0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gunaydin kizlar marketten biseyler almam lazim 5 te kapandigi icin esim yetisemiyo ben de bebekle cikamiyorum siparis vermek istiyorum ama getir banabi istegelsin marketyo hepsine baktim aşırı pahali urunlerin fiyatlari:woot: markettekiyle arasinda ucurum var nerdeyse. Şokun uygulamasina falan bakiyim dedim ama onun da yorumlari kotuydu ne yapsam bilemedim onerebileceginiz market var mi market fiyatlarina yakin olsun en azindan aynisi olmasa da

9 Cevaplar

+1 oy
(1,331 puan) tarafından
Migros çok iyi alacagın ürüne not vs yazabiliyosun ona göre koyuyorlar istediğin saatte de getiriyorlar kapıda nakit ya da kredi kartıyla ödeyebiliyosun müşteri hizmetleri de ilgili herhangi bi sorunda yardımcı oluyorlsr mağdur etmediler tavsiye ederim bende aynı durumdayım migrostan alıyorum buraya da yeni getirdiler migros sanal marketi herkes ordan alıyor araba dolanıyor devamlı
tarafından
Ayni gunde geliyo mu peki
(1,331 puan) tarafından
Geliyo saat seçiyorsun o saat aralığında getiriyolar
tarafından
Tamam tesekkurler
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Migros sanal market 
tarafından
Ayni gunde geliyo mu
tarafından
Teslimat saatleri var sen seciyirsun yogun degilse getirirler hemen
tarafından
Tamam tesekkurler
+1 oy
(91 puan) tarafından

Migros sanal market 

tarafından
Ayni gunde geliyo mu
(91 puan) tarafından
Yoğunluk yoksa evet
0 oy
tarafından
Trendyol market

Hepsiburada market
tarafından
Trendyol bulunduğum yere gelmiyo hepsiburadaya bakayim ayni gun icinde geliyo mu peki
tarafından
evet benim yarım saat sonra geldi
0 oy
tarafından
A101 bak migrosa bak istanbulda mısın  çağrı  markete bakabilirsin
tarafından
Evet istanbuldayim ama a101 e de cok kotu yorumlar yazmislar migrosa bakiyodm suan
(44,769 puan) tarafından
Kız migrosta kapıda ödeme varmı
tarafından
Virüsten once vardi  sonra kaldirdilar uzun zamandır  vermiyorum  siparis noldu  bilmiyorum
(44,769 puan) tarafından
Verdim canım kapıda ödemeyle odiycem
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Kesinlikle marketyo 

Hepsi burada ve Trendyola da bakabilirsin 
tarafından
Trendyol bulundugum yere gelmiyo hepsiburadaya bakayim ayni gun icinde geliyo mu
(1,790 puan) tarafından
Marketyo da iyi canım
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ben Migros sanal market ten almıştım bir gün sonra getiriyor ama getiriyor 
(44,769 puan) tarafından
Şimdi verdim cuma 12 ile 2 arası gelicek acelesi yok zaten temizlik ürünleri hepsi
(44,769 puan) tarafından
Ayy oğluma biberonda aldım mavi renk istediğimi notta belirttim inşallah pembe gelmez.:D
(1,267 puan) tarafından
Ahahah süper bi çok ihtiyac var sanal markette hele bir de indirim günlerine denk geldin mi miss. Şuan anneler gününe Özel güzel indirimlwr var
(44,769 puan) tarafından
Biberon acil di benim için renginide sipariş notuna yazdım bakalim
(1,267 puan) tarafından
Ben not yazılacak bişey almamıştım inşallah mavi gelir bakalim
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Ben getir kullanıyorum herşey çok güzel geliyor neden memnun kalmadın? Üstelik şok marketi de kullandım onda da bir sıkıntı yaşamadım canım. 
tarafından
Yok memnun kalmamak degil kampanya olunca ben de getirden siparis veriyorum ama kampanya yokken cok pahaliya geliyo urunlerin fiyatlari markete oranla pahali
0 oy
tarafından
A.101 den iste cnm biz esim korona oldugu zmn istedik hersey tas tamam getirdiler
tarafından
Yorumlara cok kotu yazmislar hem gec geliyo hem eksik geliyo vs indirimdeki urunleri de normal fiyattan vermisler yaziyo
tarafından
Hm biz siparis etik dedikleri zamanda getirdiler herseyde tamdi belki yasadigin yerdeki a.101 de sorin vardir
tarafından
Bilmiyorum ki ben de oyle gorunce bi tereddut ettim de peki marketteki fiyatiyla ayni mi yoksa sanalda fiyat farki oluyo mu
tarafından
Yoo ayniydi bize saat verdiler  gelmeden once aradilar esim dirimu soyledi kapiya brakip gittiler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
0 oy
5 cevap 200 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gmzkyashn (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu