0 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ev almaya karar verdik babam da yardım edecekti kredi çekecekti. arabamızı ilana koyduk adamlar resmen şebeke kurmuşlar ☹️ bunlar 2 kişi arkadaşmış bize kardeşiz dediler senetimiz var çok şükür saklıyoruz 35.500 e satmıştık adam o gün 15 bin vermeyi teklif etti eşim o benim işimi görmez bana ayarlayıp hepsini ver demiş beynini yıkamışlar heralde çok güvendim ofisleri çalışanları vardı dedi böyle olacağını bilemedim dedi her neyse adamlar bizi sürekli atlattı şu gün ödüyecem şöyle böyle 1 sene geçti yani geçen sene oldu bu olay sonra bize bı araba gönderdiler işlerimiz kötü paranı ödeyemedik araba gönderiyoruz dediler Linea bı araba gönderdi pislikler arabayı görmeniz gerek içini resmen pislik götürüyodu geldiğinde bindik yıkadık güzelce o bizim olacaktı çünkü öyle konuşmuşlar üstüne 15 bin vercektik sadece verdik sonra bu arabayı bu ******** herifler başka bı adamdan alıp parasını ödememişler araba bizde 1 hafta durabildi aradı abi arabayı geri göndermen gerek adam plakayı şikayet etmiş gördüğü yerde sizle beraber alırlar polisler diye eşim nalet olsun size dedi gönderdi arabayı keşke vermeseydim o gün  dedi şuan olmayan arabanın kredisini ödüyoruz ama iş işten geçti. Şuan 37 haftalık hamileyim adamlar halen atlatıp duruyo avukata niye vermediniz diyceksiz kendi yöntemimle halledeyim diye uğraştı bu zamana kadar baktı vermiyo halen şuan tekrar ofis açmışlar sözde durumları duzeliyormuş bayramdan sonra ödüycez dediler eşim müddet verdi eğer vermezlerse avukata vercek artık  bıktık uğraşmaktan sürekli aramaktan şu mübarek günde dua eder misiniz araba yada paramızı geri versinler doğmamış bebeğimin hatrına ☹️ inşallah bebeğim şansıyla uguruyla gelir alırız paramızı 

Son verdiğimiz para için senet bişey yok ortada sadece WhatsApp konuşmaları var adamlar kabul ediyor aldığını o parayı o paramızı geri alabilir miyiz sizce mahkemede. Adamlar biz birbirimizden ayrıldık onu o ödüyecek diye birbirine atıyorlar sözde kavga etmişler sonra bı bakıyoruz 1 hafta sonra içerken fotoğraf atıyorlar

Uzun oldu hakkınızı helal edin kızlar ❤️

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ben direk dava edin şikayet edin hiç bırakmayın zaman kazanmaya çalışıyor olabilirler geri versinler arabanızı en azından 
(260 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum o gün dedim aslında para vermeyelim güven olmaz diye ama iş işten geçti
(826 puan) tarafından
aynen geç  bile kaldınız avukata şimdi vermeniz gerek zaman kazanıp kaçarlar o zamanda kalırsınız öyle yapmayın yaa neyi bekliyisunuzki
(260 puan) tarafından
1-2 haftam kaldı doğum için eşimde doğumdan sonra verelim dedi zaten avukata versek bile üzerinde adamların hiç birşeyi yokmuş bekliycez yine yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hic beklemeyin direk savciliga verin dolandirildik diye yazik gunah ya insanlar cok nankor dolandirici olmis
(260 puan) tarafından
İnsanlarda acıma duygusu yok insanlar ne halde alıyo araba ev bilmiyolar
tarafından
Tabiki canm siz gec kalmadan sikayette bulunun mutlaka hak yerini bulur
(260 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim
(1,046 puan) tarafından
Devlet bakmıyo bile avukattım diye eşimi dolandırdılar şikayeti ettiler adamı aramadılar bile
tarafından
Bakar ya meden bakmasin sonucta dolandiricilik var
0 oy
tarafından
Bosuna bekliyorsunuz verin hemen avukata 
(260 puan) tarafından
Evet herkes öyle diyo doğum masrafı falan çıktı şimdi eşim mesaiye kalıp denkleştircem vercem onları dedi
0 oy
(921 puan) tarafından
Ahh canim pisliklee ne aniyolarsa serefsizler üzüldüm ya insanin hayalleri ile oyniyolar
(260 puan) tarafından
Hemde nasıl canım burnumuzdan geldi herşey
0 oy
tarafından
Sizinkinin bi benzerini bizde yaşadık bi kaç sene önce paramız uçtu gitti adam yurt dişina çıktı daha da gelmedi 

Allah yardımcınız olsun inşallah alırsınız
(260 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm inşallah sizde alırsınız paranızı
0 oy
(10,372 puan) tarafından
Bu devirde kim kime güvenip araba veriyor bacım 1 yıl geçmiş üzerinden az daha şikayet etmezse zaman aşımı olacak
(260 puan) tarafından
Bu devirde kardeşine bile güvenmiycen diyorlar çok doğru. Senedimiz var elimizde diye güveniyo bakalim
0 oy
tarafından
Kız geçiştiriyolar arabanı alabilirsiniz şikayet edin adam bak başkalarını da kandırmış oynatıyor sizi gülüm kanmayın 
tarafından
Kuşum yada herşeyi kapatıp kaçacaklar
tarafından
Adamlar elinizin altındayken şikayet edin belli ki soytarı bunlar
(260 puan) tarafından
Nerde oldukları belli değil bizim olduğumuz şehirden kaçmışlar sadece telefonları ve kimlik numarası var elimizde
tarafından
İşte sonra hiç bulamazsınız kuzum Allah yardımcınız olsun
(260 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Hiç beklemeden avukat a verin onlar vermezler o parayı
(260 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum sürekli içerken orda burda fotoğraf atıyorlar bazende açmıyolar telefonu
tarafından
Verin direk avukata zaman aşımına uğrar
(260 puan) tarafından
Öyle yapcaz başka çaremiz kalmadı malesef...
tarafından
Rabbim yardım etsin canım
(260 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(774 puan) tarafından
Keşke sıcağı sıcağına şikayet etseydiniz daha fazla geç kalmadan şikayet edin 
(260 puan) tarafından
Ahh keşke güvendik işte ☹️
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah alırsınız canım paranızı.

Bizde arabamızı eşim teyzesinddn yer almak için sattı ama döneklik yaptılar az gelmiş fiyat arttirmislar .arabanızda olduk bizde
(260 puan) tarafından
İnşallah alırız canım sağol. Allah boyle insanlardan korusun hepimizi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sizi  şuan  bile   dolandırıyorlar   canım  zaman  aşımına uğratmak   için  hala  neyi  bekliyorsunuz  1 yıl  vermemişler  1 aydamı  verecekler  
(260 puan) tarafından
Onu bende söyledim doğumdan sonra vercek esim avukata inşallah çok az zamanım kaldı
(5,949 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ah ah çok geçmiş olsun ama hatayı dolandirildiginizi anladığınızda hemen sikayet etmemekte yapmışsınız keşke hemen gidip sikayette bulunsaydınız ofisleri falanda varmış belli yerleri demek ki para kolay kazanılmıyor allah ıslah etsin onları inşallah alabilirsiniz ama bu durumda çok zor işiniz allah yardımcınız olsun
(260 puan) tarafından
Keşke canım o kadar pişmanız ki o son parayı verdiğimize araba geldi diye sevinçten verdik hemen. Ama inanıyorum alcaz inşallah Allah büyük şuan nerde oldukları da belli değil ama kimlik fotokopisi numaraları var elimizde ona güveniyoruz bakalım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 248 göst.
13 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 475 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 491 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 637 göst.