0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba anneler benim 22 aylık kızım var aslında aklıma takılan çok soru var hangisini anlatayım bilemiyorum öncelikle kızım herşeyi anlıyor tüm komutları yerine getiriyor çok akıllı bir bebeğe benziyor ama Buda beni ekstra çok korkutuyor çünkü oyuncaklarını veya insanlara yaklaşırken dişlerini sıkıyor ve öyle seviyor,bir kaç kelimesi var sadece henüz konuşmuyor,tam anlamıyla sarılıp öpmüyor beni öp dediğimde uzaktan öpüyor pzts gününe dr dan randevu aldım ama içim içimide yiyiyor acaba otizim olabilirmi yada başka bir şey kime sorsam o daha bebek seçmalama diyorlar bide bana kızıyorlar babası da dahil. gerçekten dedikleri gibi normal bir durummu acaba benmi çok vesvese yapıyorum bu benim ilk çocuğum ne olur konu hakkında bilgisi olan veya çocuğu böyle olup normal olan anneler bir cvp yazın şimdiden tşk ederim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burda doktorluk bişey yok. Çok kafaya takmışsin. Çocuğunun davranışları çok normal. Boşuna kendini üzme. Benim kızda 23 aylık. Fark yok yani :)
(6 puan) tarafından
Cvpnız için çok teşekkür ederim ilk bebeğim ve aynı akranlarda bir bebek yok etrafımızda o yüzden biraz endişelendim içimi rahatlattınız çok sağolun
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Benm yegenim oyle cok tatli iki omuzdan sirkeleyerek ciciiii yapipi dislerini sıkıyor bence normal
(6 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cvpnız için

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zegerek (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zegerek (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 208 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (155 puan) tarafından soruldu

396,329 soru

11,855,514 cevap

35,949 kullanıcı

...