0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Bilen bilir beni. Gittigi ywre kadar gidio evliligim. 

Bugun dogum gunum. Benbabalar gunu, sevgilikergunu, dogumgunu hic birini bos gecmem ama esim hoc dusunmez simdiy eni yeni dedigi su kendine hedoye sec su su paraya kadae. Hayor dusunuyom aff edersiniz soylemem gerek LAN calisan benim, zaten benim kazandigim parayla alinio hersey simdiye kadar. Eeee baro hediyesi sen git al parasi umrunda degil en azindan adam beni dusunmus almis diye seviniyim ama yok dun aksamdan beri agliyorum. Her yil her ozel gundeki gibo yine bise yok. Aenden gwctim oglumdan hediE bekliom dedimoglunun adina al dio. Zoruma gidio normalde ozel gunleri takmam alisir diodum ben aldikca ama yok... Onsan derki bu kadina hamileyken beler cektirdim, lohusaKen neler cekdirdim yalniz biraktim bari ufacik bir cicegi gectim tas bile verse sokaktan sevincekdim. 

Caliatigim okuka geldim, gelir gelnez os arkadaslar hediye hazirlamis, ogrencilerle kutladik . Ve keosn ufacok cekirsne ailenle guzel bir sabah gecirmisindir ilk dogum gunun oglunla dediler. Cok zoruma gitti... 

Simdi sorum: bugun oftara yemek yapmazsammi bugun ebnom gunim disardan yicem, yprmucam kendimi diyip ? 

Pasta aldim mum koysammi ustune, oglumla ilk dogum gunum, oglumla yalnizda olsa pasta kesecem diyip?  Yoksa sadece pastayi kesip onune koysammi ? 

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Canim. Konudan cok ayri ama yazdigini yani yazis seklin kafami bulandirdi hangi harfleri yazmadiysan resmen okunmuyor. 

Birde sende yapma ona birazda o anlasin 

Ve dogum gunun kutlu olsun inşallah nice mutlu senelerin olur. 
tarafından
Ya bu sesli harfli yazanlarda ayrı bi değişik geliyor allah aşkına yazio edio bunlar ne ya bende hiçbişey anlamadim
(3,156 puan) tarafından
Okurken bende bunalıma girdim
(597 puan) tarafından
Ozur dilerim kizlar hep acele yazmakdan.

Aminnn insaAllah
-Reklam-
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Yazıların okunmuyor kuzum ya 

Ama doğum gününü kutliyim bari 

Iyiki doğdun nice senelere sevdiklerinle hep beraber inşallah 
(597 puan) tarafından
Ozur dilerim cnm ya. Acele yazmakdan hep. Sagol allah rqzi olsun amin
+1 oy
tarafından
Onu lütfen postala artık onu gonderdigin gün güzel bir parti düzenle büyük bir pasta kes ve önüne bak gerçek mutluluk seni bulur inşallah yeni yaşında,hiçbir kadın bu burukluğu hak etmiyor.
(597 puan) tarafından
Aetik bende farkindayim. Yabancilar dairesinde ztn sokayet ettim. Almanyada kalmayi kolay snaio birseyler yapmaisni zorlayin diye. Orda calisna kadin mail olarak yazin ve esinize soylenmemesini (caktirilmamasini) belirtin dedi. Heraeyi yazdim, hamilelikde cektigimi simsi ufaick el kadar cocugumu birakio ise gittigimi onun buraya alismasi icin cabalamadigini vs. Birdahaki randevuda biraz baski yapariz dedi
tarafından
İyi yapmışsın canım inşallah çok mutlu olursun
(597 puan) tarafından
Hatta cocgumu alip goturur diye korkuyorum dedim. OLe bisey yapamaz cocuk bizim vatandasimiz dedi. Ulke aAga kalkar eger cpcugu anneden mahrum ederae alman devleti turkiyeyle catisir dedi
tarafından
Alamaz ya
0 oy
(3,866 puan) tarafından
Yemeği dışardan şöyle , küçük bir pasta alıp oğlunla kutla doğumgününü , doğum günün kutlu olsun bu arada :) ben erkekleri anlamıyorum bu çiçek kopartsa dışardan getirse doğum günün kutlu olsun canım dese ne olur sanki
(597 puan) tarafından
Sagol cnm. Aminn
0 oy
(13,075 puan) tarafından
Senin bu kocadan adam olmaz 
(597 puan) tarafından
Aetik bende farkindayim. Yabancilar dairesinde ztn sokayet ettim. Almanyada kalmayi kolay snaio birseyler yapmaisni zorlayin diye. Orda calisna kadin mail olarak yazin ve esinize soylenmemesini (caktirilmamasini) belirtin dedi. Heraeyi yazdim, hamilelikde cektigimi simsi ufaick el kadar cocugumu birakio ise gittigimi onun buraya alismasi icin cabalamadigini vs. Birdahaki randevuda biraz baski yapariz dedi
0 oy
(359 puan) tarafından

Bazı erkekler umursamıyor canım benim bilmiyorum diğer davranışlarını ama herkes farklı aile ortamında büyüyor ona her doğum gününde hediye alınmadıysa kutlanmadıysa daha çocukluktan böyle alışmış olabilir mesela benimkide beraber gidelim beğendiğin neyse al der bende kaç senelik evliyim tanısın az çok kendi süpriz yapsın alsın istiyorum alırım beğenmezsen falan diyor umrumda değilki bir boncuk olsa kendi düşünüp almış gelmiş bana yeter ama anlamıyorlar maalesef neyse bunada şükür canım hiç tatlı canını sıkma oğlunla nice mutlu senelerin olsun :) 

(597 puan) tarafından
Ya oylede ama benle gidipde begenmio hepsini gectim insan bi iyiki dogudun der ama yok hci bsiey yok zoruma gidii istwe...
(359 puan) tarafından
Haklısın konuştunmu peki yada hep mi böyleydi sonramı değişti yani evlendiğinizden beri aynıysa huyu böyle demekki  veya başkalarına nasıl mesela annesine babasına varsa kardeşine arkadaşlarına arar kutlarmı doğum günlerinde eğer herkese aynıysa ve değişmediyse bu saatten sonra yaptıramazsın canım ama değiştiyse seni kayırıyorsa başka sorun var demekki konuşarak çözebilirsiniz
(597 puan) tarafından
Hayir herkeze ayni sadece iki yegenlerine cok duskun ama kac kez dedim oglumun adina bi hediye bekliom gibisine. Normalde takmam ama hic ilgi gormedigim icin.... Yani berbat giden bir evliligim var, basda cok iyidi sonra sozde aailem arkadasim annem gibi gordugu bi kadinla iliski yasadigini hatta sevgilidende yakin evli gibi olduklarina ogreninceve ben o kadini arayinca, esimin evlendigini soyleyinc, onun planini bozmus oldum . O gunden sonra dusman bildi benim herseyim gozune batti. Halbuki az bile yaptim
(359 puan) tarafından
Evet az bile yapmışsın canım kusura bakma bilemediğim için yanlış anlama büyük konuşmayı hiç sevmem dünyanın bin türlü hali var başıma gelse naparım bilmem ama sen böyle bir adamla bir ömür geçirebilcekmisin yani hayat şartlarını bilmiyorum belki zorundasın belkide çok seviyorsun vazgeçemedin belki çocuğun için katlanıyorsun ama o çocukta mutlu bir anneyi hak ediyor düşman bildi beni diyorsun sen onun çocuğunun annesinin yaptığı hatayı unutturmaya çalışcağınq birde böyle davranıyor Allah sabır versin canım
(597 puan) tarafından
Zorunda degilim. Maddi yonden resmen evin erkegi benim. Tek kurus faydasi yok. Evide ben yaptim hemde hic calismioken. Ama kacarak evlendim ve ikinci evliligim onun baskisi diyelim, arti bide cocugum var artik...

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 156 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
13 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Poncikhanim (1,577 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 139 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birbalannesi (13,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.

380,574 soru

11,394,620 cevap

34,909 kullanıcı

...