0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Herkese hayırlı sahurlar oncelikle

Ben gurbette çıktım çıkalı kimseyle konuşasım gelmiyor yalnızlığa mi alıştım desem ne desem bilmiyorum. Çok değer verdiğim sevdiğim arkadaşım olsun akrabam olsun telefon da konuşamıyorum söyle diyeyim biri aradığında geriliyorum açsam mı açmasam mi daha sonra dönerim nasılsa diyip erteliyorum o öyle kalıyor. Sonra aramaya yüzüm kalmıyor. Birileri özel hayatımla ilgili bisi soracak laf çıkacak korkusu da var ama herseyimi bilen insanla da telde konuşmak cazip gelmiyor neden böyle kendi kendimi çözemiyorum herkesi kaybedecem bu gidişle 

4 Cevaplar

0 oy
(17,721 puan) tarafından
Bunu aşmaya çalış iletişim kurmadan yapayalnız yaşayamazsın 
tarafından
Çok sevdiğim biri ilk aradığında açmadım sonra kustu sanırım daha da dönmedi bana ama kesinlikle art niyet değildi üzülüyorum sevmediğimi düşünüyor diye hatta ama tabi bunu söylesem özrü kabahatinden de büyük olur durumuna düşecem iyice
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birgün etrafında kimse kalmadığında çok üzülürsün vlla elalem ne der diye yaşama arayanı aç konuş sende ara aklına gelmiyo bu görev gbi alarm kur haftada bir otur ara herkesi sırayla. Zamanla alışırsın zaten aramaya aranmaya. 
tarafından
Çok haklısınız kesin gurbete gitti bizi unuttu diye düşünüyorlardir bende olsa aynısıni düşünürdüm halbuki her gün resimlere bakıyorum çok özlüyorum ya o kadar çok dedikoduyla igrasmustim ki zamanında bende tik oldu. Eşim askerdi iki yıl bisanliljk bir yıl baba evinde durdum eşim görevdeyken herkes herseye yorum yapti memlekette çok yorulmuştum bu meselelerden hatta şöyle diyim arkadaşlığımı bitirdiğim biri hakkımda bilgi alabilmek için komşu esnafa gelip sormuşlugu bile olmuştu. Niye babasının evinde eşi neden yanına almıyor vs vs saçma sapan şeyler iste
0 oy
tarafından
Kim ne der diye düşünme canım konuşmak mı istemiyorsn konuşma aramak mi istiyorsun ara bosver 5 yıllık evliyim en çok bildiğim şey kocam kocam kocam dır gerisi yalandır
tarafından
Kocam dır diyemiyorum maalesef bir tek gerçek var oda şuan mis kokulu yavrumdur tek gerçek. Sorun şu ki sevdiğim insanı da oteliyorum sevmediğimi de bari genelleme yapmasam :) aç konuş relax millete özeniyorum bir saat telde konuşuyoruz diyolar nasıl başarıyorlar :)
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ben de pek sevmem telefonla aranmayı ya bazen açmam bile dediğin gibi sonra unuturum :)
(1,267 puan) tarafından
O da olabilir kuzum insan illaki bişey yaşamış olacak ki böyle huyları oluyor. Travma vardir derinde biyerde. Ben henüz nedenini bilmiyorum yani biri arayınca mesela instagramdaysam arayan kişiye kızıyorum :)) bilmiyorum garip bir olay ya hiç içimden gelmiyor konuşmak, ben de konuscak konu kalmayacak hmm öyle işte diye diye konuyu ilerletme korkusu var sanirim
tarafından
Tam kafa dağıttınız anda kimsenin müdahil olmasını istemiyorsunuz sanırım sizde. Konuyu ilerletmeme sorunu bende de var millet saatlerce konuşacak konu nasıl buliuo bende şaşıriyorum
(1,267 puan) tarafından
Aynen aynen her gün telefonda konuşan görümcem kayınvalidem ne buluyorsunuz bu kadar diye soruyorum yani ilginc
tarafından
Ama o ayrı konu anne kız olunca ben saatlerce konuşurum bu sefer annem konuşmak istemez isim gücüm var der çat kapatır ordan da hevesimi alamam:)
(1,267 puan) tarafından
Kendi annemle ben de konuşurum da kayınvalideme soruyorum yani ne buluyorsunuz çünkü bi kere görüntülü aramışlar birbirlerini baktım biri börek açıyor öteki temizlik yapıyor ama konuşmuyorlar kamera açık çok şaşırmıştım :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde AliBatınımm (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.
0 oy
0 cevap 76 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu