0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Nasılsınız hanımlar inşallah iyisinizdir bende iyi olmaya çalışıyorum etrafımdakilere eşşek şakaları yaparak :) şimdi sorum şu hanımlar bende bitane saf arkadaş var saf derken gerçekten iyi niyetli bir kadın bunun eski eşiyle bitmek bilmeyen iletişimi var dün adam buna zam aldığını biraz rahatlayacağını söylemiş adamın aslında durumu çok çok iyi ama bi taraftanda benim arkadaşımı sömürmeye çalışıyor arkadaşımda neden sıkışıkmısın demiş oda evet borcum var demiş benim Saftrik para teklif etmiş adam kabul etmemiş ama sürekli ağladıktan sonra resim atıyormuş moralim bozuk gibilerinden benimki tutturdu kredi çekip adamın borcunu  kapatıcam diye sabah kavga ettik çok bağırdım ona daha öncede anlatmıştım size bu kızın durumunu sinirlerim bozuldu gerçekten adam olan sıkıntısını belli ederim allah aşkına

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Etmez zaten hem bitmiş mevzu neden konuşuyor bacım sen kendini yorma afedersin bir yerlerini yirtsan büyük bir darbe almadan akillanmaz o sanki asıl sen nasılsın seninn solucan kılıklı hala rahatsız ediyormu seni
tarafından
:D ay canım allah iyiliğini versin sabah sabah güldürdün beni :))  3 gün evvel hasta olmuştum Kayınvalidemi aradım çocuklara gelsin baksın diye gerçekten kötüydüm kayınvalidemin peşine gelmiş öyle onun dışında ne arıyor ben soruyor çocukları gelip büyükler alıyor davada açılmadı henüz bayramdan sonra tekrar adliyeye gidicem bunun için  öyle yani :)
tarafından
Sana hayranım güçlü duruşuna helal olsun kız sana ❤️ daha çok gelir o yatar kapında ohhh
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten arkadaşın da biraz sa.lakl.ık mı desem Sa.ftir.ik mi desem galiba var yani boşandığın adama niye yardım edersin ki
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ağlamaklı fotolar atması pek inandırıcı bir iş gibi gelmedi bana, bence arkadaşın hiç o işlere bulaşmasın
0 oy
(2,074 puan) tarafından

Asfhkk bu salk beni mi anlatiyo buralara dedim. Konuya benim saf bi arkadaş var diye girince :D

Kaziklana kaziklana akıl giriyo. Boşver akıl girer kafasına biraz çeksin krediyi de görsün 

tarafından
:D :D delü seni kalbime sakladım ben aşkım :)) he ya verem etti beni sabah sabah çekte gör ebeninkini dedim bende kızdı gitti
(2,074 puan) tarafından
Aman kendi derdin az mı geliyo :D boşver
0 oy
tarafından
Kız fazla masum adam değişik yaa
tarafından
Bide ne şaka ettin gıı hemide eşek
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Yok ya o hala sömürmeye devam ediyor kızı yazık. 
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Duygularini kullanarak kadını sömürüyor hangi akla veriyor çok pişman olur o
0 oy
(6,135 puan) tarafından
Yarin Müge anlı da veya Didem aslan da görürüz artık dolandırıldım diye tabi bu durumu idrak edebilirse
0 oy
(97 puan) tarafından
Benimde vardı öyle bir Mal arkadaşım arkadaşlığımı kestim ne gerek var canımı sıkmaya strese girmeye dedim çok uğraştım sonundada bıraktım
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Zaten kocası iyi olsaymış eski kocası olmazmış arkadaşının akli dengesini şu an çok merak ettim bence doktora gitsin

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 465 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 484 göst.