0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
ıstediği olmuyca disleri sikiyor veya sınırını alamiyca bana vuruyor ama öyle sey degil bi ara oldu bırakmıştı simdi tekrar basladi.. bu aralar hatta onunla beraber bende cok sabiriz olmaya basladim.. cok sinirleniyorum cok kotu bağıryorum sonra ozur diliyorum öpüyorum okadar.. 

Muskluktaki sulara takti oynayayim diyo 

Cogunlukla uslu sakin bir çocuğun var simariktir ama soz dinler eger aciklamasini yaparak hayir diyorsam ama bu aralar bende sabirisz oldugum icin oda cok huysuz oldugu icin asiri sinirli.. napıcagini sasirdim esimle bu yuzunden tartışıyoruz.. 

Sen cocuga herseyde bagriyorsun valla billa herşeyde degil.. bu zamana kadar hep hayir annecim olmaz iste bal hayir o cani yanar vurma gibi ornekleme yapıyorum soylerim halada hepimiz yapıyoruz bazen dayanamıyorum herseu benim üstüm de sagimsun yijr yardimci oluyor esim ama esim bu pandemi olmazsa cocugu gördüğü yokyu şimdi gelmis ben yetistircem soyle boyle.. hic birrseyde yapmiyor aliyor ua istediğini yapıyor yada susmasi icin daha sinir bozucu seyler yada baska baksa seyler istee.. 

Ama ben oyle değilim hayirsa hayirdir..  veya baska güzel yontemler.. he esimde yapıyor hep kötü degil tabiki kimsenin hakkini yemek istemem 1.80 yardimci oluyor ama is yemek gibi mesela eskiden bisey sey okdugunda onu baska yone ceviriyordu suan yemiyor tabi

2 Cevaplar

0 oy
(5,378 puan) tarafından
Benim kızımda bagrıyo bişey isteyince bagırarak yaptırıyor onuda parkta bagırarak oynayan çocuklardan öğrendi yoksa bilmezdi bagırma yı bazen kulağım sağır olcak diyorum. Allah yardımcın olsun istediği olcak diye hırçınlaşıodur
tarafından
Demii esim diyor bu senden goruyor bu siniri diyor.. anlatsam agzin acik kalir.. kendi kardeşinden sey ediyor oda biliyor aslında kardesinin nasil bir ortamda buyudugubu oglum sevgi seyinden bogulucak yani. Herkes ikincii yaparsan bunun kadar sevmeyiz diyor inanmiycaksin ama herkes apartmanda 25 kisi var herkes seviyor bayılıyor ogluma.. ne bilim kendi akrabalardan vs aile içi olarak ben annrm.oyle canim.torunum duye deguk bildigin bogarak boyle operek heryerinden seviyorlar
(5,378 puan) tarafından
Benim kızımda sıkıyo dişlerini bazende unutuyor ya çocuk bu türlü türlü şeyler yapıolar daha neler yaparlar. Küçükken sakin olup büyüyünce huysuz olan çocuklar var kendim tanıyorum büyüyen kadar çok huy değiştiriyorlar. Bide benimki azı diş patlatıyor üstüne aşıda oldu aşırı huysuz Bi bebeğe dönüştü kucaktan inmiyo yemek yaptırmıyor bazende normale dönüyo.bide şimdi kızınca çimdikliyo onu öğrenmiş cadı. Kafana takma düzelir daha
tarafından
Aynen aynen oyle oda biliyor aslinda 1 ayi 1 ayini gunu gunu tuttmadiguni ama hic bir zaman demiyor sende sunu cok güzel öğretiyorsun demiyor.. bizimiide 2inci azi dişlerini cıkartıcak 2 yas sendromuda var.. ee hayli pandmeide bende bunaldım yani ne kadar sabrim olabilir.. zatsn sabirsiz bir insanım
-Reklam-
0 oy
(561 puan) tarafından
Çocuğun yanında kavga edilirse bağırış çağırş olursa öyle olur tabi

. İstedigi biseyi zorla biraktiriyosan bağırıyosan zorla elinden aliyorsan çocuk hırslanir ilerde de devam eder aman ha dikkat edin canm evet insan çıldırıyor yorgunluktan uykusuzluktan cildiriyo sma belli etmicen inşallah düzelir seninde bebegin. Bunun bi ilerisi zarar verme , elindekileri fırlatma olur hbern olsb 
tarafından
Kavga falan yok sukur ... ama bu sadece istediği olmuyca olmuyor ornek kamerada onu çekiyoruz onu dişlerini sıkıyor..

Firlatma olayimiz da var sinirlendiğinde canim .. o eksik olur mu ? Ama sunu fark ediyoruz ailece oglum öğlen uykusunu dan sonra veya uykusu geldiğine  çoğu zaman  boyle oluyor yani mesela bak sunan yanimda okafar masumca duruyor sevdiriyor kendini..  farklı acilarda yapıyor bunu onceden yapardı bıraktı bir suresidr yine yapıyor iate.. çözmeye çalışıyorum onu
(561 puan) tarafından
Uyuyamadikca cocuklar iyice huzursuz oluyo hele benim kizim iyice sacmaliyo uyumadikca uyumuyo acaba senin bebeginde uyuyamadigi icin mi oyle yapiyor insallah duzelir cnm
tarafından
Olabilir kuzum bak bugun cok iyi dedum ya uykusu geldi babasi dışarıya kapi onine cikarrtti oynadi yukafiya geldi mama verixem almiyor dişlerini sıkıyor falan.. en soninda çizgi film açtım oyle uzandi eline verdim yedi yanina yattim uyudu geri.. anlamis değilim valla kuzum pamuk gibi olan oglum gidiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Duygu36 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zegerek (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zegerek (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.