0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benm 14 aylık oglum var cok fazla konusmuyo daha doğrusu mama ve baba buva buvvv baska yok geri kalan herşeye Ba diyo

Ama istediği herşeyi parmagı ile gösteriyor ne istiyon oglum diyom Ba diyo

Ama gelişimi iyi yüksek yerden kendisi inebiliyo koltuga cıkıyo ne desek anlıyo mesela oglum hadi ayakkabılarını getir giy dedeye gidelim diyorum ayakkabısını ayagının üzerine koyuyor gıymeye calisiıyo

Telefon tablet yok tvye bakıyo ama oda akşama kadar açıksa mesela sadece 10 dk bakar dikkatli gelişimi geri mi sizce 

3 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Bence gayet güzel oğlumda yeni 1 yaşını geçti o da anlattığın gibi anlıyor beni söylediklerimi yapıyor yatağa koltuğa inip çıkıyor baba dede gel git ver diyor anne deyince bana bakıyor hala deyince halasına bakıyor onun haricinde anlamsız şeyler söylüyor 
(2,565 puan) tarafından
Anlamsız birsürü şey diyo ama ben anlamıyorum canım normal yani demi
(14,033 puan) tarafından
Bence normal ya ben bir anormallik sezmiyorum netten bakınca falan da bu yaptıkları yazıyor senin bebeğin uykusu nasıl
(2,565 puan) tarafından
Gece sadecee emmek için uyanır gündüzde 10 da kalkar ama 10a kadar uyandıkca emer :) 12.30 da bi kere 17,00 birkere uyur akşam saat 22.30 dada gece uykusuna yatar :) bu saatler hiç şaşmaz
-Reklam-
0 oy
(258 puan) tarafından
Benimkide aynı canim. 15 aylığız. Doktor kontrolümüz güzel. Sadece kelime söylemesine özen gösterim biraz çabalayın dedi. Daha fazla kelime söylesin istiyorlar. 
(2,565 puan) tarafından
Evet canım Ama söylemiyor ki ne istiyon annecim diyorum gösteriyorum su mu yada yastık mı diyorum Ba diyo su diyorum Ba diyo yastık diyorum Ba diyo mesela
(258 puan) tarafından
Benimki de aynı baba baba babammmmm diyo. Bazen dede,buuuvvv,al,git,mammmaaaa,ayyy bunlar var. Omun dışında sürekli söyleniyor bende kelimeye çevirmesi için üstüne düşüyorum
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Benim kızım da o kadar anne baba dede anneanne gel ata gibi bir çok kelime söylüyor kaç yaşındasın dediğim de gösteriyor ağzını burnunu kulağını gösterir taklit yapar

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 327 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 347 göst.
20 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 113 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,167 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.

380,360 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı

...