0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok yorgunum arkadaşlar evlendiğim günden bu yana 1 gün boyunca güldüğüm bi günüm yok herşey çok zor oldu herşey burnumdan geldi yaşamak çok zor insana aldığı nefes bile zor gelir mi yemin ederim nefes alacak halim bile yok evlendiğim günden bu güne hep tek duam al Allah'ım canımı yaşamadığım şey kalmadı şiddet küfür hakaret herşey 6 ay çocuğum olmadı diye duymadığım laf kalmadı eşimden şimdi bir kızım var 3 aylık yanımda bazen onu öpüp koklayınca unutuyorum herşeyi ama çoğu zaman yetmiyor o bile unutturmuyor yaşadıklarımi bana dua edin ne olur ölüp gidim bu dünyadan artık dayanamıyorum lütfen

12 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
Canım ailen yok mu gidecek isyan etme lütfen 
(1,006 puan) tarafından
Yavrunu düşün öyle Allahım canımı al falan deme sana bir şey olsa ona kim bakacak bu dünya imtihan dünyası rabbim seni de böyle imtihan ediyor o yavrunun hatrina sabret rabbim yardimcin olsun ferahlık kolaylık versin sana canım benim ağlama
tarafından
Nefes alamıyorum artık
(1,006 puan) tarafından
Çok zor durumdaysan kadın sığınma evine de mi gidemezsin
tarafından
Gidemem ben annemi düşünüyorum benim yaşadıklarımı çektiklerimi öğrenirse mahvolur
(1,006 puan) tarafından
Vala bunlari çekeceğine  annene soyleyecen kurtulacan o zaman canim
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
Sen ölünce o minicik yavrun sensiz napacak onu düşündün mü canım ölmeye iman olarak hazır mısın bunları düşün ve ölüm aklına geldiğinde o sabiyi düşün 
tarafından
Yapacak başka birşeyim yok
(160 puan) tarafından
Ailene anlatamaz mısın
tarafından
Anlatamam benim 4 abim var bana yapılanları duysalar dava dövüş çıkar ben onların başını yakamam
(160 puan) tarafından
Ne deyim canım sözün bittiği yer ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin seninki o hesap dediğim gibi Rabbim yar ve yardımcın olsun
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sen ölmek istiyorsun da kızın ne olacak elini bir yere çarpınca kim öpecek Anneler gününde mezarına çiçek getirecek boynu bükük şekilde 
tarafından
İnan yaşadıklarımı görse büyüyünce daha çok bükülür boyunu
(6,136 puan) tarafından
Bükülmez belki Allah bir kapi acar ölüm care değildir o sabiyi dusun şuan sana muhtaç hersey imtihandır gecer ama annesi ölünce onu doğuran bir daha dünyaya gelmez
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama inan hiçbirimiz pamuklar icnde degiliz
tarafından
Öyle ama bilmiyorum benim eşim çok kötü
0 oy
tarafından
Yavrun sensiz napar deme öyle. Eminim çok zor yaşadıkların ama o minik yavrunun annesiz kalması herşeyden daha zor olur. Allah sabredenlerle beraberdir unutma 
tarafından
Hep öyle düşündüm iyi olur dedim sabret dedim kendime ama herşey daha da kötü oldu
tarafından
Sen ümidini kesme. İnan çook zor şeyler yaşadım bu saatten sonra mümkün yok hayatım yola girmez deidm. Ama Allahın ne kadar yüce olduğunu hayatım mucize bi şekilde düzene girince bir kez daha anladım. Gerçekten Rabbim ol diyince olur. Sende olması için duadan hiç ayrılma. Bi bakmışsın o seni ezenler beğenmeyenler bi anda el üstüne tutuyor kıymet veriyo.
tarafından
Hiç sanmıyorum Canım ama artık dua edicem bakalım nasıl olacak
tarafından
Sanmıyorum diyerek Allahtan ümidini kesersen olmaz ki. Yaradanın gücü herşeye yeter.
0 oy
tarafından
Canım sen annesn o yavrunun sana ihtiyaci var nasıl onu bırakıp gitmeyi düşünürsün böyle deme dua et inşallah yoluna girer her sey
tarafından
Hicbisey iyi olmuyor daha kötü oluyor
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kiz oyle deme ya ALLAH gönlüne ferahlık versin 
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(434 puan) tarafından
Bu dünya imtihan dünyasi acılar olacak sabır etmek bizim göremiz sabret Allah ferahlık verecektir sana. Dua et Allaha Yardım iste. Insallah icinde ki kotu  hisleri alir götürür huzur ferahlik versin Rabbim içine inşallah. 
tarafından
Amin Allah razı olsun hepinizden
(434 puan) tarafından
Sendende Allah razı olsun inşallah.
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Tovbe niye oyle diyorshn cnm bak Allah sana nur topu gibi evlat nasip etmis bebegine saril cozulmeyecek mevzu mu var esinle konus ailene anlat hicbirsey cozumsuz degil
tarafından
Eşimle hep konuşuyorum ama aileme hicbisey anlatamam
(1,662 puan) tarafından
Esinle cozemiyorsan ailene anlatmak zorundasin canm canindan vazgececek kadar sana eziyet ediyorsa ailene anlat nden anlatamam diyorsun
tarafından
Anlatamam benim 4 abim var bana yapılanları duysalar dava dövüş çıkar ben onların başını yakamam
(1,662 puan) tarafından
Ama boyle de sen uzuluyorsun canm ne deyim bilemedim Allahcyardimcin olsun kocana vicdan merhamet versin
tarafından
Amin dua etseniz yeter benim için
0 oy
tarafından
Lütfen Allah tan hayır dua isteyiniz ölümü ne bir sn geri ne bir sn ileri alabilirsin onun yerine yaşadığım müddetçe Rabbım hayır kapılarımı aç Rabbım bak ne güzel nimet vermiş kız evladı vermiş ki iki kez şanslısın bende çok zor şeyler yaşadım yaşıyorum ama Rabbım e sığınıyorum. Lütfen elindeki nimetin kıymetini Rabbım onun güzel gününü göstersin eşinize de güzel ahlak versin. Yaşananlar insanı kopma noktasına getiriyor ama hz Yakup unda dediği gibi biz kullarına güzel bir sabır gerek. 
tarafından
Doğru söylüyorsun canım biraz iyi oldum sayenizde ama biliyorum hicbisey düzelmiycek
tarafından
Allah tan umit keserek edilen dua tabi kabul olmaz Rabbım istedikten sonra O nun olduramayacagi durum yok inarak Allah a guvenwrek dua edin. Siz epey yipranmissiniz bir süre uzaklaşın tebdil i mekanda ferahlık vardır. Biraz dinginlestikten sonra neler yapacağınızi sakın kafayla düşünün buyukllerinizle istişare edin. Rabbım doğruyu kalbinize ilham versin.
tarafından
Amin sağol
tarafından
Bir şeyi çözmek için bir harekete geçmek lazım değil mi ailenizin yanına gidin konuyu muhakkak açın böyle gizleyerek saklayarak sonuç elde edemezsiniz en azından kafanızda net bir potre oluşur ailenizin desteğini alıp almayacağınza göre biraz kafanız dagilir
0 oy
(288 puan) tarafından
Ölüp gıdım diyorsun çocuğun ne olacak peki ölüm kurtuluş değil bende çektim hatta evlat acısı dahi çektim birgün olsun ölim kurtulim demedim beterin beteri var bu dünya imtihan dünyası buda senin imtihanın demek şükret öpecek bir evladın nefesin var bak kendin de diyorsun bazen onun öpüp koklayinca unutuyorum herşeyi diyon ne güzel bende toprağını öpüyorum burda sorunu olan bir sürü insan var emin ol lütfen kalk abdest al aç ellerini rabbine ALLAH büyük 
tarafından
Rabbim sana sabır versin ben bu kadar şeyin üstüne evlat acısı da çeksem deliiririm heralde
(288 puan) tarafından
RABBİM sabrını da veriyor Rabb'im göstermesin onun için evladın için ayakta dur sabret insALLAH RABBİM herşeyin en güzeli sana nasip eder
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(755 puan) tarafından
Canım anneme anlatsam dayanamaz demişsin peki annen evlat acısına dayanabilecek mi bunu göze alabiliyor musun? Ailene evlat acısı yaşayacaksın evladını annesiz bırakacaksın bunları nasıl göze alabilirsin bence yaşadıklarını annene anlat uygun bir dille abilerinle konuşur belki düşündüğün gibi bir şey olmaz bosanirsin evladına annene acı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 263 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Safiye12 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 909 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
+3 oy
37 cevap 1,256 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 355 göst.