0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
2 bckta kalkarm sahur yapar namzmi klar yatmadan oglumun sutunu verrim

Sonra tam yatarm uykumda bâya olur oglum baslar mzmzlanmaya sabahin 6sna kadar sallattirir kendini ramazanin basndan beri boyle sallamsyi brakirim uyanir sinir oluyorum bu duruma

3 Cevaplar

0 oy
(27,175 puan) tarafından

Bende uykusuz kalınca çok asabi olurum yeterli onlar sağlıklı olsunlar uyumasinlar birşey olmaz

tarafından
Ama hergece ayni huy edindi
(27,175 puan) tarafından
Düzelir üzülme Nebe süresi aç öyle salla
tarafından
Tmm cnm
-Reklam-
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Onun derdi sallanmak değil seni yanında odada görmek sende yanına yat belli ki seni yanında istiyor oğlum 22 aylık odada ben olmadan uyumaz sahurda uyanır gelir 
tarafından
Yok biz dogdugindan beri ayri yatyoz
(6,137 puan) tarafından
Odası ayri mi?
tarafından
Besikte yatyor
(6,137 puan) tarafından
Benimki de yer yatağında yatıyor ama odada ben olmazsam uyumaz uyuyana kadar da kontrol eder odada miyim diye
0 oy
tarafından
Daha yatmadan uyanıyor canım uyutunca ah bir deliksiz 1 saat uyusa oda yok sürekli uyanıyor

Sinir oluyor insan vallahi tam bir imtihan cocuklar ne büyük sabır istiyor. Allah yardım etsinn. 
tarafından
bizide kocam uyutmadı. coin moin bakıyor telden telde şarjda kalka yata kalka yata çocuğu uyutmadı bi kovdum odadan sonra benim uykum kaçtı ikisi horul horul uyuyor olan bana oldu yine:D
tarafından
ay pardon senin cevabının altina yorum yapmışım yanlışlıkla
tarafından
Aynen canm annelik cok zor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (1,851 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 359 göst.
21 Mart 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,205,987 cevap

34,507 kullanıcı

...