0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle uzun uzun sohbet ederdik dün dedim ki uzun zamandır konuşmuyorsun oda sen konuştuğum zaman alaya alıyor ya da kırılıyor ya beni kiriyorsun dedi çok üzüldüm. Ya adam ne derse gıcık oluyorum ve konuştuğu kelimeleri başka taraflara çekiyorum bir türlü odaklanamiyorum çokta korkuyorum benden soğur benden uzaklAsir diye bu ikinci evliligim ilk evliligimde hamile olduğumda eski eşim evden uzaklasti beni aldattı zaten bende dogurunca boşandım şimdi hep o zor günler aklıma geliyor 

2 Cevaplar

+1 oy
(4,889 puan) tarafından
E bunu neden yapıyorsun. Erkeklerin en nefret ettiği şey ciddiye alınmamaları 
tarafından
Bilerek yapmıyorum ki kırıldığını söylemese fark etmezdim bile
(4,889 puan) tarafından
Daha özenle seç kelimelerini dikkat et canm .
-Reklam-
0 oy
(231 puan) tarafından
Malesef yalnız değilsin eşimle iletişimde sıkıntı çekiyoruz ben herşeyi yanlış anlıyorum eşimin her hareketi ağzından her çıkan cümlesi bile benim gözüme batıyor eskiden yanıma gelir karnımdaki bebeğimi severdi o yanaşmak istiyor sarılıyor uyurken ben elini itiyorum ama oda ben birşey dediğim zaman alttan almıyor artık kalbimi kırıyor bende ona ağır laf söylüyorum hamilelik hormonlarım yüzünden eşimle iletişimimiz bozuldu bir an önce doğurmak istiyorum... !!! 
tarafından
Aynen öğle canım ya durduk yere insan sinirleniyor ne derse yanlis geliyor
(1,850 puan) tarafından
Doğumdan sonra da süt hormonları etkili oluyo malesef.
(231 puan) tarafından
Yok ilk çocuğumda o hormon etkilemedi beni :D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 75 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 690 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,992 göst.
0 oy
6 cevap 472 göst.
10 Aralık 2019 Aile kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...