0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bundan aldım günde 1 defa falan vermek için kullanan var mı memnun kaldınız mı bide ballı diyo ama +5 ay için sorun olmaz dimi

image

4 Cevaplar

0 oy
(835 puan) tarafından
Bende kullandım bundan canım gece yatmadan önce veriyordum 1 kez bişey olmaz ver
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bence ilk yoğurtla başla 3 gun kuralı ile bisey olmaz ama ev yemekleri daha iyi ben şimdi hersey yediremiyorum
tarafından
3 gün yoğurt verdim canım çok şükür onu sevdi yedi
0 oy
tarafından
Ben bunun tahillisini kullanıyorum canım bunu bilmiyorum
tarafından
Bende kararsız kaldım ya +5 ay olunca aldım artık bende
0 oy
(208 puan) tarafından
Bn 6 aydan sonra vermeye başladım cnm.. Bide ballı dıyorda  sırf ballı deıl bi sürü şey var içinde  bn butun çeşitleri veririm kızıma... ilk aylar muhallebi gıbı yapar verırdım akşam yatmadan önce şuan oyle yapmıyorum her mamasına 2 kaşık koyuyorum hem doyurucu oluyo süt hem bebek kilo alıyo sütle karıştrdıgumdan berı kızım kilo almaya başladı öbür türlü hep ksbuzdı iştahsz yerdu
tarafından
Canım valla zor yedirdim hafif suluydu katı yapmadım ama yine de zor yedi şimdiden ağzını kitlemeye başladıysa vay benim halimee napacam bilmiyorum :/
(208 puan) tarafından
Ooo şimdiden oyle yapıyorsa işin zor canm bnm de kızım kolay kolay hersyı yemıyo Allah yardımcımız olsun
tarafından
Amiin canım. Artık bu hero babyi vermeyi düşünmüyorum çok kustu yaa :( 3 4 gündür pirinç unu ve azcık pekmez karıştırıp veriyordum o biraz kusmasını kesmişti yine ona devm edicem yada arı mama alcam bakalım
(208 puan) tarafından
Cnm prinç unu kabızlık yapıyo ys bnde kızıma verıyordm kestım artk sütünün yetmediğini düşünüyorsan ek mama olarak bebelac yada aptamil ver
tarafından
Yok kabız olmasın diye içine armut rendeledim kakasını da rahat yapıyordu ben biraz erken başlayayım dedim ek gıdaya oda böyle zor oldu ya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 126 göst.
21 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,881 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Dilaraalya (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
14 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde denizimsi (6,235 puan) tarafından soruldu

378,212 soru

11,319,808 cevap

34,765 kullanıcı

...