0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (356 puan) tarafından
Kizlar geçen cuma halıları mı verdim yıkamaya ariyim bakım dedim ne zmn gelir bilgi verirler ina gire dedim gene evden geçim kadın bilgi vericz deyip kapatıyor ama dönmüyor bende en son msj attım donecem dedi dönmedi sonra aradı işte 3 parça mı vardı  halılarınız dedi yok deizm 8 tane hali ***** mı ne diyor ki 2 tanesi yıkandı gönderelimmi bende dedim ki hepsini yikayip bir  gönderin akşama dönüş yaoacaz dedi ay kızlar nasıl sınır oldum bi an dedim ki acaba halılara bsy mı oldu gelip aldıklarında acil mi dediler evet dedim kızım küçük emekliyor durmuyor tm dediler ama böyle yapmaları sınır etti ne böyle parça parça göndermek yaşayan  var mı bu durumu kızlar umarım sağ salim gelirler 

5 Cevaplar

0 oy
(3,830 puan) tarafından
Fatura vermişlerdir sana hiç bir şey yapamazlar o yüzden
(356 puan) tarafından
Anladım cnm saol ims akşam olsun gene  ariyimmi  onlar aramasa ya da obur gunsabahi mı beklim
(3,830 puan) tarafından
Sen ne olur ne olmaz sesini kaydet konuşurken
(356 puan) tarafından
Demi saol vala ay öyle yapacam vala gelmezse
(3,830 puan) tarafından
Yarın sabahı bekle arayacaktınız ne oldu sizi bekliyorum falan dersin belki onlar arar
(356 puan) tarafından
Tm cnn çok saol tsk edeiem
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Canm benm annemde halı yıkamaci ilk defa böyle bişey duydum herkesin kini güzelce yıkar paketler ve bir götürür . Parça parça olmaz . Bide aciliyetli olanları hemen yapmaya çalışır . 
(356 puan) tarafından
Vala cnn kadının bana dediği bu oldu 2 parça yıkandı gönderek sınır oldum bende çok gönderirim ilk defa öyle oldu inş bsy çıkmaz ya ev halısız olmuyor
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bayramdan dolayı yoğunluk olabilir belki ama benim bildiğim parça parça olmaması lâzımdı belki bayramdan çok yoğunlardır onların çalışma tarzı farklıdır hepsini bir araya katıp önüne geleni alıp yıkıyor olabilirler
(356 puan) tarafından
Belki cnn inş bsy yokta sorun dgl kızım emeklemiyor yoksa kalsın
(1,343 puan) tarafından
Birşey olmaz inşallah içini rahat tut bayramdan dolayı yoğunlardır
(356 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Yıkayınca getirirler ne diye arayıp duruyon sende 1 haftaya anca getirirler kadın sinir olmuştur arayıp duruyon diye :D

(356 puan) tarafından
:)))kız 2 kere aradım bilgi istedim onada domus yapmadılar ben sınır oldum o dgl işi bu bedava dgl ya sonuçta ay gülesim geldi yorumuna:)
0 oy
tarafından
Bayram zamanı ya yoğun oluyorlar canım. O yüzden 1 haftayı bulur gelmesi. 
(356 puan) tarafından
Yarın 1 hafta olacak inş cnn getirsinlerde:)
tarafından
Insallah getirirler :)))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 106 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde tugbabirol28 (1,684 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 161 göst.
0 oy
10 cevap 212 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (45 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...