 14unu ilk 4 ay verdim. 7.aydada 5kilo daha vermistim. Kilomunda altina indim yani
tarafından
Emzırmek kılo verdırır dıyolar ama bana aldırıyo galıba hala alıyorum sız nasıl verdınız acaba
(11,174 puan) tarafından
Süt olsun diye yemedim canım. Gunde 5litre su iciyordum. Ilk 10 15 gun sabah siki kahvalti arada meyve az kuruyemis aksamlarida kellepaca ictim hep. Makarna pilav ekmek kizartma hamurisi tatli fastfood bunlar süt yapan seyler degil. Neredeyse hayatimdan cikardim. Çaya seker atmadan icemiyorum diye cayi biraktim. Bu sekilde gitti ilk 14 kili. Sonra 60da kaldim. Dedim boyle olmayacak paketli gidayi tamamen kestim baktim yine kilo vermeye basladim. 6 kiloda o sekildw gitti. Simdi oglum 8aylik ben 53.5 54 arasinda gidip geliyorum. Simdi tatli falan yiyorum ama dozunda dikkat ediyorum
tarafından
5 litre su vay be. Ben yarısını ıcıyorum sadece yarından ıtıbaren arttıruyorum au mıktarımı o zaman canım. Cok tesekkur ederm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 236 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedadz (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
25 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (888 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.

396,351 soru

11,855,971 cevap

35,949 kullanıcı

...