0 oy
2,201 göst.
Diğer kategorisinde (6,750 puan) tarafından
Nedeni para istemem evde neyim eksikmis kimin kapisina bi tabak bisey istemek icin giduyomusum tamm hersey yemek icmek degil yiyeyecek icecekte hic skntim yok ama para konusuna gelince 5 lira 10 lira 20 lira 3 cift corabim bi taytim bi eskfmanim 2 de tskrtum var aha yaz geldi ogluma kiyafet alincak begendim sectim netten al dedim oha ne kadar pahali bilmem ne bilmem ne ucuz ne var ki allah icin soyleyin  ve 2 yasina gircek oglum var binanin alti markef onunden gecerken ayagini diriyor iceri gircez diye agliyor girmesem ben rezil oluyorum girsem icerde yine ben rezil oluyorum bisey istedjgk zaman almadan aglada aglata cikiyorum artik birde mahalede cocuklar oynarken ellerinde bisey gorse hi hı diye gosteriyor ya aglata aglata eve giriyoruz yada o kisinin elinden aliyoruz yarisini ayip bisey degil mi varlik icinde yokluk yasatmasi ve durumuda gayet iyi ev bizim ustune birde bu 1100 lira cikmis buna durum iyi oldugu icin cikarsa sana bisey alirim demistj cikmis ve bana soylemwdi cok zoruma gitti sabah uyandigimizda baktim e devletten gozukuyor buna sorsdum Bana bisey aoylucen mi para cikmis mi dedim yok dedi yemin et dedim yok aha gostereyim dedi hani sistem coktu acilmiyor yaa ona guvenerek soyledi benimde cok zoruma gitri para kacirdigin insan senin karin karin ve coxugun dedim ben ve senin cocugun giymicekde yemicekse ne halta duruyorsun dsdim a.mina kodum dedi geldi bogazimi skti kafama vurdu bende dogru soyluyosun yaptigin tek sey o zaten yat kalk ama ihtiyac gormeye gelince bilmemezlikten gel dedim amaa nasil bagris cagris sonra oturma odasinda bogazimi skti buna bi tekme attim gittj duvara yapisti birde tokat attim o bana yaptiysa bende ona yaptim sonra komsu geldi kapiya ne oluyo falan bune ki kiza bisey yapiyon zannettim dedi evden cikti gitti ben evde kaldim tabi sonra geldi abla dedi ki su ramazan gununde niye boyle yapiyon bu karina ne alsan ne satsan senin zaten dedi ne eksigi var dedi bende dedim aha gozuyle gormuyor mu bu kadin benim 2parca kiyafetle girip ciktigimi dedim kadinda dddj olmaz oyle sey bu daha genc istekleri var hevesleri var paran varsa yapcak yapsan yapmis olduklarin karin ve cocugun dedi bosucam da bosucam dedi bende buyur bosa i.t kitligimi sanki sana mi kilimcam dedim oda bana o.rusbu kitligimi yok dedi  duzgun konus dedi abla bekara kari bosamak kolay dedj evi satacam sana bi kurus vermicem bende sen vermiyosun zaten devlet veriyor dedim oda dedi iste hapis yatarim yine sana 5 kurus vermem dedi bende bak iste sen boylesin evliligim yurusun tek evi barki parasi batsin demiyonda ev pesine dusuyon dedim ben para isteyince para goz oluyom bunun parasi icin evlenmisim dedim ne parasi zamaninda yanima gelecek paran yoktuda bende almadin mi 50 tl dedim hangi para icin evlenmisim dedjm neyse abla dedi ben bunu alim bize gideljm dedi 2 saat gottim geri geldim anneme babama 1 cift bisey demedim simdi cikip gelecekler yasak var gelirken ceza yerler sonra bu pisligin b.okuna birde 3 bin lira odemek zorunda kalirlar bende gidemedim allah koursun ben biyerde ceza falan yesem bu koca mi oducek allah askina pisi pisi giderim yasak kalksin ilk isim annemlere gitmek olcak uzun oldu

44 Cevaplar

+2 oy
(4,875 puan) tarafından
Senin eşin askeri personeldi sanırım dimi.

Bir şikayetinle mesleğinden edersin onu ona o korkuyu ver sen bak ondan sonra sana el kaldırıyormu .
(6,750 puan) tarafından
Birakti ya canim 1 sene oldu birakali
(4,875 puan) tarafından
Bilmiyodum canım
-Reklam-
+2 oy
(3,532 puan) tarafından
Her seferinde  annenlere  gdip  her seferinde  geri geliyorsun  kocana

Ya para istemeyip  oturcan  yada annengili  uzmuycen 

Allahım yardımcın olsn canım  hep para kavgası  szinki
(6,750 puan) tarafından
Cok cok haklisin istesem olmuyor istemesem olmuyor
(1,120 puan) tarafından
Sizinki laçkalaşmış sizden bişey olmaz
(3,532 puan) tarafından
Gitceksen  geri dönme  kardeşim  geri doneceksende  gitme
(13,203 puan) tarafından
Valla ben de aynısını dedim ne güzel gitmiştin neden geri geldin ki
+1 oy
(160 puan) tarafından
Kafes uygulaması yok mu canım
(6,750 puan) tarafından
Yok canimm
(160 puan) tarafından
KADES olacaktı pardon. İndir bence bidaha el kaldırırsa bas gelsin polisler sen sustugun için cesaret alıyo belkide Allah yardımcın olsun
+1 oy
tarafından
Bekleme bak boğazını sıkmış ya nefessiz kalsaydın ya ara polisi durumu anlat sana izin verirler ceza yemezsin
(6,750 puan) tarafından
Olayi buyutmek istemiyorum herseyi iyice arastirip oyle gitmek istiyorum
(594 puan) tarafından
Bu olayın Bi tık büyümüşünü maalesef her akşam. Haberlerde izliyoruz daha ne kadar büyüsün? Bencede arkadaşın dediği gibi direkt polise git darp raporuda alabilirsin
(1,056 puan) tarafından
Hilal61 çok haklisin
+1 oy
tarafından
Okadar okudum  yazacak kelime bulamadim  allh yar ve yardımcınız olsun inşallah  o pisligide  allah'a havale ediyorum 
(6,750 puan) tarafından
Bende allaha havale ediyorum
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Sen o eve bı noterde bı el koydur satamasin o komşunun da anlindan öperim çok güzel konusmjs ama kocan da karakter yok ise bu böyle gider ailenden de gizleme arkanda olduklarını bilsin 
(6,750 puan) tarafından
Allah belasinj versin valla tamm 7 senedir hayatimda 3 senedir evliyizz hic bunu yapacagi aklima gelmezdi ama cok kirildim cok anneme anlatsam burayi basina yikar su yasak bi bitsin el koycam daha once yapcaktim ama sirf huzurum bozulmasin diye yapmadim ama bu evde hic bir garantim yok zaten bozulmus olan huzur birazda oyle bozulsun
(12,773 puan) tarafından
Bı şey olmaz hiç değilse bırakıp gidersen gelirim yok der sin sana nafaka bağlanie boşanır san o çocuğa 2 kurs vermemesini devlet elinden alır yazık çok üzüldüm gerçekten çocuk bu herşey istiyo çünkü sizi varla imtahan etmesi çok üzücü
(6,750 puan) tarafından
Aynn valla coxuk laftan sozden hic anlamiyor ki 1 kurus vermezmis bana para para deyip duruyomusum para istedigim zaman benden kotusu yok agzimi acmasam benden iyisi yoktu dune kadar
(12,773 puan) tarafından
Öyle şey olmaz işte  çocuk var bı şey olsa düşse açık doktor gitmeye para lazım
Sana maaş alınca 100 200 de olsa vermesi gerekiyor  herşey yiyecek değil bak giyecek yok diyon hadi onuda geçtim çocuğun öyle nefsini korlememek yanlış o yanlış anlama asla beni aç gözlü olur saldırır hırsızlık bile yapar çünkü çocuk görmüyor ki kolay yolda kazanmak ister karakterine cok kötü zarar veriyor  ama istediği 1 2 şey alaan doğru ogretissin olduğunda alırsın olmadığında para yok der sin  o cocukda anlar inanır
0 oy
(8,883 puan) tarafından
Ah cnm ah ya.. bi dayak yemediğin kalmştı onu da yapmş sonunda adi herif.. hayırlsı olsun hakknda
(6,750 puan) tarafından
Elleri kirilsin butun gun dua ettim allahim o vuran elleri kirilsinda oyle gelsin eve diye
(8,883 puan) tarafından
Amin.. pişman bile deil yaptğndan bide
(209 puan) tarafından
Hiç bir şey olmuyo sapasağlam geliyo benim etmediğim demediğim kalmadı Gine ben çektim
(209 puan) tarafından
Kocam denen adi herif de öyle etmediğini komadı ne yedim ne içtim herşeyi kıskandı kimse inanmıyor ama gerçekler bu hamile halimle ne dayakla yedim insan adi Olur işte ne desen ne yapsan yaranamazsın vurmayı almamayı bir şey sanıyor aynısını kendine yapsan acaba kaç gün durabilir yanında
0 oy
(434 puan) tarafından
Allah iyilik versin inşallah canım bebeğinle senin için güzel  bir ömür olur bundan sonra inşallah Allah kocanada akıl fikir versin içine merhamet versin insâllah
(6,750 puan) tarafından
Amin allah razi olsun kedjni  o kadar caresiz hissediyorum ki valla biri olsa sarilsam sabah kadar aglasam
(434 puan) tarafından
Eşinle sakince konuşmayı denediniz mi bağrışmadan
(6,750 puan) tarafından
Neyi konusuyum ki suclu benim para kolay mi kazaniliyomus herseye para mi verilirmis biz oyle kolay kolay disarsan bisey yemeyiz bi cigkofte isterim almaz bi doner ceker canim almaz hammurger dedim almaz amaa evede mesela annemler gelir benim sevdigimi bildikleri icin alirlar herkesten once yer kalkar bu benim dahada coj zoduma gidiyor enayi yerine koyuyor insani kendi cebindekini yemez
(434 puan) tarafından
Valla en çok üzüldügum cocugu aglatip almiyormus ya birsey ona uzuldum yani... Ne diyim belki duzgunce konusunca bir vicdani varsa belki anlar dedim ama. Nasip insallah o cocuga gereken babaligi yapar.
0 oy
(7,126 puan) tarafından
Ah canım benim ya bu gerzek kocan parasını mezara mi goturcek ne kadar yanlış yaptığı ne kadar üzücü bir durum... Rabbim akıl fikir versin ne diyeyim :( Aile olamamış maalesef..
(6,750 puan) tarafından
Allah islah etsin butun gun dua ettim ki elleri kirilsinda gelsin eve diye
(7,126 puan) tarafından
Amin inşallah... Yani ne istiyor Allah'tan bilmiyorm ki bir çocuğu çikolataya muhtaç edecek kadar ne yaşamış ...
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hersey geçtim de insan evladına yokluk  çektirir mi ya küçücük çocuk insan onun isteğini almadan eve getirir mi ağlatma ağlara bide varken yazıklar olsun pinti adam ben asla çekemem ya sen yemiyeceksen çocuğun yemeyecekse mezara mı götürecek.......
(6,750 puan) tarafından
Valla cektiriyor allahim onu bildigi gbi yapsin
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Ya zaten sizin icin kazaniyor olmasi lazim sizin yemediginiz parayi ne yapacak cocugunun isteklerini yapmayacalsa sana ust bas kiyafet almayacaksa alsin o parayi bir yerine tobe tobe sinir oldum ya hala evi satarim bilmem ne senin esin pinti heralde yada parayi yedirdigi baskasi var kzuim Allah yardim etsin kalma tabi orda ailen arkandaysa durma ondan ne es ne baba olur
(6,750 puan) tarafından
Yoo konusmuyor aksam iftara gelmedi gitrj o cok  b.okunu yedigi anasinda yapti geldi isftari o anasida allah islah etsin
(1,617 puan) tarafından
Gelmezse gelmesin pislik sana kalkan elleri kirilsin inslah annesinin demesi lazim zaten ne isin vae burda git karinin cocugunun yanina diye Allah yardimcin olsun canm eger kalmak istemiyorsan polisi ara istersen polisle git ailenin yanina
(6,750 puan) tarafından
Annesi zaten 4 gozle bekliyodu beni dovsun diye allah annesinjde bildigi gbi yapsin knunda yatacak yeri yok zaten
(1,617 puan) tarafından
Valla bu kaynanalara ne oluyorsa sanki gelin degil de kuma aliyorlar kendilerine insan oglum mutlu olsun evi barki yerinde olsun ister
(6,750 puan) tarafından
Benimki 5 kurus etmez alalhindan bulsun
0 oy
(1,004 puan) tarafından
******** pişik, gün yüzü görmesin nankör, 

Kurban olsun sana ve o meleğe. Ahı kalmas ondan. Çok üzüldüm sana ve oğluna. Ailen arkanda dursa gitsen onlara boşa bu cimriyi. Gelecek karı yemen ümüğünü sıkar. O ev satılsa bile hakkınız var. Donina kdr vermek zorunda
(6,750 puan) tarafından
Evi benden once aldigi icin hakkim yokmus varsin olmasin benim oglum mutlu huzurlu bi yuvada buyumucejse bu evin hic bir anlami yok
(1,004 puan) tarafından
Kesinlikle öyle, ne olur oğlunu o cimri ile büyüklü baksana vurmuş sana. Ailen yasak sonrası gelip seni alsa! Git o evden, pislik  ş.erefsiz
(6,750 puan) tarafından
Ilk olarak su evi benden izinsiz satamamasi icin bir sirh koydurumm ondan sonra kendim gitcem
0 oy
tarafından
Allah o herifi bildiği gibi yapsın. Evladından sakındığı para boğazında kalsın. Varını yoğunu evladına harcaması dururken napacak o parayı. Var yemez pis herif 
0 oy
tarafından
Kolay kolay bu gibi durumlarda yorum yapmam etkilememek icin ama o çocuğa icim cız etti ayağını diretiyo filan dedin ya ailen arkanda anladığım kadarıyla ailene git biraz orda kalsa akli başına gelsin. Maddi drum olmayıp alamiyrsa diyecek laf yok ama varlık içinde durup çocuğunu karisini mağdur edenden ne koca nede baba olur birde siddet var ****** herif ne olacak .sz yemiyeceksenizde kim yiyecek umarim hersey yoluna girer canim hakkında hyrlusi olsun
(6,750 puan) tarafından
Cok saol canim bu ramazan gununde bana dua et yeter benim icin
0 oy
(835 puan) tarafından
Adi herif yaa kadına el kalkarmı seni sevse onları yapmaz zaten canım Boşan gitsin ne çekiyorsun ki yazık günah çocuğunun psikolojisi bozulcak
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Allah'indan bulsun parasını g*tune durup kezarami götürecek tövbe tövbe ya pinti bakamayacaksa sen o çocuğun vebaline girmeyecek biz kiradayız yinede kısmıyla boğazımızdan yazıklar olsun 
0 oy
tarafından
Sana şöyle deyim herşeyde gözüm kaldı Allah'ın eriginde bile gözüm kaldı 3 senedir gözümü doyurmadi bir kere olsun şu eriği almadı ,kıyafet alınacak gözüm kaldı ,çocuğa aynı şekilde ,herşeyde gözümü bıraktı ,eve gidilir alışveriş yapılır bu tamamen bitip canımız çok isteyene kdar almaz yani herşeye aç bıraktı ne biliyim hayırlısı insallh oyle anlatonca eşimi gördüm ,Allah hakkiniDa hayırlısını versin insalah
(6,750 puan) tarafından
Amin canim cok zor boyle yasamak haa birde herseyi biliyor pturuyor anasina halasina bacisina oylr laflar ediyor ki ben kadin olsaydim kollarimi bilezikle doldururum soylr yaparim boyle yaparim diye ee ozamn ben neyim benim hic mi aklim yok
tarafından
Seni hi. Uapiyolar işte ,amaan valla umursamıyorum bende şiddet yok ,şiddet olsa bisanirdim arkanda duracak varsa bosan
0 oy
tarafından
Uaziyi tam okumadik ama baslik herşeyi acikliyir allah esini islah etsin bacım insallah bidaha yapmaz
0 oy
(75 puan) tarafından
Allah yardımcin olsun nasıl eşler var ben kendi eşime kurban olim benim eşim kendine almaz bana alır dışarıdan yemek ben istemem o zorla getirir hamileyim şimdi aklı  gitti ne yapacağım diye gerçi hamile kalmadan öncede böyleydi herşeyin hayrlısı olsun birdaha sana vurmasına asla izin verme 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kuzum helal olsn valla mutlu oldm sessiz kalmamana ezidrme kendini boşan boşanma düşüncende vrsa ona belli etmeden malları devredemesn bişey koyuyolar ya onu yaptır
(6,750 puan) tarafından
Onu arastircam canim bosanmasam bile ben olmadan hic birsey yapamasin diye elimden geleni yapcam
(7,768 puan) tarafından
Boşanmıcam diyosn hala yapma nolur bu adamla olll mazz

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,018 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 2,801 göst.
1 Şubat 2020 Aile kategorisinde Eflin (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 439 göst.
29 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu