0 oy
282 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,976 puan) tarafından
Duyanlar geçmiş olsuna arıyor iyi Allah razı olsun ama ne demek 5. Gün agırlasıyormus covidliler iyi oldugunuza bakmayın ne demek ya. Ole mi kızlar? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben gittikçe kötü olmuştum ama herkes aynı mıdır bilemem mesela 10 günden sonra nefes darlığı başlamıştı ilk 10 gün yoktu
(10,976 puan) tarafından
Allahım cocuklara bırsey olur diye korkuyorum
tarafından
Rabbim korusun bebisleri
(10,976 puan) tarafından
Amin bacım
-Reklam-
0 oy
(7,212 puan) tarafından
Hayır öyle değil ben bir burun tıkanıklığı ve koku alamama ile atlattım . Az bir şey sırt ağrısı ve halsizlik oldu o da ilk gün o kadar
(10,976 puan) tarafından
Sırt agrısı halsizlik bende de var
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Evet kişiye ve insanın bagisikligina bağlı annemler 3 4 günden sonra fenalastilar ama abim 1gun ateşlendi o kadar 
(10,976 puan) tarafından
Cocuklar dan korkuyorum
0 oy
tarafından
Ilk once gecmis olsun canim. Covid geciren biri olarak söylüyorum evet öyle birsey var ama kişiye bağlı bir durum. 5 günu atladıkdan sonra ağırlaşmadım. Sadece 1 gün iyi 1 gün kötü geçiyordu canim.
(10,976 puan) tarafından
Korkuyorum cocuklar dan
0 oy
tarafından
1. Gün çok kötü oldum hastaneye kaldırdılar o günden sonra normal hayatıma devam ettim şuan 9. İnşallah kötü bişey çıkmaz 
(10,976 puan) tarafından
Kocam oldu oyle hastahaneye kaldırmadılar ama kötüydü
tarafından
Hamileyim ya çok kötü oldum
(10,976 puan) tarafından
Bende bıgaz acısı var birsey yer içerken yurkunurken filan acıyor birde sırtım araba carpmış gibi agrıyor
0 oy
tarafından

Ümüklerini sıkıvercen valla sinir oluyorum öyle insanlara

tarafından
Kızz iyide bende geçirdim bunu iyi olacaksın diyeceklerine moral vereceklerine öylemi denir
(10,976 puan) tarafından
Sorma ya duydugum dan beri sanki dah cok agrım var gibi geliyor
tarafından
Yok canım geçici bu yaşadıkların başın ağrır eklem ağrıların olur çok halsiz olursun yemek canın istemez ancak zorla yiyeceksin sana tavsiyem bol sıcak çay ıhlamur yada kuşburnu çayı hangisi varsa elinin altında tüket sakın yemekden vazgeçme geçicek inşallah
(10,976 puan) tarafından
İnşallah ne olur gecsin ben yatarsam bu cocuklar perisan olur küçügüm agzına mama koymuyor tükürüyor.
tarafından
Geçicek korkma sakın sen kendini ayakda tutman lazım evi havalandır sürekli dediğim gibi Yemek yemen lazım ateşleri olursa calpol ver çorba yap canım çocuklara artık be yiyorlarsa
0 oy
(48,833 puan) tarafından
gecmis olsun canim allah sifa versin esim agirlasmasi ilk iki uc gun bas sirt agrisi oldu o kadar
(10,976 puan) tarafından
Bende kemik sırt agrısı var cene kemigim agrıyor. Birde bogazım acıyor
0 oy
(795 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun o durum kişiden kişiye değişiyor eşim evet agirlasmisti hatta karantinası bitene kadar iyi değildi bende de 6.gun geçti hemen hemen hiç biseyim kalmamisti çok değişik bişey ben en ufak soğukta hastalanan birisiydim ama koronayi Allah'a şükür hafif atlattım eşimin hiç hasta olduğunu bilmem adam yatak döşek yattı 10 gün biraz da virüse ne kadar maruz kaldığında alakalıda olabilir 
(10,976 puan) tarafından
Olabilir canım korkum cocuklar Baska birsey degil
(795 puan) tarafından
Allah korusun canım çok dikkat etmek gerek benim kız da o zamanlar 7 aylık falan di çift maske eldiven takiyodum hatta gece yatarken bile çıkarmadım korkudan çok zor Allah yardımcın olsun kuzum
(10,976 puan) tarafından
Bende cıkartmıyorum hiç maskemi 1 dk bile. Ellerim kanı ak gibi dezenfektan ve camasır suyundan
(795 puan) tarafından
Çabucak atlatırsın inşallah kuzum moralini yüksek tut Yemene icmene dikkat et çok geçmiş olsun
(10,976 puan) tarafından
Ah bir dinlenebilsem canım tesekkurler
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Öyle ölmeyiz füze atsaydın deseydin 

Gereksizler....
(10,976 puan) tarafından
Kız bir duysan beynimden vuruldum işte 5. Günü uyuma sakın agırlasıyorlarmıs sende agrın artarsa hemen ambulansı ara zaten neden emziriyorsan senden cocuga sütten geciyor tekrar diyor bana.
(1,615 puan) tarafından
B.ok yemiş Allah'ım sabır ver şimdi imdaat diye bağırcam sal.ak mı bu insanlar yaaa öl falan mı istiyorlar şöyle yap iyi olursun böyle yap iyi olursun moralini bozma vs demeleri gerekirken bu nedir yaa
(10,976 puan) tarafından
Manyaklara bak canım sinirim kalktı. Zaten korkuyorum cocuklar dan 4 aylık oglum. 3 gün yandı 38.5 la birde bunu diyorlar
(1,615 puan) tarafından
Sen kulak asma onları boşver geri zekalı insan çok dengesizler Rabbim sana ve çocuklarına acil şifa versin kuzum
(10,976 puan) tarafından
Sagol yavrum
0 oy
tarafından
Bünyeden bünyeye değişir ben pozitiftim şuandan farkım yoktu umursama 
(10,976 puan) tarafından
Zaten hastayım cok iyi degilim birde dediklerine bak manyagın
tarafından
Moralini bozma moral önemli senin için
(10,976 puan) tarafından
Anlamıyorlar ki sinirim bozuldu ya

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 317 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 522 göst.
29 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asiiii (1,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

381,716 soru

11,427,725 cevap

34,987 kullanıcı

...