0 oy
196 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dogurmicam galiba kızlar ilk gebeliğim ve bir türlü gelmek bilmiyor . Hiç bir belirti yok . Ya suni sancı verirlerse ya sezeryan yaparlarsa . Napicam kizlar doktora gitmeli miyim . Dogumumu doktorumda yapamicam. Çünkü çok pahalı geldi başka bi hastanede yapicam daha uyguna . O doktora da soramıyorum gitmem lazım .  Napamliyim gün geçtikçe benek kakasini yiyebiliyormus iyi değilmiş . Fikir verin :(( 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin sürekli kontrole gitmen gerek. Belki normal değil direkt sezaryen alicak. Allah korusun riske atma 
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
42. Haftaya kadar yolu varmış canm benimki de doğmuyor hiçbir belirti sancı yok. Ama bu haftalarda daha sık gitmen lazm doktora ihmal etme. Özellikle hareketlerinde azalma olursa 
tarafından
Hareketleri az ama var yani . Yeri dar diye düşündüm
0 oy
(45 puan) tarafından
Canım kırk hafta olduysa bir doktora git mutlaka bebeği kontrol etsinler gerekirse suni sancı verirler kakasını yiyip yemediğini muayenede anlıyorlar ben 39+5 te doğum yaptım bebeğim biraz kakasını yemişti arkadaşım ebe muayenede anladı sağolsun sancılarımı hastanede nst ye bağlı çektim bebeğin kalp atışları dinlendi sürekli 
tarafından
Ya canm erken de yiyebiliyomuş demekki. Perşembe kesin gidicem . Hayırlısı ya :((
(45 puan) tarafından
Benim o gün yemiş canım sancılarım düzensiz başlamıştı hastaneye giderken beş dakikada bir düzenli olmaya başladı düzensiz olduğu zaman stresten yemiş çok az yemiş Allah'tan bir sıkıntı olmadı çok şükür sende geciktirme git mutlaka canım
tarafından
Bende sancı manci hiç bisey yok
(45 puan) tarafından
Olsun canım sen yine de doktoruna bir danış mutlaka belki suni sancı verirler ya da Allah korusun ters bir durumda sezaryene alırlar günün dolmuş maşallah benim kuzenimde kırk birinci haftasının içindeyken doğum yaptı onunda sancısı yoktu sonra suyu geldi seninde öyle olur belki ya da dediğim gibi suni sancı verirler ama mutlaka doktorla irtibat halinde ol sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini :)
0 oy
tarafından

Amaaan ben 42+3 de doğurdum :D tam umudumu kestim suni sancı vereceklerdi ki bebek geldi

(5,721 puan) tarafından
Kız masallah az daha dursa okula baslayacakmis ,:)
tarafından
Kiz he valla maşallah .  Kaka falan yememiş miydi
tarafından
Yok yemedi sağlıklı bir doğum oldu. Sürekli kontrol altında tutulu ben talebim ile
tarafından
Maşallah canm . Allah bağışlasın . Korkmadın mi bisey olur mu diye . Çünkü daha 40 a yeni girdim . Şuan içim içimi yiyor doğmadı diye
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende 40+3 deyim. Benimki de bekliyor. Bir doktora git geciktirme. Ben dün gittim doktora doktor ileri hafta olduğu için ultrasonla kan akışını bile dinliyor. Çok riskli suyu azalabilir Kakasını yapabilir ya da başka bir sürü şey olabilir. Doktor bana 3 Gün de bir nst ye bakması gerektiğini söyledi ve bu cumaya kadar doğum olmazsa yatış vericek. 

Ben ilk gebeliğimde 39. Haftamda doğum yaptım bebeğim Kakasını yapmıştı anne karnında 1 hafta yogunbakimda kaldı. Aksatma sende git doktora bence
tarafından
Ay gidicem canm ya doğar diye bekledim ondan gitmedim yoksa giderdim
0 oy
tarafından
40+1 de dogurdum ben 
tarafından
Allah bağışlasın canm benim hiç sancim yok ekmek açıyorum gözleme açıyorum yine  aynıyım
0 oy
(2,897 puan) tarafından

Keşke benimde böyle dertlerim olsa ya 

Bende erken doğuruyorum :unsure:

tarafından
Geç  soğutmak ayrı dert erken doğurmak ayrı bi dert canm allah sağlıcakla kucağa almayı nasip etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kbrashnn (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 322 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ipek_cilem (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Rabia.34 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.