0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (389 puan) tarafından
Sürekli uyku halindeyim kızlar hamileliktenmi bilmiyorum 32. Haftadayım kızım var 2 yaşında o uyusa bende uyuyorum hemen iyice tembeleştim namaz kılayım diyorum biraz toparlanayım falan şeytanlar mı bindi tepeme ne hiç bişey yapamıyorum sürekki yatayım istiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(3,100 puan) tarafından
Benden bahsettin galiba canım :)) benimde dünya iş var kalkipta yapasim yok hatta surda uyusam diyorum
(389 puan) tarafından
Aynen gündüz uyuyorum gecede erken yatıyorum üstelik öyle vi ağırlık ya
(3,100 puan) tarafından
Psikolojik bence benimki ama senin belkide gebelikten canım benim oncedende vardı ilk kızımı doğurduktan sonra öldü şuanda gebeyim ama
(389 puan) tarafından
Evet olabilir başınız sağ olsun bu arada Rabbim karnınızdakini sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin
(3,100 puan) tarafından
Yok bacım kimse olmediki neden basın sağ olsun dedin
(3,100 puan) tarafından
Kız pardon yeni gördüm otomatik ya klavye öldü yazmış tövbe estağfurullah Rabbim korusun kizimi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal ya. Ben de kızımla yatar uyurdum. Vıcüt ağır artık ondan oluyor 
(389 puan) tarafından
Evet iyice ağırlaştım canım ilk hamileliğimde bu kadar ağırlaşmamıştım daha dinç tim bunda ölü gibiyim
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hamilelikten o canım üstünde ağırlık ta olabilir bi silkelen namazını kıl duanı oku iyi olur inşallah 
(389 puan) tarafından
İnşallah canım kılıcağım Allah'ın izniyle evet üstümde ağırlık var ilk hamileliğimde böyle değildim
0 oy
tarafından
Hem mevsim değişti insan mayışıyor  hemde hamileliğin etkisi canm bende 28 haftalık hamileyim ve 2 buçuk yasinda oğlum var  bulduğum her fırsatta uzanıyorum uyumak istiyorum .
(389 puan) tarafından
Galiba bahar yorgunluğu falan canım aynı durumdayız valla bende öyleyim uyuyorum kahve içiyorum üstüne anca enerjim geliyor sonra yine halsizlik uyku hali geliyor akşamda erken yatıyorum anlamadım bu işten bir şey
tarafından
Aynen canm haklısın ben oruç tutuyorum diye daha halsiz oluyorum akşam da iftarı açınca hemen işimi bitiriyorum ki rahat rahat dinleneyim
0 oy
(249 puan) tarafından
Kanına baktirdinmi bak mesela gecen kan verdim demirim yerlerde bende oyle devamli uykum var yorgunum saglik ocaginda olctur kuzum bide hamilesin ya havalarda sicak 
(389 puan) tarafından
Kan değerlerim iyi canım hatta doktor iyi diye kan ilaçlarını bi gün al bir gün alma dedi sanırım son aylarda olduğum için böyleyim ya :/
(249 puan) tarafından
Kiyamam ya bende 3 tane sezaryen dogum yaptim ondanda dustu bide adetlerim 15 gun suruyo oyle :(
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ya yemin ederim aynıyım 3 gündür göz kapaklarım ağırlaşıyor. Yorgun değilim yani gece uykumu da alıyorum sürekli esneme yorgunluk hali anlamadım bende
(389 puan) tarafından
Evet canım nazar mı desem bahar yorgunluğu mu hamilelik mi bilemedim
0 oy
tarafından
Yalniz değilsin kuzum. Bi an ben yazdım sandım bunları:)
(389 puan) tarafından
Hepimiz uyku modundayız bebek doğunca napacam bilmiyorum inşallah düzelirim o zamana :)
tarafından
5 aylık kızımla zombiye döndüm diyebilirim:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 173 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gülnurknd (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.
21 Aralık 2018 Aile kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 172 göst.