0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (5,452 puan) tarafından
Gecen sene yoktu kızlar ailemi çok özledim 1 sene oldu bebek büyüdü diş çıkardı 8 aylık olduk temmuzda 10 aylık olcaz eşim ramazan bayramı snrası değilde temmuzda gıdelim dyor bayramı orda geçirelim dyor ya yasak gelirse çok özledim

14 Cevaplar

0 oy
(3,619 puan) tarafından
Yasak olsa bile izinle gidersin cnm
(5,452 puan) tarafından
Nasıl iizn alrım peki bu sefer alamadık hep eşim yüzden oda blyor bayramda yasak dye yalandan byramda gdelim dyr normal zamnda çalşyorum dyor :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kurbanda yasak olmaz kurbanlıklar satilcak yaz sezonu var millet sehrden sehire gidicek vs vs
tarafından
Eee yani canim yaa gecen seneki gbi olcak yine bariz belli dglmi vakalar ölümler azalsın diye yapiliyo yasaklar yaza hazırlık bak çinde ingilterede sanrim yik denilcek kadr azalmış virüs konserler yapılıyo
(5,452 puan) tarafından
Buralarda nye azalmıyor yaaa:(:(
tarafından
Bizm turkler koronayi sevdi ondan kaç kisi elini yuznu yikiyo acaba temizliğe dikkat ediyo evinden cikmiyo misafr kabul etmiyo bizmki gbi biz 1 yildr doğru duzgun dışarı cikmiyoruz acil konular haricî her dakika el yıkıyorz misafir kabul etmiyoruz
(5,452 puan) tarafından
İnsanlar karabalığa gdyır bıde  çok öpüşme toklaşşma var bıde brwz dkkat etselr vala ya
tarafından
Eee yni canım benim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Büyük  ihtimal  olamaz  canım  çünkü  kurbanlar  satılacak  kesilecek  olmaz  yani 
(5,452 puan) tarafından
Ayy çok saol cnm inankı çok özledim yeğenlerim hergun ağlıyor bebek içn çok mutsuzm:(
(5,949 puan) tarafından
Gidersin  canım  merak  etme  sen
(5,452 puan) tarafından
İnşşalah cnm inşşalah
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm yasak olup olmiyacagi on gun onceso az cok belli olur sende bayramdan ojce git hem.bir sene gormemissin az vakit gecir esinde bayramda gelip alsinj isini garantiye al 
(4,152 puan) tarafından
Aynn oyle kuzum bndr eylulde dogum yaptim. Yariyil tatildr gittim vallaa. 4 ayluktii bebegim. . Bnm ailmde uc gunluk gelceksn gelme dio ki zatn bnde istemm o kadar valiz hazirlaa bidr bosaltmasi yerlestirmesi var sonrasinda 3 gun icin istemm bndr
(5,452 puan) tarafından
Aynen ne guzel kşeke bnde gtseydım izin vermedi vala bu sefer ayın 10 gdecm ta bayrama kadar dedım annem babam yaşlı gelemiyor zaten ablam abım de çlşyor onlarda gelemez bıde grlseler burda gezilecek bır yer yok park ble yok marketler hepsı uzak
(4,152 puan) tarafından
Aynn kuzum simdidennn soyleee akluna sok kendini hazirlaisin.
(5,452 puan) tarafından
Syledım vala tmam dedı artık ozmna kdr saçmlamasa bıde daha gtmemişiz yanı ortafa ful yok yumrta yok dyor gttngde kmse öptürtme yeğenlerin kucagına almasın düşürür altını odada aç bide üst üste syluyor ben annesiyım yanu neyı napacamı blmiyorum sankı okadr abartuorki deli olacam yaa ailesi gelnce mırc mırc istegı kadr öpüyor vala kmse bşey demiyor bnm aileme gelınce öpmesinler yok blmem ne delirecem ya
(4,152 puan) tarafından
He de gecc canm.kopruyu gecesiye ayiya dayi derler ya o misal he de gecc.
0 oy
tarafından
Hayır canım olmaz 
(5,452 puan) tarafından
İnşşalah cnm çok teşekkür ederim :)
0 oy
(5,687 puan) tarafından
Ben yasak olacağını düşünmüyorum canım durumu olana kurban kesmek vaciptir buda senede bir kere olan birşey ondan düşünmüyorum 
(5,452 puan) tarafından
Bide sezon sonu mllet kurban gdıp alıp geleck dimi yanı
(5,687 puan) tarafından
Aynen öyle canım inşallah gidersin
0 oy
tarafından
Bence gelir benimkiker yakın ama geçen sene istediğim gibi olmadı bu sene belki olur
(5,452 puan) tarafından
Nezmn dqn beridir gtmemişsin cnm
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yasak olmaz yaz sezonunda yasak yapmazlar otellere kim gidecek değilse 
(5,452 puan) tarafından
Bide kurban kesilecek geçen sene olmadı
0 oy
tarafından
Yasak olsa bile izin alıp da gidebilirsin
(5,452 puan) tarafından
Nerden alınıyor izn bıde bizm şahsi araba yok
tarafından
Valilikten aliniyo galiba canim
0 oy
(238 puan) tarafından
Yasak olmaz bence kurban kesilecegi  icin. sadece akraba ziyareti yasak olabilir 
(5,452 puan) tarafından
Seyahat yasağı olurmu acaba
(238 puan) tarafından
Yasak olursa bile önceden açıklıyorlar sizde ona göre bilet ayarlar gidersiniz canim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bu yil kurban da olmayabilir sonucta herkes.kurban kesiyo
(4,237 puan) tarafından
Esimin halalari.kuzenleri hep.kurbana almislar biletlerini sanirim olmaz canim
(5,452 puan) tarafından
Haa inşşalah olmwz geçen sene de olmadı vala
0 oy
(785 puan) tarafından
Bu gidişle olur kapanma değil tatil mübarek her yer açık millet geziyor. Kimse bilinçli değil daha çok yasaklar görürüz saçma sapan 
(5,452 puan) tarafından
Aynen cnm ya
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Bnde kurbanda gidmeyi düşnym canım ya inşallah olmaz çok özledim ve suan koranaymış ailem Bn başka ildeyim 
(5,452 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ben bu 1 senedir daha gtmeedim havalar soğuktu bebek küçüktü ee yasaklar da zırt pırt gelyrodu bayramda nyetlendk yıne yasak geldı ablam yeğenlerim de haziranda gel dyor eşimde temmuzda git dedı bayram arefesi bnde gelecem bayramı berbaer geçiririz tekrar geri gelirz dedi iyi fikir dimi cnm
(2,818 puan) tarafından
Bende canım bayramın 2.günü falan düşünüyorum ya bencede iyi hem yazın ne sıcağı ne soğu oldu dönem bebeğnde toplanır biraz daha rahat edersin ama baba evinde zaman su gibi akıyor :(
(5,452 puan) tarafından
Ayy oyoe valaa cnm bnde ailemi çok özledim yasak olnasaydı b byramda gıdecektm ma maalsef şans işte bi turlu olmadı
(2,818 puan) tarafından
Hayırlısıyla gidelm gelelim
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Bu yasaklar kurbanda açmak için canım tatil sezonu kapanmaz 
(5,452 puan) tarafından
İnşşalah cnm çok özledim ailemi ya
(3,821 puan) tarafından
Bana mı diyorsun kız 1 sene oldu kimseyi görmeyeli kızım yaşına bastı hiç biri göremedi can atıyorum resmen gitmek için
(5,452 puan) tarafından
Dyorum bnde çok özledim aynj senın gbı 1 sen3 oldı kızım 8 aylık oldu artık temuz ilk haftaları gdecem taa bayrama kadr evde de tıkılıp kaldık perişan oldık vallahi
(3,821 puan) tarafından
Aynen valla kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Gizem eylul (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 350 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Smyra17777 (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
28 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu

384,684 soru

11,507,379 cevap

35,162 kullanıcı

...