0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Kızlar sinirden artık beynim uyuşuyor ya. Küçücük sokakta düğün yapıyorlar resmen evde bütün ses çocuk uyuyamıyor ya. Kızım olduktan sonra sokak satıcılarından mahalle düğünlerinden nefret ettim :D Bi gidin de uyuyun artık değil mi ya. Şikâyet edesim geliyor güzel günlerini bozmayım diyorum ama sinirlerim çok bozuldu artık. Siz neler yapıyorsunuz bebeklerle nasıl gidiyor hayat? Kızım doğduktan sonra bi çok şeye farklı bakmaya başladım sizde neler değişti kafa dağıtalım azcik :)

8 Cevaplar

0 oy
(285 puan) tarafından
Ya bebeğim sese aşırı hassas hemen uyanıyor sokaktan biri geçse sinir sinir oluyorum:D çok sessiz bir ilçede yaşıyoruz sadece akşam.ust komşu çok sesli bir şekilde çocuklarıyla çıkıyor merdivenden Allah'ım istemszice aşırı sinir oluyorum:)
tarafından
geçen gece emmek icin kalkti kizim ama uyucak gozler kapali icimden diyorum insallah esim donmez diye düşünürken döndü hadi kalkti döndü babasının sirtina tirmanma en sevdigi sey uyandirdi adami bir saatten fazla oynadi oturdu konustu biseyler anlatıyor soyluyor derken esim dedi gideyim bende uyusun yerine yatirinca cagirirsin zaten uyumasi iki saati buluyor zorla uyuttum yattim.yanina hemen yataginada yatmiyo once.bazada yatacak dedim emmeye kalkinca esimi çağırırım. on dakika olmus uyuyali esim gelmis tutmus elimi unuttun beni diyo neyse kizimi yerine yatırdım esim yattı uyudu benim uykum kac tekrar dalana kadar esimi durtup durdum unuttun beni diye gulme krizi geldi cocuk gibi gelmis basima :) o uyuyor ama ben durtuyom gülüyor hopp gene uyuyo
(198 puan) tarafından
Hahah :) Bende eşime diyorum ki baba olmak vardı hem çocuğun var tadını alıyorsun hemde sen bakmıyorsun mükemmel bi olay :D Bi kerede onlar uyutsa bekleselerde biz uyusak keskee
tarafından
esim en buyuk destegim kucukkende aliyodu bakayim sen uyu diye ama bizim cadinin uyku problemi var bi tek bende uyuyor aliyor oyalamaya calisiyor is yapayım ama beni istiyor babada yanimizda olacak oynicaz :) keske diyorum babalarda emzirebilse :) diyorum bende hadi git baban uyutsun diye ne zaman soylicem
(198 puan) tarafından
Maşallah de canım her yerde söyleme :) Benim eşim hiçç denemedi bile bi iki kere çok önemli bi isim varsa belki :) Sevmeden sevmeye gelir gider :D Canım biz yatıyoruz artık inşallah. Sizede hayırlı geceler :)
tarafından
iyi geceler canım :)
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Herşey değişti canm bersey benm kızda patatesci die bagirio artık:))
(198 puan) tarafından
Hahah çok güzelmiş :)) Anne olmak mükkemel olmakla birlikte çok zormus ya
(446 puan) tarafından
Ewet öyle ama onlar ewimizin nesesi
(198 puan) tarafından
Evet işte mükemmel diyorum ya :)
0 oy
tarafından
Ben de sırf bu yüzden bebeğimi sese alostirmak istiyorum bakalım nasıl olacak 
(198 puan) tarafından
Canım hayallerini yıkmak istemem ama alıştırmaya bi ilgisi yok bence. Biz hep kalabalığız sürekli birileri oluyor susturamıyorum ama kızımda istikrarla uyanıyor televizyon yanında başında müzikle felan uyutmayı denedim o kadar alışsın diye ama yapı meselesi bence anasına çekmiş
0 oy
tarafından

Bende ayni dertten muzdaribim. Sokagin basinda nerdeyse her gece düğün var. Muzik sesine alıştı kizim artk ama bi de kurusıkı silah(öyle umuyorum) atiyolat. Foto yan çıktı birşeye benzetemeyenler icin :D

image

(198 puan) tarafından
Inşallah kuru sıkıdır gerçekten.... Çok düşüncenizler ya kuru sıkı olsa bile insanları tedirgin etmeye ne hakları var ki. Mermili oyuncak tabanca al bi tane eline burdan sık önüne gelene :Dd Benim meyve felan firlatasım geliyor ya ahsjdkd
tarafından
Valla bi kere 1 e kadar sürdü müzik polisi arycaktm esim aratmadi. Kendisi uyutmak icin uğrasmadığı icin tabi
0 oy
tarafından

Her gün iki kere hurdacı iki kere patates soğancı akşamları arabasıyla şarkı çalarak gezenler.. bol bol bela okuyorum ben. Kızım doğduktan sonra üzerime yapışan şey oldu bu resmen :D

13 aylık benimki: )

(198 puan) tarafından
Aynen aynen bide son ses müzik dinleyenler var bide ankara şahinde sos ses müzik dinlenmesiyle meşhur :Ddd Gerçekten insan kendini çok zor tutuyor binada bi tane daha bebek var oda habire ağlıyor gidip annesine sarılasım geliyor ya :D Çok düşüncesizler cooook
0 oy
tarafından
saat sekizden beri uyutmaya calisiyorum bilmem kac kez kalkip oyun oynadi durdu artik yoruldum. bizimde oglen uykusuna yeni alismaya basladi tam daliyor zorla oda yine bir iki saat cabayla eskici geciyor esimle gecen eve geliyoruz eskici geliyor karsidan dedim sunu bi dovde gecmesin burdan :) 
tarafından
babasi neden kapidan baktı neden yurudu neden derin nefes aldi uyumamak icin elindem geleni yapıyor kizdim yat cabuk diye anliyorda artik tam sakinledi kalkip oynamayi bıraktı esim carsidan geldi o sira dis kapida yattigi yerden gozukuyor baktım yuzunde güller açıyor babasi gelmis hemen kucagima atildi kac kac oynamaya :)
(198 puan) tarafından
Kuzumm ya yerim :)) Kızsan kızılmıyorda çok tatlılar ya :)) Insan tam sinirlenicek biliyormuş gibi bakıp gülümsüyorlar ya bayılıyorum ya :)
tarafından
aynen kizamiyosun ki gulesi geliyor insanin sevimliler :) aman iyi olsunlarda napalim sizdi resmen suan ama basinda bekliyorum illa kalkiyor 15 20 dk sonra
(198 puan) tarafından
Aynen ya iyi olsunlar da dediğin gibi uğraşıcaz bi kaç yıl ne yapalım :) Biz yatıcaz inşallah şimdi sizede hayırlı geceler :)
tarafından
iyi geceler canim benim bizim uykularimiz bebislerin olsun insallah tatlis tatlis uyusunlar sabah kadar
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bizim mahallede her hafta düğün var bi bitmediler dugun salonu gibi mubarek bende nefret ettim gündüz aliyorm kizimi dışarı cikiyorm en azından arabasinda uyuyo aksamda kaynanama gidiyorm napiyim
(2,931 puan) tarafından
11.30 son zaten yasak gec saate kadar çalması
(198 puan) tarafından
11.30 bile çook fazla en geç 10 olmalı bence. Bide öğlenden başlıyorlar
(2,931 puan) tarafından
Ya gec baslamali ya erken bitmeli bence
(198 puan) tarafından
Bencede.. Neyse dururlarken biz yatalım artık hayırlı geceler :)
(2,931 puan) tarafından
Hayırlı geceler :)
0 oy
(747 puan) tarafından

Ay canım ya hiç sorma hiç abartmıyorum bizim burdan günde 10 kez falan darıcı geçiyor hemde şöyle diyor KAYNAMIS SÜT DARI SICAK SICAK KAYNIYOR BUNLAR :D BIKTIM artık zabitayi arayasim var meger adamin evi burdaymis o yüzden sürekli burdan geçiyor ahh bide su motorlu gençler bi ses yaparak geçiyorlar burdan onların da evi burda artık kızım uyanacak diye saydiriyorum onlara

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 338 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 260 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Birkullanici00 (175 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 291 göst.