0 oy
205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından
Hafif şişlik kaldı hem,hemde orada bir iz var öylece,eşimle ne bileyim zaten bebek de var,artık eskisi gibi olamayacak miyiz :( 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olursun ama kırkın çıktımı 
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kırk tan sonra sorun yok iz zaten ömür boyu kalacak orada vücudundan utanma sen annesin artık zamanla normale de döner. Bebeğin olması geçerli bir sebep değil olmamalı muhakkak vakit bulursun 
0 oy
(89 puan) tarafından
İzden utanma bende 3 ay önde sezeryan oldum  bir mucize gerçekleştiriyoruz sonuçta neden utanalim 
0 oy
(14,068 puan) tarafından
Ne alakası var önce kafandan o düşünceyi at 40 çıktı biz sonrasında birlikte olduk benim de yaram hala duruyor 1 sene oldu kendimi hiçte çirkin bulmuyorum bir can getirdum dünyaya anne oldum ben. Beni Yaradan Rabbim cenneti ayaklarımın altına sermiş bu düşünce bile kendimi güzel hissetmeme yetiyor kendine güven bebek oldu eskisi gibi olamicaz diye bir şey yok biz asıl oğlum doğduktan sonra gerçek bir aile olduk anne baba olduk daha da bağlandık birbirimize güzel düşün güzel olsun 
(66 puan) tarafından
Ya be kendimi çirkin bulur muyum hiç,orası acır diye,kesi var sonuçta.. o kadar olacak napalım,sezeryan olan tek kadın ben değilim
(14,068 puan) tarafından
Başlar da biraz narin olmakta fayda var sonra zaten acısı geçiyor
0 oy
(1,615 puan) tarafından
40 çıktıktan hemen sonra :)))) 
(66 puan) tarafından
:D iyiymis

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 943 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
0 oy
5 cevap 113 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Turkan Bektas (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
3 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linasu (396 puan) tarafından soruldu

386,040 soru

11,541,307 cevap

35,216 kullanıcı

...