0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından

Attiğim resimdeki gibi yazdigi halde para alan cok olmus kapsam disi yazdigi halde yani aramizdada boyle yazipta para yardimini 1100 tl yi alabilen varmi acaba sıkıldınïz biliyorum ama

image

7 Cevaplar

0 oy
(1,521 puan) tarafından
E devletten sosyal yardim bilgileri yaz o sayfadan bak birde ptt uzerinden yapilan kurum ödemeleri yaz bak 
(15 puan) tarafından
İkisindede birsey gozukmuyor malesef ama diger yerlerde bizdede boyle yaziyodu aldik diyenler var kafam karisti ihtiyac sahibi olmak nr lanet bsey ya
-Reklam-
0 oy
(17,947 puan) tarafından
Öyle alınabiliyomuş kapsam dışına çıktı yazarsa çıkmıyomuş
(17,947 puan) tarafından
Öyle diyolar varmı hesabın bak istersen bi
(288 puan) tarafından
E devlet bakym kuzum böle diyor başka nasl öğrencem blmym
(17,947 puan) tarafından
Aynen bak oraya yazar orda
(15 puan) tarafından
Benimki cikmis mi oluyo o zaman seninde dedigin gibi oyle yazpta alanlar olmus ama ptt kurum odemelerin falan bakiyprum bisey gozukmuyo
(288 puan) tarafından
Tamam cnm saol
0 oy
tarafından
Digerlerini aldinmi canim en saglami ottye gidip o kuyrukta bekleyip sormak herkse farkli bisiler diyolar 
(15 puan) tarafından
Sana ciktimi canim
tarafından
Yok canim ben basvurmadim ihtiyaci olana ciksin cok sukur halimize basvurusuz ciksaydi bile ben 4e bolup 4aileye vericektim zaten
(15 puan) tarafından
Keske herkz senin gibi olsa masallah canm allah hepimzn yardimcisi olsun ya o zaman sen bana dua et  :)
tarafından
İnsallah cikarda yaraniza merhem olur canim keske butun ihtiyaci olanlara ciksa
(15 puan) tarafından
Amin kuzum amin insallah keske
0 oy
tarafından
Malesef canim kapsam disina cikti yazarsa alıyorsun yine ara ara bak Rabbım evine bereket versin
(15 puan) tarafından
Amin canm hepimizin insallah
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bende burda böyle yazıp e devlet sosyal yardım bilgilerinden baktım merkezi yardım çıktı ptt kurum ödemesinde çıktı ordan bakmak en sağlıklısı bi bak canim 
(15 puan) tarafından
Oralarada baktm kuzum ama gozuken bisey yok :( neyse cok saolun hepiniz nasip bakalim 8 ine kadar bwkleyin diyolar
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Yok canım kapsam dışına çıktı yazınca yatıyor 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Faz 1-2 döneminde yani geçen sene bu ayda başvuru yapmadan gelmişti daha da görmedim benimde böyle yazıyor hep. Rastgele veriyorlar heralde 1 i alamayan var 3 u alan var ben anlamadım 
(15 puan) tarafından
Aynen ortalik karisik kimi diyo ucunude aldim kimi diyo hic alamadim garip garip isler

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 436 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 090220 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,464 göst.
22 Nisan 2020 Diğer kategorisinde 5827yasemin (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.