0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (3,063 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Aşırı kilom yok basen sen gitsin istiyorum tabi göbekte var azıcık:) bu tarçınlı türk kahvesi olayı var ise yariyor mu birde ekstra neler yapmam lazım zayiflayanlar başaranlar:) bı taktik verin ekmek şeker vs kestim su içiyorum bolca birde ödem çok kızlar vücudumda ne yapabilirim

8 Cevaplar

0 oy
(3,063 puan) tarafından
Kimse bilmiyormu kizceler ya
-Reklam-
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Bosuna yapma agzini tutmazsan istersen zehir ic :D zaten baseni buyuten ekmek ve hamur isi onlari kes yuruyus yap yeter
(3,063 puan) tarafından
Kestim kız onları bide ödem çok vücudumda onun için ne yapabilirim ii
(6,202 puan) tarafından
Bol su iiiic ya da detoks hazirla
(3,063 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Kuzum ben bekarken 11 kilo vermiştim şimdi evliyim çocukran sonra yaptıklarım işe yarar mı verir miyim bilmiyorum ama sana da yazayım yine de. Şimdi şöyle günde 3 lt su tüketmek gerek tercihen 1 lt aç olursa daha iyi. Makarna pilav beyaz ekmek hiç yeme. Tam buğday yada kepek sabah kahvaltısında tüketebilirsin. Kızartmadan uzak durmaya çalış. Sulu yemeklerin sadece denesini tüket. Un kavrulan çorbalar yapma yeme. Her gece yatmadan bir kase yoğurt içine pul biber limon koy onu ye. Bölgesel zayıflama için spor şart evde spor yapmanı sağlayan uygulamalar var başta zorlanırsın sonra alışırsın iki üç gün yapıp pes etme. Mümkünse sporunu sabah aç karnına yapmaya çalış ama kendini de yorma tansiyonunu falan düşürme yani. Yüce Allah'ı Teala yar ve yardımcın olsun bacım :D
(3,063 puan) tarafından
Aminn ay :) çok teşekkür ederim canım
0 oy
(502 puan) tarafından
Ben 10 kg vermistim. 65ten 55 e dusmustum. Seker, ekmek, pirinc yemedim. Patates, bulgur vs bunlari cok cok azalttim. Spor yaptim. Aksam 7den sonra hicbirsey yemedim. Meyve yiyeceksem oglen yedim aksama dogru yemedim. Yesil cay ve kiraz sapi cayi odem atar bol su ic
(3,063 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Aciktiginda istediğin kadar yağsız lor yiyebilirsin lorun 6 kasiginda 5 kalori mi ne var , ben onunla zayıflamıştim 
(3,063 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Şimdi sana bı kadın işimi vericm reklam felan değil kimse yanls anlaman yani bende bu kadının yaptgni yapmayı dusunuyorm gir insagrn sayfasna bak yıllardır tandgm güvendiğim biri kendisi @busrakara sayfası gir incele ne yaptgni burda soylemym 
(3,063 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakicam
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bendede ay i sıkıntı var bugun bende diyete başladım bakalm 
(3,063 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı ay
0 oy
(14,052 puan) tarafından
Annem plank yaparak zayıflıyor canım 
(3,063 puan) tarafından
Sadece omu birde o neki ne kadar verdi
(14,052 puan) tarafından
İstediği kiloya kadar iniyordu işte her gün yapıyordu detoks suyu içiyordu ekmek makarna pilav yemezdi bide akşam yemeğini az yerdi 7den sonra hiç yemezdi plankin ne olduğuna YouTube den bak istersen tarif edemem

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 683 göst.
5 gün önce Moda kategorisinde E.m.hs (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 140 göst.
0 oy
1 cevap 74 göst.
31 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal44 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ankakusuu (394 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,120 cevap

35,176 kullanıcı

...